Wikipedia:Wikiolimpiada 2021/Nagrody

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Nagroda główna[edytuj | edytuj kod]

Nagrodą główną w konkursie jest voucher do sklepu sportowego o wartości 200 zł. Nagrodę główną otrzyma osoba, która zdobędzie najwięcej punktów w klasyfikacji generalnej według zasad podanych na stronie konkursu.

Nagroda specjalna[edytuj | edytuj kod]

Nagrodę specjalną za hasła o wysokiej jakości stanowią personalizowane trampki z dowolnym wzorem projektowanym według wskazówek zwycięzcy nagrody. Nagrodę specjalną otrzyma osoba, która zdobędzie najwięcej punktów w klasyfikacji specjalnej według zasad podanych na stronie konkursu.

Nagrody cząstkowe[edytuj | edytuj kod]

Nagrody cząstkowe stanowią personalizowane butelki wielorazowego użytku oraz komplety gadżetów związanych z projektami Wikimedia. Nagroda cząstkowa przyznawana jest po zakończeniu każdej rundy Konkursu. Otrzyma ją osoba, która w ramach danej rundy uzyska najwięcej punktów, przyznanych według zasad podanych na stronie konkursu.

Nagrody za aktywność[edytuj | edytuj kod]

Nagrody za aktywność otrzymają wszystkie osoby, które w ramach jednej rundy Konkursu uzyskają co najmniej 25 pkt. według zasad podanych na stronie konkursu. Nagrody za aktywność stanowią dyplomy pamiątkowe związane z Konkursem oraz odznaki na stronę Wikipedysty.

Więcej szczegółów na temat konkursu i nagród znajduje się w Regulaminie Konkursu dostępnym na stronie Wikimedia Polska.