Chłopaki z baraków

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Chłopaki z baraków
Trailer Park Boys
Ilustracja
Gatunek komedia
Kraj produkcji Kanada
Twórcy Mike Clattenburg
Główne role Robb Wells
John Paul Tremblay
Mike Smith
John Dunsworth
Pat Roach
Jonathan Torrens
Sarah E. Dunsworth
Liczba odcinków 106+ odcinki specjalne
Liczba serii 12 serii
Produkcja
Produkcja Kanada Showcase

Stany Zjednoczone Netflix

Reżyseria Mike Clattenburg
Scenariusz Mike Clattenburg, John Paul Tremblay, Mike Smith, Robb Wells, Jonathan Torrens
Czas trwania odcinka 22 minuty
Pierwsza emisja
Data premiery 22 kwietnia 2001
Stacja telewizyjna Polska Comedy Central Polska

Polska Netflix

Lata emisji 2001–2007,

2014–2018

Chłopaki z baraków (ang. Trailer Park Boys) – kanadyjski serial telewizyjny wykorzystujący formułę mockumentu. Jego twórcą i reżyserem jest Mike Clattenburg. Pierwszy odcinek miał swoją premierę w kwietniu 2001, ostatni zaś (do teraz) w marcu 2018. Dotychczas powstało 12 sezonów oraz seria „W Europie”, planowane są kolejne. Na podstawie serialu powstały także filmy Trailer Park Boys: The Movie, Trailer Park Boys: Countdown to Liquor Day, Trailer Park Boys: Don't Legalize It oraz odcinki specjalne z show na żywo: Trailer Park Boys: Live in Fuckin' Dublin, Trailer Park Boys: Live at the North Pole. Od 2014 roku serial tworzony jest przez Netflix.

Show okazał się wielkim sukcesem. Poza Kanadą stacje telewizyjne pokazują go m.in. w Hiszpanii, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii, Holandii, Danii, Izraelu, Portugalii, Niemczech oraz w Polsce.

Fabuła[edytuj | edytuj kod]

Akcja serialu toczy się w przeważającej części na fikcyjnym osiedlu barakowozów Sunnyvale w Dartmouth w Nowej Szkocji. Głównymi bohaterami serialu są trzej przyjaciele zamieszkujący osiedle od dzieciństwa - narwany i niezbyt inteligentny Ricky, pomysłowy i nierozstający się z drinkami Julian oraz wrażliwy Bubbles noszący charakterystyczne okulary. Celem bohaterów jest szybkie wzbogacenie się, najczęściej metodami nielegalnymi takimi jak produkcja i handel marihuaną czy kradzieże drogich przedmiotów. Z tego powodu stale znajdują się oni na celowniku Jima Lahey'ego - uzależnionego od alkoholu strażnika osiedla, oraz jego partnera Randy'ego, byłej męskiej prostytutki. Większość sezonów kończy się powrotem bohaterów (najczęściej Rickiego i Juliana) za kratki, a zaczyna ich wyjściem z więzienia.

Bohaterowie[edytuj | edytuj kod]

Główni[edytuj | edytuj kod]

