W ramach 1. rundy Pucharu Norwegii w piłce siatkowej mężczyzn w sezonie 2022/2023 drużyny rywalizowały w pucharach regionalnych. Łącznie odbyło się osiem turniejów – dwa turnieje w regionie Sydvest oraz po jednym w regionach Hordaland, Trøndelag, Nord, Møre og Romsdal, Sogn og Fjordane oraz Øst. Wszystkie mecze rozegrane zostały w dniach 17-18 września 2022 roku.
W 1. rundzie miały prawo uczestniczyć zespoły, które grają w niższej lidze niż 1. divisjon.
Zwycięzcy poszczególnych turniejów uzyskali awans do 1/16 finału Pucharu Norwegii[1] .
Drużyna
Liga
Puchar Regionu Hordaland (7 drużyn)
BSI
2. divisjon
BTS Idrett
2. divisjon
Framnes IL
—
IL Gneist
—
IL Gneist 2
—
IL Kvernbit
2. divisjon
Sotra VBK 2
2. divisjon
Puchar Regionu Møre og Romsdal (4 drużyny)
Fræna VK
3. divisjon
Kristiansund VBK
2. divisjon
SK Rival
2. divisjon
SK Rival 2
3. divisjon
Puchar Regionu Nord (6 drużyn)
Bodø Volley
2. divisjon
Finnsnes VBK
2. divisjon
LofotVolley
2. divisjon
LofotVolley 2
—
Sortland VBK
2. divisjon
BK Tromsø 2
2. divisjon
Puchar Regionu Sogn og Fjordane (6 drużyn)
Førde VBK 3
2. divisjon
Førde VBK 4
3. divisjon
Studentspretten IL
2. divisjon
Sunnfjord IL
2. divisjon
Sunnfjord IL 2
3. divisjon
Svelgen TIF
2. divisjon
Puchar Regionu Sydvest (Agder) (10 drużyn)
IL Dristug
3. divisjon
Grimstad VBK
3. divisjon
GSI 2
—
Kristiansand Sandvolleyballklubb
2. divisjon
Kristiansand Sandvolleyballklubb 2
3. divisjon
Kristiansand Student IL
2. divisjon
Kristiansand Student IL 2
3. divisjon
Mandal VBK
3. divisjon
Vegårshei IL
3. divisjon
Vigør FK
3. divisjon
Puchar Regionu Sydvest (Rogaland) (6 drużyn)
Austrått IL
2. divisjon
Austrått IL 2
3. divisjon
Finnøy IL
2. divisjon
Gjesdal IL
2. divisjon
Hinna Volleyball
2. divisjon
UiSi
2. divisjon
Drużyna
Liga
Puchar Regionu Trøndelag (17 drużyn)
Blussuvoll VBK
2. divisjon
Blussuvoll VBK 2
3. divisjon
Inderøy IL
3. divisjon
Lierne IL
2. divisjon
NTNUI 3
2. divisjon
NTNUI 4
2. divisjon
NTNUI 5
2. divisjon
NTNUI 6
3. divisjon
NTNUI 7
3. divisjon
NTNUI 8
3. divisjon
Røros IL
3. divisjon
Steinkjer VBK
2. divisjon
Trondheim BK
2. divisjon
Trondheim BK 2
2. divisjon
Trondheim BK 3
3. divisjon
Verdal VBK
—
Vikåsen Volley
3. divisjon
Puchar Regionu Øst (18 drużyn)
Askim VBK
2. divisjon
Askim VBK 2
—
Finstad Sportsklubb
2. divisjon
Halden VBK
5. divisjon
Horten VBK
5. divisjon
IL Jardar
2. divisjon
IL Jardar 2
4. divisjon
IL Koll 2
3. divisjon
Lier VBK
2. divisjon
Lillehammerstudentenes IL
4. divisjon
Oldenborg Idrætts Selskab
2. divisjon
Oldenborg Idrætts Selskab 2
4. divisjon
OSI 3
3. divisjon
Oslo Volley
3. divisjon
Polonia Oslo VBK
2. divisjon
Sandefjord TIF
3. divisjon
Sandefjord TIF 2
5. divisjon
Spirit Lørenskog VBK
2. divisjon
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
BTS Idrett
4
2
2
0
4
0
MAX
100
47
2.13
2.
Sotra VBK 2
2
2
1
1
2
2
1.00
74
93
0.80
3.
IL Gneist 2
0
2
0
2
0
4
0.00
67
101
0.66
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
Sotra VBK 2
2:0 (26:24, 25:19)
IL Gneist 2
Sandslihallen, Sandsli
10:00 (UTC+2 )
17.09.2022
BTS Idrett
2:0 (25:11, 25:12)
Sotra VBK 2
Sandslihallen, Sandsli
11:00 (UTC+2 )
17.09.2022
IL Gneist 2
0:2 (10:25, 14:25)
BTS Idrett
Sandslihallen, Sandsli
12:00 (UTC+2 )
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
BSI
2
1
1
0
2
0
MAX
50
33
1.52
2.
