Plik:Battle of Guilford Court House.jpg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(1240 × 799 pikseli, rozmiar pliku: 466 KB, typ MIME: image/jpeg)

Opis

Opis
English: Battle of Guilford Court House
Data
Źródło http://teachpol.tcnj.edu/amer_pol_hist/thumbnail58.html
Autor H. Charles McBarron, Jr.
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)
Public domain
Ten utwór znajduje się w domenie publicznej w Stanach Zjednoczonych, ponieważ jest utworem Rządu Federalnego Stanów Zjednoczonych w rozumieniu Tytułu 17, Rozdziału 1, Sekcji 105 Kodeksu Stanów Zjednoczonych. Zobacz także artykuł prawo autorskie. Uwaga: Przepis niniejszy stosuje się wyłącznie do utworów Rządu Federalnego. Nie ma natomiast zastosowania do utworów jakiegokolwiek pojedynczego stanu lub terytorium (state, commonwealth, territory), utworów hrabstw (county), utworów miast i gmin (municipality) czy utworów jakiejkolwiek innej jednostki terytorialnej.
Great Seal of the United States (obverse).svg
Inne wersje

Battle of Guiliford Courthouse 15 March 1781.jpg

Licencja

Public domain
Ten plik jest w domenie publicznej w Stanach Zjednoczonych. Dotyczy to prac opublikowanych w Stanach Zjednoczonych, do których prawa autorskie wygasły, często z tego powodu, że pierwsza publikacja nastąpiła przed 1 stycznia 1924. Zobacz szczegóły na tej stronie.

United States
Dialog-warning.svg
Ten plik może nie być w domenie publicznej poza Stanami Zjednoczonymi (dotyczy to zwłaszcza krajów, które nie stosują zasady krótszego terminu do prac opublikowanych w Stanach Zjednoczonych, np. Kanady, Chin (z wyjątkiem Hong Kongu i Makau), Niemiec, Meksyku i Szwajcarii). Informacje o autorze i roku publikacji są istotne i muszą być uwzględnione. Więcej szczegółów: en:Wikipedia:Public domain i pl:Wikipedia:Prawa autorskie.
Plik jest wierną reprodukcją fotograficzną dwuwymiarowego utworu, znajdującego się w domenie publicznej z następującego powodu:
Public domain

Ten plik jest własnością publiczną w kraju pochodzenia oraz w państwach i na obszarach, gdzie prawo autorskie wygasa 100 lat po śmierci autora.


Dialog-warning.svg You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States.

Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem Wikimedia Foundation wierne reprodukcje dwuwymiarowych utworów z domeny publicznej są w domenie publicznej, zajmowanie przeciwnego stanowiska godzi w samą ideę domeny publicznej (więcej w: Commons:When to use the PD-Art tag).
Niniejsza reprodukcja jest więc również własnością publiczną.

Użytkowanie tego dzieła może być zabronione lub ograniczane przez miejscowe prawo na obszarze jego jurysdykcji; patrz: Commons:Reuse of PD-Art photographs.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny18:11, 26 sie 2008Miniatura wersji z 18:11, 26 sie 20081240 × 799 (466 KB)Khaerr~commonswiki{{Information |Description={{en|1=Battle of Guilford Court House}} |Source=[http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/5/55/Battle_of_Guilford_Court_House.jpg 1] |Author=H. Charles McBarron, Jr. |Date=XXe siècle |Permission= |other_versions= }} <!--{{Ima

Następujące strony korzystają z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki: