Dyskusja szablonu:Schroniska Beskidy

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Szablon dotyczy beskidow, a ja widze tam Pogórze Ciężkowickie - czy nie lepiej je usunac z tego szablonu? Witold (dyskusja) :Portal:Andrychów 19:02, 17 mar 2009 (CET)

W zasadzie tak, ale to pewnie zależy:) Chyba można usunąć, więc to może zrobię. ToSter→¿? 00:32, 18 mar 2009 (CET)
Od czego zalezy? :) No i bedzie ladnie parzyscie ;) Witold (dyskusja) :Portal:Andrychów 00:44, 18 mar 2009 (CET)
Jak się uprzeć, to pogórza można zaliczyć do Beskidów :) Już jest ładnie parzyście, chyba wyszedł w końcu z tego przyzwoity szablon ;) ToSter→¿? 00:51, 18 mar 2009 (CET)
ja mam mieszane uczucia do nowej wersji... po pierwsze - jednym z pretekstów do uporządkowania starych była dużo wersja tego szablonu. teraz jest mniejsza, schowana, ale duża nadal! wolałbym po prostu zwiniętą a po naciśnięciu odkrywa się wszystko. po drugie... te parzyste nie bardzo :/ nie jednak - jeśli już musi być tak co do pasma to normalne w dół - te parzyste wyglądają po prostu dziwnie. troche to skraca miejsce, ale wizualnie... nie :/ nie przypominam sobie takich szablonów, choć oczywiście mogę się mylić. ale jeśli już ma być wersja rozwijana od pasma to wolę normalną, bez cudowania na parzyste... --Pudelek (dyskusja) 00:55, 18 mar 2009 (CET)
Ech, o gustach się nie dyskutuje ;) Mnie się podoba, Tobie nie, to może ktoś jeszcze się wypowie? Ale jak jesteś bardzo na nie, to przywracaj któryś z poprzednich wyglądów. ToSter→¿? 11:05, 18 mar 2009 (CET)
sam na pewno nie bedę nic przywracał... poczekajmy jeszcze może na jakąś opinię --Pudelek (dyskusja) 12:45, 18 mar 2009 (CET)


Mi osobiscie taki podwojny szablon wydaje sie dosc dziwny. Ale to kwestia gustu :) Witold (dyskusja) :Portal:Andrychów 13:42, 18 mar 2009 (CET)

Dobór obiektów[edytuj kod]

Należy uporządkować ten szablon ustalając co konkretnie się ma w nim znaleźć. Teraz mamy zarówno schroniska, jak i liczne obiekty nie będące schroniskami. Należy ustalić, czy szablon powinien zawierać również te inne obiekty, a jeżeli tak, to należy ustalić kryteria ich doboru, aby nie był dodawany każdy hotel czy pensjonat leżący nieco na uboczu. Ponadto jeżeli szablon ma dotyczyć całych Beskidów, to należy dodać doń wszystkie schroniska słowackie (lub zmienić szablon na dotyczący tylko polskiej części Beskidów). Aotearoa dyskusja 10:02, 1 sie 2014 (CEST)