Przejdź do zawartości

Dyskusja szablonu:Gatunek (biologia)

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Dodaj temat
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Najnowszy komentarz napisał 17 lat temu D kuba w wątku to samo

to samo

[edytuj kod]

Gatunek osłonowy i celowy to przecież to samo. D kuba dyskusja 19:39, 27 lis 2008 (CET)Odpowiedz