Plik:Emblemat 2 brygady lacznosci.jpg

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Ten plik jest umieszczony w Wikimedia Commons
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Emblemat_2_brygady_lacznosci.jpg(352 × 467 pikseli, rozmiar pliku: 54 KB, typ MIME: image/jpeg)

Opis
Polski: Emblemat wyróżniający żołnierzy 2 Brygady Łączności. Jego wzór został zatwierdzony przez MON wiosną 1996 roku. Noszony był przez żołnierzy brygady na prawym ramieniu kurtki munduru. Zdjęcie pochodzi ze strony http://www.2brygada.walcz.paak.net/.
Data 5 lutego 2008 (data pierwszego przesłania pliku)
Źródło http://www.2brygada.walcz.paak.net/,
Autor Markier z polskiej Wikipedii

Licencja

VRT Wikimedia

Ta praca jest wolna i może być używana przez każdego w dowolnym celu. Jeśli chcesz używać tej pracy, nie musisz prosić o pozwolenie, o ile przestrzegasz wszystkich wymagań licencyjnych wymienionych na tej stronie.

Fundacja Wikimedia otrzymała wiadomość e-mail potwierdzającą, że właściciel praw autorskich tej pracy udzielił pozwolenia na jej publikację na warunkach wymienionych na tej stronie. To pozwolenie zostało zweryfikowane przez wolontariusza VRT i zarchiwizowane w systemie Wikimedia VRTS. Korespondencja jest dostępna wolontariuszom VRT pod numerem 2008021410021012.

Aby potwierdzić zezwolenie, zostaw wiadomość na tablicy ogłoszeń. Link: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2008021410021012
Znajdź inne pliki objęte tym samym pozwoleniem: SDC query (SPARQL)

Markier z polskiej Wikipedii – właściciel praw autorskich do tego dzieła, udostępnia je na poniższej licencji
GNU head Udziela się zgody na kopiowanie, rozpowszechnianie oraz modyfikowanie tego dokumentu zgodnie z warunkami GNU Licencji Wolnej Dokumentacji, w wersji 1.2 lub nowszej opublikowanej przez Free Software Foundation; bez niezmiennych sekcji, bez treści umieszczonych na frontowej lub tylnej stronie okładki. Kopia licencji załączona jest w sekcji zatytułowanej GNU Licencja Wolnej Dokumentacji.
w:pl:Licencje Creative Commons
uznanie autorstwa na tych samych warunkach
Ten plik udostępniony jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0.
Uznanie autorstwa: Markier z polskiej Wikipedii
Wolno:
  • dzielić się – kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór
  • modyfikować – tworzyć utwory zależne
Na następujących warunkach:
  • uznanie autorstwa – musisz określić autorstwo utworu, podać link do licencji, a także wskazać czy utwór został zmieniony. Możesz to zrobić w każdy rozsądny sposób, o ile nie będzie to sugerować, że licencjodawca popiera Ciebie lub Twoje użycie utworu.
  • na tych samych warunkach – Jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy utwór tylko na podstawie tej samej lub podobnej licencji.
Ten szablon został dodany jako element zmiany licencjonowania.

Oryginalny rejestr przesyłania

Oryginalna strona opisu była tutaj. Wszystkie poniższe nazwy użytkowników odwołują się do pl.wikipedia.
  • 2008-02-05 21:42 Markier 352×467× (55259 bytes) Emblemat 2 Brygady Łączności noszony przez jej żołnierzy na prawym remieniu munduru.
  • 2008-02-04 20:51 Markier 295×294× (7389 bytes) Emblemat wyróżniający pojazdy 2 Brygady Łączności przejęty po 1 Pułku Łączności. Był umieszczany z przodu i tyłu każdego pojazdu. Liczba rzymska oznaczała numer batalionu, zaś liczba arabska numer samodzielnej kompanii.

Podpisy

Dodaj jednolinijkowe objaśnienie tego, co ten plik pokazuje

Obiekty przedstawione na tym zdjęciu

przedstawia

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny16:54, 22 sty 2009Miniatura wersji z 16:54, 22 sty 2009352 × 467 (54 KB)VanWiel{{Information |Description={{pl|Emblemat wyróżniający żołnierzy 2 Brygady Łączności. Jego wzór został zatwierdzony przez MON wiosną 1996 roku. Noszony był przez żołnierzy brygady na prawym ramieniu kurtki munduru. Zdjęcie pochodzi ze stron

Poniższa strona korzysta z tego pliku:

Metadane