 • Ricky - drugi najstarszy z trójki głównych bohaterów, syn Raya, ojciec Trinity i dziadek Mo. Ricky jest niezbyt inteligentny, nierozgarnięty, samolubny i łatwo traci nad sobą panowanie. Czuje się głupszy od Juliana, jednak w przeciwieństwie do niego potrafi bardzo dobrze kłamać, co wielokrotnie uratowało bohaterów z opresji. Ricky jest słabo wykształcony - szkołę zakończył na 9 klasie, jednak w trakcie trwania serialu udaje mu się skończyć dwie następne. Z uwagi na braki w wiedzy często przekręca trudniejsze słowa lub nie rozumie ich znaczenia, zaś jego osobowość czyni jego wypowiedzi pełnymi przekleństw. Ze względu na problemy mieszkaniowe jego miejscem pobytu jest zdewastowany Chrysler New Yorker zwany obraźliwie "Shitmobilem", którego otrzymał od Juliana. Ricky wysługuje się zafascynowanymi w nim Corym i Trevorem, na których często zrzuca winę za wybryki ekipy. Nałogowo pali papierosy i zwykle wymusza je od innych. Mimo swojej głupoty Ricky jest specjalistą w uprawie marihuany, z czego on i jego koledzy czerpią główne dochody, a ponadto zna się na naprawie samochodów i gotowaniu. Nienawidzi się z Laheym oraz lalką Bubblesa - Conkym. Ciągle stara się wyjść na prostą i wrócić do Lucy i ich córki, która jest jego oczkiem w głowie. Na początku 4 sezonu Ricky był nadzorcą Sunnyvale w zastępstwie Laheya, który trafił do więzienia wraz z Randym i Julianem, jednak z czasem traci tę funkcję. Jego rok urodzenia to 1971. Obok Juliana, Ricky jest jedyną postacią, która wystąpiła we wszystkich odcinkach i filmach związanych z uniwersum.
 • Julian - najstarszy z trójki głównych bohaterów, odpowiedzialny za wynajęcie ekipy kręcącej dokument z życia jego i osiedla. Uważany jest za lidera grupy i to on planuje jej niemal wszystkie akcje. Nosi bródkę i obcisły czarny t-shirt, a ponadto nigdy nie rozstaje się ze szklanką cuba libre, która zawsze jest pełna, nawet kiedy samochód bohaterów dachował. Jego celem jest szybkie wzbogacenie się i przejście na emeryturę. Mimo przestępczej kariery Julian jest bardzo poważną, oczytaną, honorową i bezinteresowną osobą, a także nie potrafi kłamać. Uchodzi za obrońcę osiedla i osobę do której przyjaciele lub inni mieszkańcy Sunnyvale mogą się zwrócić o pomoc w różnych sprawach. Jako jedyny z bohaterów ma własny barak, który otrzymał od swojej zmarłej babci wychowującej go po porzuceniu przez ojca. Barak zostaje między 4 a 5 sezonem wykupiony przez Laheya w wyniku powrotu Juliana do więzienia, jednak po pewnym czasie Julianowi udaje się go odzyskać. Był właścicielem "Shitmobila" w którym mieszka Ricky, jednak oddaje mu go na własność w drugim odcinku serialu. W dzieciństwie została mu powierzona opieka nad Bubblesem, toteż zwykle mieszkają w tym samym miejscu. Ma obsesję na punkcie aktora Patricka Swayze i nie lubi być tak przezywanym. Jego data urodzenia to 1 stycznia 1968. Obok Ricky'ego, Julian jest jedyną postacią, która wystąpiła we wszystkich odcinkach i filmach związanych z uniwersum.
 • Bubbles - najmłodszy, najmądrzejszy, a zarazem najwrażliwszy z trójki głównych bohaterów. Miłośnik kotów noszący kraciaste koszule oraz charakterystyczne okulary o bardzo grubych szkłach. Będąc dzieckiem Bubbles trafił pod opiekę babci Juliana, gdyż jego rodzice musieli uciekać przed wierzycielami. Od tamtej pory on i Julian są nierozłączni i ilekroć Julian zmienia miejsce pobytu, Bubbles również to czyni. Zazwyczaj mieszka ze swoimi kotami w przystosowanej do jego potrzeb szopie przy baraku Juliana, która to zostaje spalona w 2 sezonie i zastąpiona nową. Często wykazuje krytyczną postawę wobec nielegalnych pomysłów swoich kolegów, mimo że sam utrzymuje się głównie z kradzieży wózków sklepowych, które następnie naprawia i odsprzedaje centrom handlowym. Poza kotami, Bubbles interesuje się literaturą, filozofią klasyczną, kolejkami elektrycznymi, a ponadto umie grać na gitarze. Pełni funkcję rozjemcy w sporach między Rickym a Julianem, a gdy zaczynają się bić i obrażać popada w histerię. W przeciwieństwie do nich preferuje pokojowe rozwiązania i ma wyrzuty sumienia jeśli pomysł jest wyjątkowo szkodliwy. Zwykle Bubblesowi udaje się uniknąć odsiadki - w więzieniu przebywał tylko 3 razy w całym serialu. W dzieciństwie miał lalkę o imieniu Conky, która ukazywała jego złą stronę bądź przejmowała nad nim kontrolę. Jego rok urodzenia to 1972.

Drugoplanowi[edytuj | edytuj kod]

