Plik:Julian Boss Gosławski.jpg

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Ten plik jest umieszczony w Wikimedia Commons
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Rozmiar pierwotny(5315 × 3543 pikseli, rozmiar pliku: 9,97 MB, typ MIME: image/jpeg)

Opis

Opis
Polski: Rzeźba Juliana Boss Gosławskiego wykonana przy współpracy z M. Karpowiczem i Józefem Grdeniem podczas I Biennale Form Przestrzennych w 1965 roku. Rzeźba ma wysokość 12,5 metra. Formie przywrócono autorską kolorystykę w 2006 roku. Pierwotnie ulokowana w parku przy Galerii EL na skutek rozbudowy Starego Miasta została przeniesiona na skrzyżowanie Trasy Unii Europejskiej i ul. Nowodworskiej. Na zdjęciu widoczny Stanisław Małecki, artystki wizualne: Iwona Demko i Agata Zbylut oraz kuratorka Karina Dzieweczyńska realizujące projekt „Kongres marzycielek” przy Centrum Sztuki Galeria EL.

Weblinks

Data
Źródło Praca własna
Autor Iwona Demko i Agata Zbylut
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)
VRT Wikimedia

Ta praca jest wolna i może być używana przez każdego w dowolnym celu. Jeśli chcesz używać tej pracy, nie musisz prosić o pozwolenie, o ile przestrzegasz wszystkich wymagań licencyjnych wymienionych na tej stronie.

Fundacja Wikimedia otrzymała wiadomość e-mail potwierdzającą, że właściciel praw autorskich tej pracy udzielił pozwolenia na jej publikację na warunkach wymienionych na tej stronie. To pozwolenie zostało zweryfikowane przez wolontariusza VRT i zarchiwizowane w systemie Wikimedia VRTS. Korespondencja jest dostępna wolontariuszom VRT pod numerem 2021071110001596.

Aby potwierdzić zezwolenie, zostaw wiadomość na tablicy ogłoszeń. Link: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2021071110001596
Znajdź inne pliki objęte tym samym pozwoleniem: SDC query (SPARQL)

Pozycja fotografa54° 10′ 00,12″ N, 19° 22′ 31,15″ E Kartographer map based on OpenStreetMap.To i inne zdjęcia na: OpenStreetMapinfo

Licencja

Ja, właściciel praw autorskich do tego dzieła, udostępniam je na poniższej licencji
w:pl:Licencje Creative Commons
uznanie autorstwa na tych samych warunkach
Wolno:
  • dzielić się – kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór
  • modyfikować – tworzyć utwory zależne
Na następujących warunkach:
  • uznanie autorstwa – musisz określić autorstwo utworu, podać link do licencji, a także wskazać czy utwór został zmieniony. Możesz to zrobić w każdy rozsądny sposób, o ile nie będzie to sugerować, że licencjodawca popiera Ciebie lub Twoje użycie utworu.
  • na tych samych warunkach – Jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy utwór tylko na podstawie tej samej lub podobnej licencji.

Poland

Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 w art. 33. pkt. 1., art. 34 i art. 35. stwierdza, że wolno rozpowszechniać utwory wystawione na stałe na ogólnie dostępnych drogach, ulicach, placach lub w ogrodach, jednakże nie do tego samego użytku (...) pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia (...). Dozwolony użytek nie może naruszać normalnego korzystania z utworu lub godzić w słuszne interesy twórcy. Aby uzyskać więcej informacji zobacz Copyright rights in Poland § Freedom of Panorama (tekst w języku angielskim).

Deutsch  English  polski  português  português do Brasil  македонски  русский  slovenščina  한국어  +/−

Podpisy

Rzeźba Juliana Boss Gosławskiego, I Biennale Form Przestrzennych w 1965 roku.

Obiekty przedstawione na tym zdjęciu

przedstawia

54°10'0.12"N, 19°22'31.15"E

0,005 sekunda

24 milimetr

image/jpeg

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny13:43, 10 lip 2021Miniatura wersji z 13:43, 10 lip 20215315 × 3543 (9,97 MB)IwoDemUploaded own work with UploadWizard

Następujące strony korzystają z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:

  • Wykorzystanie na www.wikidata.org

Metadane