Dyskusja szablonu:Załogi ISS
Dodaj tematWygląd
Najnowszy komentarz napisał 12 lat temu NH2501 w wątku Podział w szablonie
Podział w szablonie
[edytuj kod]Zlikwidowałem podział statusem misji, bo nie był utrzymywany na bieżąco. Poza tym, to podział dość dynamiczny. Proponuję podział na "co dziesięć", lub chronologiczny, np. co 5 lat NH2501 (dyskusja) 06:42, 5 wrz 2013 (CEST)