Framnes IL
0
1
0
1
0
2
0.00
33
50
0.66
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
Framnes IL
0:2 (15:25, 18:25)
BSI
Sandslihallen, Sandsli
11:00 (UTC+2 )
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
IL Kvernbit
2
1
1
0
2
0
MAX
50
24
2.08
2.
IL Gneist
0
1
0
1
0
2
0.00
24
50
0.48
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
IL Gneist
0:2 (13:25, 11:25)
IL Kvernbit
Sandslihallen, Sandsli
10:00 (UTC+2 )
17.09.2022
Framnes IL
2:0 (25:19, 25:22)
IL Gneist
Sandslihallen, Sandsli
12:00 (UTC+2 )
17.09.2022
IL Kvernbit
2:0 (25:14, 25:17)
Sotra VBK 2
Sandslihallen, Sandsli
13:30 (UTC+2 )
17.09.2022
BSI
2:0 (25:17, 25:22)
IL Gneist
Sandslihallen, Sandsli
13:30 (UTC+2 )
17.09.2022
BTS Idrett
2:0 (25:6, 25:10)
Framnes IL
Sandslihallen, Sandsli
14:30 (UTC+2 )
17.09.2022
IL Kvernbit
0:2 (19:25, 22:25)
BSI
Sandslihallen, Sandsli
14:30 (UTC+2 )
17.09.2022
BTS Idrett
2:0 (25:11, 25:18)
BSI
Sandslihallen, Sandsli
16:00 (UTC+2 )
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
Sotra VBK 2
4
2
2
0
4
2
2.00
123
117
1.05
2.
IL Gneist 2
2
2
1
1
3
2
1.50
112
106
1.06
3.
IL Gneist
0
2
0
2
1
4
0.25
104
116
0.90
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
IL Gneist 2
2:0 (25:18, 29:27)
IL Gneist
Sandslihallen, Sandsli
14:30 (UTC+2 )
17.09.2022
IL Gneist
1:2 (25:21, 20:25, 14:16)
Sotra VBK 2
Sandslihallen, Sandsli
15:30 (UTC+2 )
17.09.2022
Sotra VBK 2
2:1 (21:25, 25:22, 15:11)
IL Gneist 2
Sandslihallen, Sandsli
15:30 (UTC+2 )
Poz.
Drużyna
1.
BTS Idrett
2.
BSI
3.
Framnes IL
IL Kvernbit
5.
Sotra VBK 2
6.
IL Gneist 2
7.
IL Gneist
awans do 1/16 finału
Puchar Regionu Møre og Romsdal [ edytuj | edytuj kod ]
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
Fræna VK
6
3
3
0
6
1
6.00
166
135
1.23
2.
Kristiansund VBK
4
3
2
1
5
2
2.50
158
126
1.25
3.
SK Rival 2
2
3
1
2
2
5
0.40
127
157
0.81
4.
SK Rival
0
3
0
3
1
6
0.17
128
161
0.80
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
18.09.2022
SK Rival 2
2:1 (20:25, 25:18, 16:14)
SK Rival
Molde Arena, Molde
10:30 (UTC+2 )
18.09.2022
Kristiansund VBK
1:2 (28:26, 19:25, 11:15)
Fræna VK
Molde Arena, Molde
11:30 (UTC+2 )
18.09.2022
SK Rival 2
0:2 (21:25, 17:25)
Fræna VK
Molde Arena, Molde
12:30 (UTC+2 )
18.09.2022
SK Rival
0:2 (15:25, 17:25)
Kristiansund VBK
Molde Arena, Molde
13:30 (UTC+2 )
18.09.2022
Kristiansund VBK
2:0 (25:15, 25:13)
SK Rival 2
Molde Arena, Molde
14:30 (UTC+2 )
18.09.2022
Fræna VK
2:0 (25:19, 25:20)
SK Rival
Molde Arena, Molde
15:30 (UTC+2 )
awans do 1/16 finału
awans do półfinału
mecze o miejsca 5-8
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
Bodø Volley
4
2
2
0
4
0
MAX
100
55
1.82
2.
BK Tromsø 2
2
2
1
1
2
2
1.00
78
75
1.04
3.
LofotVolley 2
0
2
0
2
0
2
0.00
52
100
0.52
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
BK Tromsø 2
2:0 (25:10, 25:15)
LofotVolley 2
Lekneshallen, Leknes
10:00 (UTC+2 )
17.09.2022
Bodø Volley
2:0 (25:14, 25:13)
LofotVolley 2
Lekneshallen, Leknes
11:30 (UTC+2 )
17.09.2022
BK Tromsø 2
0:2 (18:25, 10:25)
Bodø Volley
Lekneshallen, Leknes
11:30 (UTC+2 )
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
LofotVolley
4
2
2
0
4
2
2.00
125
105
1.19
2.
Sortland VBK
2
2
1
1
3
3
1.00
107
117
0.92
3.
Finnsnes VBK
0
2
0
2
2
4
0.50
108
118
0.92
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
Finnsnes VBK
1:2 (25:22, 21:25, 8:15)
LofotVolley
Lekneshallen, Leknes
10:00 (UTC+2 )
17.09.2022
Sortland VBK
1:2 (25:23, 15:25, 11:15)
LofotVolley
Lekneshallen, Leknes
11:30 (UTC+2 )
17.09.2022
Finnsnes VBK
1:2 (25:16, 22:25, 7:15)
Sortland VBK
Lekneshallen, Leknes
13:00 (UTC+2 )
17.09.2022
LofotVolley 2
0:2 (13:25, 12:25)
Finnsnes VBK
Lekneshallen, Leknes
15:45 (UTC+2 )
17.09.2022
Bodø Volley
2:1 (25:22, 21:25, 15:10)
Sortland VBK
Lekneshallen, Leknes
14:30 (UTC+2 )
17.09.2022
LofotVolley
2:1 (25:20, 19:25, 15:6)
BK Tromsø 2
Lekneshallen, Leknes
14:30 (UTC+2 )
17.09.2022
Bodø Volley
2:0 (25:23, 25:19)
LofotVolley
Lekneshallen, Leknes
17:00 (UTC+2 )
Poz.
Drużyna
1.
Bodø Volley
2.
LofotVolley
3.
BK Tromsø 2
Sortland VBK
5.
Finnsnes VBK
6.
LofotVolley 2
awans do 1/16 finału
Puchar Regionu Sogn og Fjordane [ edytuj | edytuj kod ]
awans do półfinału
awans do ćwierćfinału
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
Studentspretten IL
4
2
2
0
4
0
MAX
100
72
1.39
2.
Sunnfjord IL
2
2
1
1
2
3
0.67
91
107
0.85
3.
Førde VBK 4
0
2
0
2
1
4
0.25
102
114
0.90
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
18.09.2022
Sunnfjord IL
2:1 (25:18, 23:25, 16:14)
Førde VBK 4
Førdehuset, Førde
10:30 (UTC+2 )
18.09.2022
Studentspretten IL
2:0 (25:9, 25:18)
Sunnfjord IL
Førdehuset, Førde
11:30 (UTC+2 )
18.09.2022
Førde VBK 4
0:2 (23:25, 22:25)
Studentspretten IL
Førdehuset, Førde
12:30 (UTC+2 )
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
Sunnfjord IL 2
4
2
2
0
4
2
2.00
125
120
1.04
2.
Svelgen TIF
2
2
1
1
3
2
1.50
109
100
1.09
3.
Førde VBK 3
0
2
0
2
1
4
0.25
97
111
0.87
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
18.09.2022
Førde VBK 3
1:2 (25:27, 25:19, 11:15)
Sunnfjord IL 2
Førdehuset, Førde
10:30 (UTC+2 )
18.09.2022
Svelgen TIF
2:0 (25:17, 25:19)
Førde VBK 3
Førdehuset, Førde
11:30 (UTC+2 )
18.09.2022
Sunnfjord IL 2
2:1 (24:26, 25:23, 15:10)
Svelgen TIF
Førdehuset, Førde
12:30 (UTC+2 )
18.09.2022
Svelgen TIF
2:1 (17:25, 25:14, 15:11)
Førde VBK 4
Førdehuset, Førde
13:30 (UTC+2 )
18.09.2022
Sunnfjord IL
2:1 (25:17, 24:26, 15:9)
Førde VBK 3
Førdehuset, Førde
13:30 (UTC+2 )
18.09.2022
Førde VBK 4
1:2 (25:22, 23:25, 12:15)
Førde VBK 3
Førdehuset, Førde
14:30 (UTC+2 )
18.09.2022
Studentspretten IL
2:0 (25:17, 25:21)
Svelgen TIF
Førdehuset, Førde
15:30 (UTC+2 )
18.09.2022
Sunnfjord IL 2
1:2 (21:25, 25:19, 8:15)
Sunnfjord IL
Førdehuset, Førde
15:30 (UTC+2 )
18.09.2022
Svelgen TIF
0:2 (21:25, 19:25)
Sunnfjord IL 2
Førdehuset, Førde
16:30 (UTC+2 )
18.09.2022
Studentspretten IL
2:1 (24:26, 25:14, 15:5)
Sunnfjord IL
Førdehuset, Førde
17:30 (UTC+2 )
Poz.
Drużyna
1.
Studentspretten IL
2.
Sunnfjord IL
3.
Sunnfjord IL 2
4.
Svelgen TIF
5.
Førde VBK 3
6.
Førde VBK 4
awans do 1/16 finału
Puchar Regionu Sydvest (Agder) [ edytuj | edytuj kod ]
awans do ćwierćfinału
awans do 1/8 finału
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
Kristiansand Student IL
4
2
2
0
4
0
MAX
100
57
1.75
2.
Kristiansand Sandvolleyballklubb 2
2
2
1
1
2
3
0.67
93
103
0.90
3.
