Plik:The North American Indian.jpg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
The_North_American_Indian.jpg(401 × 580 pikseli, rozmiar pliku: 64 KB, typ MIME: image/jpeg)

Opis[edytuj]

Opis
English: First page of first edition of The North American Indian (1907).
Data This image was copyrighted or originally published in 1907
Źródło
  • This image came from The North American Indian by Edward S. Curtis. These images were published between 1907 and 1930.
  • The digitization of this image was done by the Northwestern University Library, sponsored by the U.S. Library of Congress. Credits: Northwestern University Library, "The North American Indian": the Photographic Images, 2001.
Autor
creator QS:P170,Q433128
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)

According to the U.S. Library of Congress, they are in the public domain in the United States.

Licencja[edytuj]

Plik jest wierną reprodukcją fotograficzną dwuwymiarowego utworu, znajdującego się w domenie publicznej z następującego powodu:
Public domain
Ten plik jest w domenie publicznej w Stanach Zjednoczonych. Dotyczy to prac opublikowanych w Stanach Zjednoczonych, do których prawa autorskie wygasły, często z tego powodu, że pierwsza publikacja nastąpiła przed 1 stycznia 1923. Zobacz szczegóły na tej stronie.

United States
Dialog-warning.svg
Ten plik może nie być w domenie publicznej poza Stanami Zjednoczonymi (dotyczy to zwłaszcza krajów, które nie stosują zasady krótszego terminu do prac opublikowanych w Stanach Zjednoczonych, np. Kanady, Chin (z wyjątkiem Hong Kongu i Makau), Niemiec, Meksyku i Szwajcarii). Informacje o autorze i roku publikacji są istotne i muszą być uwzględnione. Więcej szczegółów: en:Wikipedia:Public domain i pl:Wikipedia:Prawa autorskie.

'Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem Wikimedia Foundation wierne reprodukcje dwuwymiarowych utworów z domeny publicznej są w domenie publicznej, zajmowanie przeciwnego stanowiska godzi w samą ideę domeny publicznej (więcej w: Commons:When to use the PD-Art tag).
Niniejsza reprodukcja jest więc również własnością publiczną.

Użytkowanie tego dzieła może być zabronione lub ograniczane przez miejscowe prawo na obszarze jego jurysdykcji; patrz: Commons:Reuse of PD-Art photographs.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny16:08, 8 lut 2006Miniatura wersji z 16:08, 8 lut 2006401 × 580 (64 KB)Red devil 666First page of first edition of The North American Indian (1907) {{EdwardCurtis}}

Poniższa strona korzysta z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki: