Plik:Ola Szwed.jpg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(3147 × 2098 pikseli, rozmiar pliku: 7,93 MB, typ MIME: image/jpeg)

Opis

Opis
English: Marco Bocchino & Ola Szwed at Piosenka dla Europy 2009
Nederlands: Marco Bocchino & Ola Szwed tijdens Piosenka dla Europy 2009
Data
Źródło Ola Szwed & Marco Bocchino
Autor Daniel Kruczynski

Licencja

w:pl:Licencje Creative Commons

uznanie autorstwa na tych samych warunkach

Ten plik udostępniony jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 2.0.
Wolno:
  • dzielić się – kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór
  • modyfikować – tworzyć utwory zależne
Na następujących warunkach:
  • uznanie autorstwa – Musisz określić autorstwo utworu, podać link do licencji, a także wskazać czy utwór został zmieniony. Możesz to zrobić w każdy rozsądny sposób, o ile nie będzie to sugerować, że licencjodawca popiera Ciebie lub Twoje użycie utworu.
  • na tych samych warunkach – Jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy utwór tylko na podstawie tej samej lub podobnej licencji.

Checked copyright icon.svg Ten plik, opublikowany pierwotnie w serwisie Flickr przez Daniel Kruczynski pod adresem https://www.flickr.com/photos/29759986@N03/3334398103, został zrewidowany przez FlickreviewR, który potwierdził, że jest on tam dostępny na licencji cc-by-sa-2.0.

Personality rights
Pomimo tego, że jest to praca na wolnej licencji lub na licencji public domain, ukazana osoba/ukazane osoby może/mogą posiadać prawa, które ograniczają pewne sposoby ponownego wykorzystania, o ile nie została wyrażona zgoda na takie wykorzystanie. W takich przypadkach zrzeczenie się praw przez ukazaną osobę/ukazane osoby lub inny dowód na wyrażenie zgody może Cię chronić przed roszczeniami z tytułu naruszenia tych praw. Chociaż osoba przesyłająca plik nie jest do tego zobowiązana, to może być w stanie pomóc Ci w uzyskaniu takiego dowodu. Przejdź do naszych informacji prawnych po dalsze wyjaśnienia.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny22:46, 14 lut 2010Miniatura wersji z 22:46, 14 lut 20103147 × 2098 (7,93 MB)Clausule{{Information |Description={{en|1=Marco Bocchino & Ola Szwed at Piosenka dla Europy 2009}} {{nl|1=Marco Bocchino & Ola Szwed tijdens Piosenka dla Europy 2009}} |Source=[http://www.flickr.com/photos/29759986@N03/3334398103 Ola Szwed & Marco Bocchino] |Auth

Następujące strony korzystają z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:

Metadane