Vigør FK
0
2
0
2
1
4
0.25
78
111
0.70
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
Vigør FK
0:2 (14:25, 11:25)
Kristiansand Student IL
Spicheren, Kristiansand
9:45 (UTC+2 )
17.09.2022
Kristiansand Sandvolleyballklubb 2
2:1 (21:25, 25:21, 15:7)
Vigør FK
Spicheren, Kristiansand
10:45 (UTC+2 )
17.09.2022
Kristiansand Sandvolleyballklubb 2
0:2 (19:25, 13:25)
Kristiansand Student IL
Spicheren, Kristiansand
11:45 (UTC+2 )
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
Kristiansand Sandvolleyballklubb
4
2
2
0
4
0
MAX
100
25
4.00
2.
Mandal VBK
2
2
1
1
2
2
1.00
75
50
1.50
3.
Vegårshei IL
0
2
0
2
0
4
0.00
0
100
0.00
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
Kristiansand Sandvolleyballklubb
2:0 (25:0, 25:0)
Vegårshei IL
Spicheren, Kristiansand
9:45 (UTC+2 )
17.09.2022
Vegårshei IL
0:2 (0:25, 0:25)
Mandal VBK
Spicheren, Kristiansand
10:45 (UTC+2 )
17.09.2022
Kristiansand Sandvolleyballklubb
2:0 (25:11, 25:14)
Mandal VBK
Spicheren, Kristiansand
11:45 (UTC+2 )
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
Kristiansand Student IL 2
2
1
1
0
2
0
MAX
50
22
2.27
2.
Grimstad VBK
0
1
0
1
0
2
0.00
22
50
0.44
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
Kristiansand Student IL 2
2:0 (25:12, 25:10)
Grimstad VBK
Spicheren, Kristiansand
10:45 (UTC+2 )
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
IL Dristug
2
1
1
0
2
0
MAX
50
25
2.00
2.
GSI 2
0
1
0
1
0
2
0.00
25
50
0.50
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
Grimstad VBK
2:0 (25:0, 25:0)
Vegårshei IL
Spicheren, Kristiansand
12:45 (UTC+2 )
17.09.2022
Vigør FK
0:2 (23:25, 21:25)
GSI 2
Spicheren, Kristiansand
12:45 (UTC+2 )
17.09.2022
Vegårshei IL
0:2 (0:25, 0:25)
Vigør FK
Spicheren, Kristiansand
15:45 (UTC+2 )
17.09.2022
Kristiansand Student IL
2:0 (25:12, 25:22)
Grimstad VBK
Spicheren, Kristiansand
14:45 (UTC+2 )
17.09.2022
Mandal VBK
0:2 (19:25, 16:25)
IL Dristug
Spicheren, Kristiansand
13:00 (UTC+2 )
17.09.2022
Kristiansand Student IL 2
0:2 (19:25, 22:25)
Kristiansand Sandvolleyballklubb 2
Spicheren, Kristiansand
13:45 (UTC+2 )
17.09.2022
Kristiansand Sandvolleyballklubb
2:0 (25:15, 25:16)
GSI 2
Spicheren, Kristiansand
14:45 (UTC+2 )
17.09.2022
Grimstad VBK
0:2 (20:25, 22:25)
Mandal VBK
Spicheren, Kristiansand
16:45 (UTC+2 )
17.09.2022
Kristiansand Student IL 2
2:1 (25:22, 20:25, 17:15)
GSI 2
Spicheren, Kristiansand
16:45 (UTC+2 )
17.09.2022
Kristiansand Student IL
1:2 (25:21, 21:25, 7:15)
IL Dristug
Spicheren, Kristiansand
15:45 (UTC+2 )
17.09.2022
Kristiansand Sandvolleyballklubb 2
0:2 (9:25, 17:25)
Kristiansand Sandvolleyballklubb
Spicheren, Kristiansand
15:45 (UTC+2 )
17.09.2022
Kristiansand Student IL
2:1 (17:25, 25:21, 18:16)
Kristiansand Sandvolleyballklubb 2
Spicheren, Kristiansand
17:45 (UTC+2 )
17.09.2022
IL Dristug
2:1 (19:25, 25:15, 15:11)
Kristiansand Sandvolleyballklubb
Spicheren, Kristiansand
17:45 (UTC+2 )
Poz.
Drużyna
1.
IL Dristug
2.
Kristiansand Sandvolleyballklubb
3.
Kristiansand Student IL
4.
Kristiansand Sandvolleyballklubb 2
5.
Kristiansand Student IL 2
Mandal VBK
7.
Grimstad VBK
GSI 2
9.
Vigør FK
10.
Vegårshei IL
awans do 1/16 finału
Puchar Regionu Sydvest (Rogaland) [ edytuj | edytuj kod ]
awans do półfinału
awans do ćwierćfinału
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
UiSi
4
2
2
0
4
0
MAX
100
69
1.45
2.
Hinna Volleyball
2
2
1
1
2
2
1.00
94
80
1.18
3.
Austrått IL 2
0
2
0
2
0
4
0.00
55
100
0.55
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
Austrått IL 2
0:2 (15:25, 15:25)
Hinna Volleyball
Gjesdalhallen, Ålgård
10:00 (UTC+2 )
17.09.2022
UiSi
2:0 (25:8, 25:17)
Austrått IL 2
Gjesdalhallen, Ålgård
12:15 (UTC+2 )
17.09.2022
UiSi
2:0 (25:22, 25:22)
Hinna Volleyball
Gjesdalhallen, Ålgård
13:30 (UTC+2 )
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
Austrått IL
4
2
2
0
4
1
4.00
115
83
1.39
2.
