Przejdź do zawartości

Dyskusja szablonu:Google

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Dodaj temat
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Najnowszy komentarz napisał 15 lat temu Maćko w wątku Do dodania do szablonu

co to za debilizm? czesc hasel po polsku, czesc po angielsku. Albo wszystko po polsku, nazwy wlasne zostaja po angielsku, albo wszystko w jezyku angielskim!Nieaktualne. Maćko (dyskusja) 04:00, 12 lut 2010 (CET)Odpowiedz

Do dodania do szablonu

[edytuj kod]