Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Halowe Mistrzostwa Litwy w Lekkoatletyce 2011 – halowe zawody lekkoatletyczne, które odbyły się 18 i 19 lutego w Kłajpedzie.
Konkurencja:
|
1. miejsce
|
Rezultat
|
2. miejsce
|
Rezultat
|
3. miejsce
|
Rezultat
|
Bieg na 60 m
|
Rytis Sakalauskas |
6,71
|
Aivaras Pranckevičius |
6,93
|
Paulius Ibianskas |
6,93
|
Bieg na 400 m
|
Silvestras Guogis |
48,84
|
Egidijus Dilys |
49,68
|
Gediminas Kučinskas |
50,42
|
Bieg na 800 m
|
Vitalijus Kozlovas |
1:54,05
|
Silvestras Guogis |
1:55,14
|
Mindaugas Norbutas |
1:55,22
|
Bieg na 1500 m
|
Petras Gliebus |
3:56,51
|
Mindaugas Norbutas |
3:59,12
|
Regimantas Tarasevičius |
4:01,39
|
Bieg na 3000 m
|
Marius Diliūnas |
8:31,39
|
Tomas Matijošius |
8:31,69
|
Martynas Stanys |
8:36,91
|
Bieg na 60 m przez płotki
|
Artūras Janauskas |
8,17 PB
|
Andrius Latvinskas |
8,35
|
Aurimas Paliukaitis |
8,62
|
Chód n 5000 m
|
Marius Žiūkas |
19:56,46
|
Pavel Veličko |
20:46,29
|
Tomas Gaidamavičius |
21:02,10
|
Skok wzwyż
|
Raivydas Stanys |
2,10
|
Rimantas Mėlinis |
2,10
|
Ernestas Raudys |
2,10
|
Skok o tyczce
|
Arnoldas Stanelis |
4,50
|
Ernestas Vėsa |
4,40
|
Irmantas Lianzbergas |
4,30
|
Skok w dal
|
Povilas Mykolaitis |
8,03
|
Tomas Vitonis |
7,59
|
Marius Rudys |
7,43
|
Trójskok
|
Mantas Dilys |
15,59
|
Andrius Gricevičius |
15,26
|
Vilmantas Motiečius |
14,66
|
Pchnięcie kulą
|
Artūras Gurklys |
17,98
|
Paulius Luožys |
17,49
|
Romanas Morozka |
16,96
|
Siedmiobój
|
Evaldas Reinotas |
4841 pkt.
|
Vykintas Dolobauskas |
4314 pkt.
|
Egidijus Zaniauskas |
4277 pkt.
|
Konkurencja:
|
1. miejsce
|
Rezultat
|
2. miejsce
|
Rezultat
|
3. miejsce
|
Rezultat
|
Bieg na 60 m
|
Lina Grinčikaitė |
7,33
|
Silvija Pesackaitė |
7,71
|
Silvestra Malinauskaitė |
7,84
|
Bieg na 400 m
|
Eglė Balčiūnaitė |
55,27
|
Agnė Orlauskaitė |
55,97
|
Eva Misiūnaitė |
57,43 PB
|
Bieg na 800 m
|
Eglė Balčiūnaitė |
2:05,75
|
Rita Balčiauskaitė |
2:17,74
|
Viktorija Latyšovičiūtė |
2:17,91
|
Bieg na 1500 m
|
Monika Juodeškaitė |
4:32,12 PB
|
Banga Balnaitė |
4:32,52
|
Evelina Uševaitė |
4:41,87
|
Bieg na 3000 m
|
Monika Juodeškaitė |
9:46,58 PB
|
Gytė Norgilienė |
9:51,05
|
Gintarė Zenkevičiūtė |
9:59,24
|
Bieg na 60 m przez płotki
|
Sonata Tamošaitytė |
8,27
|
Justina Abariūtė |
8,96
|
Laura Ušanovaitė |
8,97
|
Chód na 3000 m
|
Neringa Aidietytė |
13:11,54
|
Inga Mastianica |
13:57,86
|
Diana Kačianova |
14:07,32
|
Skok wzwyż
|
Airinė Palšytė |
1,85
|
Gintarė Nesteckytė |
1,75
|
Nelija Borisenko |
1,65
|
Skok o tyczce
|
Sandra Bingelytė |
3,30 PB
|
Vitalija Dejeva |
3,30
|
Miglė Juodeškaitė |
2,80
|
Skok w dal
|
Asta Daukšaitė |
5,97
|
Inga Garbašauskaitė |
5,88
|
Aistė Menčinskaitė |
5,75
|
Trójskok
|
Jolanta Verseckaitė |
13,05
|
Jana Nosova |
12,69
|
Dovilė Dzindzaletaitė |
12,68 PB
|
Pchnięcie kulą
|
Laura Gedminaitė |
14,65
|
Larisa Voroneckaja |
13,42
|
Sandra Mišeikytė |
13,23
|
Pięciobój
|
Austra Skujytė |
4578 pkt. WL
|
Viktorija Žemaitytė |
4334 pkt.
|
Rūta Moliejūtė |
3517 pkt.
|