Finnøy IL
2
2
1
1
3
3
1.00
112
123
0.91
3.
Gjesdal IL
0
2
0
2
1
4
0.25
98
119
0.82
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
Austrått IL
2:0 (27:25, 25:13)
Gjesdal IL
Gjesdalhallen, Ålgård
10:00 (UTC+2 )
17.09.2022
Austrått IL
2:1 (23:25, 25:15, 15:5)
Finnøy IL
Gjesdalhallen, Ålgård
11:15 (UTC+2 )
17.09.2022
Gjesdal IL
1:2 (22:25, 29:27, 9:15)
Finnøy IL
Gjesdalhallen, Ålgård
12:45 (UTC+2 )
17.09.2022
Finnøy IL
2:0 (25:14, 25:16)
Austrått IL 2
Gjesdalhallen, Ålgård
14:30 (UTC+2 )
17.09.2022
Hinna Volleyball
2:0 (25:18, 25:23)
Gjesdal IL
Gjesdalhallen, Ålgård
14:30 (UTC+2 )
17.09.2022
UiSi
2:0 (25:21, 25:18)
Finnøy IL
Gjesdalhallen, Ålgård
15:30 (UTC+2 )
17.09.2022
Austrått IL
2:0 (25:14, 25:20)
Hinna Volleyball
Gjesdalhallen, Ålgård
15:30 (UTC+2 )
17.09.2022
Finnøy IL
2:1 (25:21, 18:25, 17:15)
Hinna Volleyball
Gjesdalhallen, Ålgård
16:30 (UTC+2 )
17.09.2022
UiSi
0:2 (5:25, 14:25)
Austrått IL
Gjesdalhallen, Ålgård
17:45 (UTC+2 )
Poz.
Drużyna
1.
Austrått IL
2.
UiSi
3.
Finnøy IL
4.
Hinna Volleyball
5.
Austrått IL 2
Gjesdal IL
awans do 1/16 finału
awans do ćwierćfinału
awans do 1/8 finału
mecze o miejsca 13-17
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
NTNUI 3
4
2
2
0
4
0
MAX
100
53
1.89
2.
Trondheim BK 3
2
2
1
1
2
2
1.00
75
94
0.73
3.
NTNUI 7
0
2
0
2
0
4
0.00
75
103
0.73
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
NTNUI 3
2:0 (25:10, 25:12)
Trondheim BK 3
Dragvollhallen, Trondheim
10:00 (UTC+2 )
17.09.2022
Trondheim BK 3
2:0 (25:18, 28:26)
NTNUI 7
Dragvollhallen, Trondheim
12:20 (UTC+2 )
17.09.2022
NTNUI 7
0:2 (19:25, 12:25)
NTNUI 3
Dragvollhallen, Trondheim
15:50 (UTC+2 )
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
Trondheim BK
4
2
2
0
4
0
MAX
100
71
1.41
2.
NTNUI 6
2
2
1
1
2
2
1.00
89
89
1.00
3.
Inderøy IL
0
2
0
2
0
4
0.00
71
100
0.71
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
Trondheim BK
2:0 (25:12, 25:20)
Inderøy IL
Dragvollhallen, Trondheim
10:00 (UTC+2 )
17.09.2022
Inderøy IL
0:2 (22:25, 17:25)
NTNUI 6
Dragvollhallen, Trondheim
12:20 (UTC+2 )
17.09.2022
NTNUI 6
0:2 (19:25, 20:25)
Trondheim BK
Dragvollhallen, Trondheim
14:40 (UTC+2 )
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
Trondheim BK 2
4
2
2
0
4
1
4.00
115
83
1.39
2.
Lierne IL
2
2
1
1
3
2
1.50
103
93
1.11
3.
