Plik:Gdańsk University, logo.jpg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(820 × 543 pikseli, rozmiar pliku: 96 KB, typ MIME: image/jpeg)

Opis

Opis
English: Logo of Gdańsk University. This is state acedemy. Depiction by pattern at column Faculty of Law and Administration.
Polski: Logo Uniwersytetu Gdańskiego namalowane szablonem na kolumnie Wydziału Prawa i Administracji.
Data  (według danych Exif)
Źródło Praca własna
Autor nieznany

Licencja

Ja, właściciel praw autorskich do tego dzieła, udostępniam je na poniższej licencji
w:pl:Licencje Creative Commons

uznanie autorstwa na tych samych warunkach

Ten plik udostępniony jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0.
Wolno:
  • dzielić się – kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór
  • modyfikować – tworzyć utwory zależne
Na następujących warunkach:
  • uznanie autorstwa – Musisz określić autorstwo utworu, podać link do licencji, a także wskazać czy utwór został zmieniony. Możesz to zrobić w każdy rozsądny sposób, o ile nie będzie to sugerować, że licencjodawca popiera Ciebie lub Twoje użycie utworu.
  • na tych samych warunkach – Jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy utwór tylko na podstawie tej samej lub podobnej licencji.

SemiPD-icon.svg

Poland

Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 w art. 33. pkt. 1., art. 34 i art. 35. stwierdza, że wolno rozpowszechniać utwory wystawione na stałe na ogólnie dostępnych drogach, ulicach, placach lub w ogrodach, jednakże nie do tego samego użytku (...) pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia (...). Dozwolony użytek nie może naruszać normalnego korzystania z utworu lub godzić w słuszne interesy twórcy. Aby uzyskać więcej informacji zobacz COM:CRT/Poland#Freedom of panorama (tekst w języku angielskim).

English | македонски | polski | +/−

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny21:24, 9 lip 2008Miniatura wersji z 21:24, 9 lip 2008820 × 543 (96 KB)Starscream{{Information |Description={{en|1=Logo of Gdańsk University. This is state acedemy. Depiction by pattern at column Faculty of Law and Administration.}} {{pl|1=Logo Uniwersytetu Gdańskiego namalowane szablonem na kolumnie Wydziału Prawa i Administracji.

Metadane