Rudy Zdziś i biały miś
Wygląd
| Gatunek | |
|---|---|
| Kraj produkcji | |
| Liczba odcinków |
13 |
| Produkcja | |
| Czas trwania odcinka |
10 minut |
| Pierwsza emisja | |
| Data premiery | |
| Stacja telewizyjna | |
Rudy Zdziś i biały miś (tytuł oryg. Honzík a Samuel) – serial animowany produkcji czeskiej wyprodukowany w 2005 roku. W Polsce emitowany jest na kanale TVP Polonia w Dobranocce od 18 stycznia 2010 roku.
Fabuła
[edytuj | edytuj kod]Serial opowiada o chłopcu imieniem Honzik i jego przyjaciela Samuela - misia polarnego, którzy przeżywają niesamowite przygody.
Bohaterowie
[edytuj | edytuj kod]- Honzik – chłopiec.
- Samuel – miś polarny. Opiekun Honzika.