NTNUI 8
0
2
0
2
0
4
0.00
59
101
0.58
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
Lierne IL
2:0 (25:14, 25:15)
NTNUI 8
Dragvollhallen, Trondheim
11:10 (UTC+2 )
17.09.2022
NTNUI 8
0:2 (24:26, 6:25)
Trondheim BK 2
Dragvollhallen, Trondheim
13:30 (UTC+2 )
17.09.2022
Trondheim BK 2
2:1 (24:26, 25:16, 15:11)
Lierne IL
Dragvollhallen, Trondheim
15:50 (UTC+2 )
Półfinały
17.09.2022
NTNUI 4
2:0 (25:11, 25:21)
Røros IL
Dragvollhallen, Trondheim
11:10 (UTC+2 )
17.09.2022
Blussuvoll VBK
2:0 (25:12, 25:13)
Vikåsen Volley
Dragvollhallen, Trondheim
12:20 (UTC+2 )
Mecz o 3. miejsce
17.09.2022
Røros IL
2:0 (27:25, 25:12)
Vikåsen Volley
Dragvollhallen, Trondheim
14:40 (UTC+2 )
Finał
17.09.2022
NTNUI 4
2:1 (23:25, 26:24, 15:8)
Blussuvoll VBK
Dragvollhallen, Trondheim
14:40 (UTC+2 )
Półfinały
17.09.2022
Steinkjer VBK
2:0 (25:8, 25:11)
Blussuvoll VBK 2
Dragvollhallen, Trondheim
10:00 (UTC+2 )
17.09.2022
NTNUI 5
2:0 (25:9, 25:16)
Verdal VBK
Dragvollhallen, Trondheim
11:10 (UTC+2 )
Mecz o 3. miejsce
17.09.2022
Blussuvoll VBK 2
2:0 (25:19, 25:20)
Verdal VBK
Dragvollhallen, Trondheim
13:30 (UTC+2 )
Finał
17.09.2022
Steinkjer VBK
2:0 (25:21, 25:12)
NTNUI 5
Dragvollhallen, Trondheim
13:30 (UTC+2 )
Faza pucharowa – mecze o miejsca 1-12 [ edytuj | edytuj kod ]
17.09.2021
Lierne IL
2:0 (25:16, 25:15)
NTNUI 6
Dragvollhallen, Trondheim
18:10 (UTC+2 )
17.09.2021
Steinkjer VBK
2:0 (25:16, 25:7)
Røros IL
Dragvollhallen, Trondheim
17:00 (UTC+2 )
17.09.2021
Blussuvoll VBK
2:0 (25:22, 25:15)
Blussuvoll VBK 2
Dragvollhallen, Trondheim
17:00 (UTC+2 )
17.09.2021
Trondheim BK 3
1:2 (22:25, 25:23, 4:15)
NTNUI 5
Dragvollhallen, Trondheim
18:10 (UTC+2 )
18.09.2021
NTNUI 6
2:0 (27:25, 25:18)
Røros IL
Dragvollhallen, Trondheim
12:20 (UTC+2 )
18.09.2021
Blussuvoll VBK 2
2:0 (25:22, 25:21)
Trondheim BK 3
Dragvollhallen, Trondheim
12:20 (UTC+2 )
18.09.2021
Røros IL
2:0 (25:9, 25:22)
Trondheim BK 3
Dragvollhallen, Trondheim
14:40 (UTC+2 )
18.09.2021
NTNUI 6
2:0 (25:21, 25:21)
Blussuvoll VBK 2
Dragvollhallen, Trondheim
14:40 (UTC+2 )
18.09.2021
NTNUI 3
2:0 (25:20, 25:20)
Lierne IL
Dragvollhallen, Trondheim
11:10 (UTC+2 )
18.09.2021
NTNUI 4
2:1 (19:25, 25:12, 15:12)
Steinkjer VBK
Dragvollhallen, Trondheim
11:10 (UTC+2 )
18.09.2021
Trondheim BK 2
0:2 (12:25, 21:25)
Blussuvoll VBK
Dragvollhallen, Trondheim
10:00 (UTC+2 )
18.09.2021
Trondheim BK
2:0 (25:21, 25:15)
NTNUI 5
Dragvollhallen, Trondheim
10:00 (UTC+2 )
18.09.2021
Lierne IL
1:2 (28:26, 22:25, 10:15)
Steinkjer VBK
Dragvollhallen, Trondheim
14:50 (UTC+2 )
18.09.2021
Trondheim BK 2
1:2 (23:25, 25:21, 15:17)
NTNUI 5
Dragvollhallen, Trondheim
14:50 (UTC+2 )
18.09.2021
Lierne IL
2:0 (25:12, 25:20)
Trondheim BK 2
Dragvollhallen, Trondheim
16:00 (UTC+2 )
18.09.2021
Steinkjer VBK
2:0 (25:17, 25:?)
NTNUI 5
Dragvollhallen, Trondheim
16:00 (UTC+2 )
18.09.2021
NTNUI 3
2:1 (25:11, 22:25, 15:12)
NTNUI 4
Dragvollhallen, Trondheim
13:30 (UTC+2 )
18.09.2021
Blussuvoll VBK
0:2 (21:25, 23:25)
Trondheim BK
Dragvollhallen, Trondheim
13:30 (UTC+2 )
18.09.2021
NTNUI 4
1:2 (25:16, 12:25, 15:17)
Blussuvoll VBK
Dragvollhallen, Trondheim
16:00 (UTC+2 )
18.09.2021
NTNUI 3
0:2 (21:25, 20:25)
Trondheim BK
Dragvollhallen, Trondheim
16:00 (UTC+2 )
Faza pucharowa – mecze o miejsca 13-17 [ edytuj | edytuj kod ]
18.09.2021
Vikåsen Volley
2:0 (28:26, 25:19)
Verdal VBK
Dragvollhallen, Trondheim
10:00 (UTC+2 )
18.09.2021
NTNUI 7
2:1 (25:23, 23:25, 15:5)
Vikåsen Volley
Dragvollhallen, Trondheim
12:20 (UTC+2 )
18.09.2021
Inderøy IL
0:2 (19:25, 21:25)
NTNUI 8
Dragvollhallen, Trondheim
11:10 (UTC+2 )
18.09.2021
Vikåsen Volley
1:2 (25:19, 12:25, 11:15)
Inderøy IL
Dragvollhallen, Trondheim
13:30 (UTC+2 )
18.09.2021
NTNUI 7
0:2 (17:25, 18:25)
NTNUI 8
Dragvollhallen, Trondheim
14:40 (UTC+2 )
Poz.
