Dyskusja Wikipedii:Narzędzia/Navigation popups

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum dyskusji

Feature[edytuj kod]

Fajnie by było dać użytkownikowi możliwość decydowania osobno o opóźnieniu pojawienia się okienka, a opóźnieniu pobierania danych w nim wyświetlanych. Dzięki temu jeśli ktoś ustawi opóźnienie np. 2 sekundy, to nie będzie musiał czekać jeszcze kolejnej sekundy, aż okienko wypełni się informacjami, bo jeśli będzie chciał, to zostaną one pobrane zanim ono się pojawi. Wartość takiej zmiennej definiowanej przez użytkownika mieściłaby się w przedziale <0,popupDelay>, albo podobnym. Chyba wyraziłem się w miarę jasno... ;) Co o tym sądzicie i jakie są szanse dodania tego? Jan Winnicki * 23:02, 20 kwi 2007 (CEST)

Mam wrażenie, że tam nie ma opóźnienia w tej chwili tylko pobieranie i mielenie trwa dosyć długo. Tym nie mniej propozycja wydaje mi się ciekawa, więc możesz rzucić bezpośrednio Lupinowi i zobaczymy co on na to. --Nux (dyskusja) 12:02, 21 kwi 2007 (CEST)


Jeżeli to technicznie możliwe - można by dodać informacje czy strona jest przejrzana czy nie Siałababamak (dyskusja) 19:48, 20 gru 2008 (CET)

Problem[edytuj kod]

Witam, miniaturowe stronki powinny się wyświetlać w okienkach z żółtym obramowaniem, i do wczoraj tak miałem, a dziś już tak nie mam. Po pierwsze nie mam obramowanego okienka, po drugie nowa strona wyświetla mi się bez tła przez co wszystko zlewa mi się z aktualną stroną... ma ktoś jakieś pomysły? Z góry dzięki za pomoc Malyadik (dyskusja) 11:25, 24 mar 2011 (CET)

Problem jest omawiany w kawiarence oraz w dyskusji skryptu na en.wiki. ~malarz pl PISZ 11:45, 24 mar 2011 (CET)

Licznik edycji[edytuj kod]

Nie działa ten licznik, natomiast działa ten – można by podmienić link. Rzuwig 08:47, 30 mar 2012 (CEST)

Końcówki Unicode w linkach[edytuj kod]

Znalazłem kosmetyczny bug, który tworzy zamiast linków "nauruański" tworzy linki: "nauruański". Żeby to naprawić, trzeba zmienić regexpy w liniach 1983+ z:

   // [[Common links]]
   replace(/\[\[([^|]*?)\]\](\w*)/g, f("<a href='?$1'>$1$2</a>", Insta.conf.paths.articles)).

   // [[Replaced|Links]]
   replace(/\[\[(.*?)\|([^\]]+?)\]\](\w*)/g, f("<a href='?$1'>$2$3</a>", Insta.conf.paths.articles)).

na:

   // [[Common links]]
   replace(/\[\[([^|]*?)\]\]([^\s,\[\{\.]*)/g, f("<a href='?$1'>$1$2</a>", Insta.conf.paths.articles)).

   // [[Replaced|Links]]
   replace(/\[\[(.*?)\|([^\]]+?)\]\]([^\s,\[\{\.]*)/g, f("<a href='?$1'>$2$3</a>", Insta.conf.paths.articles)).

Jeżeli ktoś ma wydajniejsze podejście, proszę poprawić. Wiem, że Javascript nie potrafi poprawnie rozróżnić znaków Unicode jako części regexpowego słowa. :( Hołek ҉ 21:05, 22 cze 2013 (CEST)