Dyskusja szablonu:Gatunek (biologia)
Dodaj tematWygląd
Najnowszy komentarz napisał 17 lat temu D kuba w wątku to samo
to samo
[edytuj kod]Gatunek osłonowy i celowy to przecież to samo. D kuba dyskusja 19:39, 27 lis 2008 (CET)
Gatunek osłonowy i celowy to przecież to samo. D kuba dyskusja 19:39, 27 lis 2008 (CET)Odpowiedz