Drużyna
1.
Trondheim BK
2.
NTNUI 3
3.
Blussuvoll VBK
4.
NTNUI 4
5.
Steinkjer VBK
6.
NTNUI 5
7.
Lierne IL
8.
Trondheim BK 2
9.
NTNUI 6
10.
Blussuvoll VBK 2
11.
Røros IL
12.
Trondheim BK 3
13.
NTNUI 8
14.
NTNUI 7
15.
Inderøy IL
16.
Vikåsen Volley
17.
Verdal VBK
awans do 1/16 finału
awans do ćwierćfinału
awans do 1/8 finału
mecze o miejsca 13-17
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
Lillehammerstudentenes IL
4
2
2
0
4
2
2.00
116
114
1.02
2.
IL Jardar 2
2
2
1
1
3
3
1.00
114
103
1.11
3.
Askim VBK
0
2
0
2
2
4
0.50
103
116
0.89
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
Askim VBK
1:2 (25:16, 14:25, 8:15)
IL Jardar 2
Askimhallen, Askim
9:30 (UTC+2 )
17.09.2022
Lillehammerstudentenes IL
2:1 (25:23, 20:25, 15:8)
Askim VBK
Askimhallen, Askim
10:30 (UTC+2 )
17.09.2022
IL Jardar 2
1:2 (22:25, 25:16, 11:15)
Lillehammerstudentenes IL
Askimhallen, Askim
11:30 (UTC+2 )
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
Spirit Lørenskog VBK
4
2
2
0
4
0
MAX
100
73
1.37
2.
Oldenborg Idrætts Selskab 2
2
2
1
1
2
2
1.00
85
89
0.96
3.
OSI 3
0
2
0
2
0
4
0.00
77
100
0.77
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
Sandefjord TIF
4
2
2
0
4
0
MAX
100
56
1.79
2.
Polonia Oslo VBK
2
2
1
1
2
2
1.00
92
65
1.42
3.
Askim VBK 2
0
2
0
2
0
4
0.00
29
100
0.29
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
Sandefjord TIF
2:0 (25:22, 25:20)
Polonia Oslo VBK
Askimhallen, Askim
9:30 (UTC+2 )
17.09.2022
Askim VBK 2
0:2 (10:25, 4:25)
Sandefjord TIF
Askimhallen, Askim
10:30 (UTC+2 )
17.09.2022
Polonia Oslo VBK
2:0 (25:9, 25:6)
Askim VBK 2
Askimhallen, Askim
11:30 (UTC+2 )
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
Oldenborg Idrætts Selskab
4
2
2
0
4
1
4.00
112
78
1.44
2.
Oslo Volley
2
2
1
1
3
2
1.50
103
96
1.07
3.
Sandefjord TIF 2
0
2
0
2
0
4
0.00
59
100
0.59
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
Oslo Volley
2:0 (25:14, 25:20)
Sandefjord TIF 2
Askimhallen, Askim
9:30 (UTC+2 )
17.09.2022
Oldenborg Idrætts Selskab
2:1 (19:25, 25:12, 18:16)
Oslo Volley
Askimhallen, Askim
10:30 (UTC+2 )
17.09.2022
Sandefjord TIF 2
0:2 (7:25, 18:25)
Oldenborg Idrætts Selskab
Askimhallen, Askim
11:30 (UTC+2 )
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
Lier VBK
4
2
2
0
4
0
MAX
100
58
1.72
2.
IL Koll 2
2
2
1
1
2
2
1.00
94
90
1.04
3.
Halden VBK
0
2
0
2
0
4
0.00
54
100
0.54
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
Lier VBK
2:0 (25:7, 25:7)
Halden VBK
Askimhallen, Askim
9:30 (UTC+2 )
17.09.2022
IL Koll 2
0:2 (21:25, 23:25)
Lier VBK
Askimhallen, Askim
10:30 (UTC+2 )
17.09.2022
Halden VBK
0:2 (22:25, 18:25)
IL Koll 2
Askimhallen, Askim
11:30 (UTC+2 )
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
IL Jardar
4
2
2
0
4
0
MAX
100
42
2.38
2.
Finstad Sportsklubb
2
2
1
1
2
2
1.00
78
94
0.83
3.
Horten VBK
0
2
0
2
0
4
0.00
59
101
0.58
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2022
Horten VBK
0:2 (6:25, 9:25)
IL Jardar
Askimhallen, Askim
9:30 (UTC+2 )
17.09.2022
IL Jardar
2:0 (25:10, 25:17)
Finstad Sportsklubb
Askimhallen, Askim
10:30 (UTC+2 )
17.09.2022
Finstad Sportsklubb
2:0 (25:20, 26:24)
Horten VBK
Askimhallen, Askim
11:30 (UTC+2 )
Faza pucharowa – mecze o miejsca 1-12 [ edytuj | edytuj kod ]
17.09.2021
IL Koll 2
1:2 (25:17, 19:25, 9:15)
Oslo Volley
Askimhallen, Askim
13:30 (UTC+2 )
17.09.2021
Lier VBK
2:0 (25:19, 25:20)
IL Jardar 2
Askimhallen, Askim
13:30 (UTC+2 )
17.09.2021
IL Jardar
2:0 (25:16, 25:16)
Oldenborg Idrætts Selskab 2
Askimhallen, Askim
13:30 (UTC+2 )
17.09.2021
Finstad Sportsklubb
0:2 (11:25, 7:25)
Polonia Oslo VBK
Askimhallen, Askim
13:30 (UTC+2 )
17.09.2021
IL Koll 2
1:2 (25:15, 24:26, 10:15)
Finstad Sportsklubb
Askimhallen, Askim
16:00 (UTC+2 )
17.09.2021
IL Jardar 2
0:2 (25:27, 22:25)
Oldenborg Idrætts Selskab 2
Askimhallen, Askim
16:00 (UTC+2 )
17.09.2021
Oslo Volley
2:0 (25:20, 25:13)
Lillehammerstudentenes IL
Askimhallen, Askim
14:30 (UTC+2 )
17.09.2021
Lier VBK
0:2 (13:25, 22:25)
Oldenborg Idrætts Selskab
Askimhallen, Askim
14:30 (UTC+2 )
17.09.2021
IL Jardar
2:1 (25:20, 13:25, 15:13)
Sandefjord TIF
Askimhallen, Askim
14:30 (UTC+2 )
17.09.2021
Polonia Oslo VBK
2:0 (25:20, 25:13)
Spirit Lørenskog VBK
Askimhallen, Askim
14:30 (UTC+2 )
17.09.2021
Lillehammerstudentenes IL
1:2 (19:25, 26:24, 11:15)
Lier VBK
Askimhallen, Askim
17:00 (UTC+2 )
17.09.2021
Sandefjord TIF
1:2 (14:25, 25:21, 12:15)
Spirit Lørenskog VBK
Askimhallen, Askim
17:00 (UTC+2 )
17.09.2021
Oslo Volley
0:2 (17:25, 19:25)
Oldenborg Idrætts Selskab
Askimhallen, Askim
16:00 (UTC+2 )
17.09.2021
IL Jardar
1:2 (21:25, 25:22, 13:15)
Polonia Oslo VBK
Askimhallen, Askim
16:00 (UTC+2 )
17.09.2021
Oldenborg Idrætts Selskab
1:2 (20:25, 25:20, 12:15)
Polonia Oslo VBK
Askimhallen, Askim
17:00 (UTC+2 )
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
OSI 3
4
2
2
0
4
0
MAX
100
46
2.17
2.
Askim VBK
2
2
1
1
2
2
1.00
82
84
0.98
3.
Askim VBK 2
0
2
0
2
0
4
0.00
48
100
0.48
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2021
OSI 3
2:0 (25:9, 25:5)
Askim VBK 2
Askimhallen, Askim
13:30 (UTC+2 )
17.09.2021
Askim VBK
0:2 (19:25, 13:25)
OSI 3
Askimhallen, Askim
14:30 (UTC+2 )
17.09.2021
Askim VBK 2
0:2 (23:25, 11:25)
Askim VBK
Askimhallen, Askim
16:00 (UTC+2 )
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
Małe punkty
1.
Halden VBK
4
2
2
0
4
0
MAX
101
81
1.25
2.
Sandefjord TIF 2
2
2
1
1
2
2
1.00
97
74
1.31
3.
Horten VBK
0
2
0
2
0
4
0.00
57
100
0.57
Źródło: Profixio (ang. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 0 pkt
Wyniki spotkań
17.09.2021
Halden VBK
2:0 (25:17, 25:17)
Horten VBK
Askimhallen, Askim
13:30 (UTC+2 )
17.09.2021
Sandefjord TIF 2
0:2 (24:26, 23:25)
Halden VBK
Askimhallen, Askim
14:30 (UTC+2 )
17.09.2021
Horten VBK
0:2 (15:25, 8:25)
Sandefjord TIF 2
Askimhallen, Askim
16:00 (UTC+2 )
Poz.
Drużyna
1.
Polonia Oslo VBK
2.
Oldenborg Idrætts Selskab
3.
IL Jardar
4.
Oslo Volley
5.
Lier VBK
Spirit Lørenskog VBK
7.
Lillehammerstudentenes IL
Sandefjord TIF
9.
Finstad Sportsklubb
Oldenborg Idrætts Selskab 2
11.
IL Jardar 2
IL Koll 2
13.
Halden VBK
OSI 3
15.
Askim VBK
Sandefjord TIF 2
17.
Askim VBK 2
Horten VBK
awans do 1/16 finału
Rozgrywki międzynarodowe
Rozgrywki regionalne
Rozgrywki ligowe lub mistrzowskie
Puchary krajowe
Puchary ligi
Puchary federacji
Superpuchary
Inne rozgrywki