 • James "Jim" Lahey - główny przeciwnik tytułowych chłopaków, wiecznie pijany nadzorca osiedla, były mąż Barbary i ojciec Treeny. Lahey jest byłym policjantem, który został niesłusznie zwolniony w 1977 po tym, jak podczas pełnienia służby na osiedlu w Halloween stał się ofiarą dowcipu Rickyego i Juliana, którzy staranowali barak jego radiowozem, a następnie oblali go drinkiem, przez co jego ówczesny wspólnik - George Green - uznał go za pijanego i doniósł przełożonym. Popadłszy w alkoholizm, Jim obsesyjnie dążył do pozbycia się bohaterów z osiedla pod byle pretekstem. Jego małżeństwo z Barbarą skończyło się, gdy na jaw wyszedł jego biseksualizm i zdrada z męską prostytutką, którą okazał się być Randy, jego późniejszy kochanek i wspólnik. Oprócz zamiłowania do wysokoprocentowych trunków, Lahey znany jest ze swoich metafor nawiązujących do odchodów. Szczególną nienawiść żywi do Rickyego, z którym ciągle się kłoci, oraz Raya, którego matactwo ostatecznie wykrywa. Pod koniec 6 sezonu Jim zostaje przywrócony do policji, jednak odchodzi z niej w sezonie 7. W sezonie 11 wyjawia Rickiemu, że jest jego biologicznym ojcem i sypiał z jego matką, co stanowiło prawdziwy powód konfliktu między nim a Rayem. Ostatecznie okazuje się, że Ricky nie jest synem żadnego z nich. Lahey ginie w pierwszym odcinku kreskówki porwany przez drapieżnego ptaka przekazując osiedle w ręce Randyego.
 • Randy - półnagi zastępca Laheya i jego kochanek, była męska prostytutka i biseksualista. Nie nosi wierzchniej części garderoby chodząc z gołym i grubym brzuchem, chyba że jest zmuszony do ubrania koszuli. Znany jest z zamiłowania do cheeseburgerów. Randy w dzieciństwie kolegował się z głównymi bohaterami, jednak z czasem ich drogi się rozeszły. W przeciwieństwie do Laheya zachowuje umiar w piciu i stara się mu pomóc w zerwaniu z nałogiem. Randy był dwukrotnie w związku z Lucy, która zachodzi z nim w ciążę w sezonie 7 kiedy Ricky przebywał na odwyku. Ostatecznie Randy przekazuje dziecko na wychowanie swoim rodzicom. W kreskówce Randy przejmuje funkcję nadzorcy osiedla po śmierci Laheya.
 • Cory i Trevor - dwaj głupkowaci młodzieńcy zafascynowani głównymi bohaterami (w szczególności Rickym), którzy to wysługują się nimi podczas akcji i zrzucają na nich winę. Cory nosi okulary, zaś Trevor ma fryzurę na "czeskiego piłkarza". W 5 sezonie znajdują się pod opieką Sary, która stara się ich chronić przed Rickym. Ostatecznie ich relacje z bohaterami skutkują wysłaniem Cory'ego i Trevora do szpitala psychiatrycznego w 7 sezonie. Po wyjściu ze szpitala wyjeżdżają do Nowego Jorku, jednak Trevor gubi się w metrze, zaś Cory wraca do Sunnyvale w sezonie 8, gdzie zaczyna przyjaźnić się z Jacobem.
 • J-Roc - biały młodzieniec naśladujący afroamerykańskich raperów, ich styl bycia i język. Kumpluje się z Tyronem, zaś jego prawdziwe imię to Jamie. Podobnie jak główni bohaterowie zajmuje się gangsterką i handlem marihuaną, a ponadto produkował filmy pornograficzne w których udział wzięli m.in. Ricky i Bubbles. Mieszka w baraku wraz ze swoją matką, która nie toleruje jego pasji. W sezonie 3 rozpoczyna działalność raperską i wydaje płytę na której znajduje się piosenka rapera z Moncton o pseudonimie DVS. Mimo to konflikt między dwójką zostaje zażegnany, a DVS pomaga J-Rokowi rozwinąć jego karierę, m.in. namawiając go do pójścia do więzienia dla polepszenia wizerunku. W 6 i 7 sezonie porzuca muzykę, gdyż wychodzi na jaw, że on i Tyrone spodziewają się potomstwa z dwoma dziewczynami, jednak decydują się wychować ich dzieci wspólnie, gdyż nie wiadomo kto jest ojcem którego. Dzieci te nie pojawiają się w kolejnych sezonach, zaś J-Roc wychowuje innego syna, z którym opuszcza Sunnyvale między sezonem 10 a 11.
 • Tyrone - czarnoskóry kolega J-Roca i jego prawa ręka.
 • Sarah
 • Lucy - panna lekkich obyczajów wykorzystująca swoje ciało aby osiągnąć co chce. Była dziewczyna Rickyego, z którym ma córkę Trinity. Mieszka z Sarą, dzięki czemu każda płaci tylko po połowie czynszu. Lucy wychowuje córkę sama żaląc się na trudności w pomaganiu jej przez Rickyego, który chce do niej wrócić i się pobrać. Mimo to Lucy odgrywa się na Rickym romansując z innymi mężczyznami, między innymi Randym, z którym zachodzi w ciążę między 6 a 7 sezonem. W 11 sezonie Lucy wyjeżdża pracować do USA.
 • Trinity - córka Rickiego i Lucy. Mieszka wraz z matką i Sarą. Przez ojca jest traktowana jak oczko w głowie, mimo że sama ma do niego zmienne nastawienie. Przez pewien czas należała do butelkowych dzieci. W 8 sezonie pracuje jako kelnerka w barze Juliana i zachodzi w ciążę z Jacobem, która owocuje narodzinami ich syna sezon później oraz ślubem pary w sezonie 10. W sezonie 1 pojawiają się przesłanki jakoby ojcem Trinity był nie Ricky, ale Julian.
 • Ray - ojciec, a właściwie ojczym Rickiego, były tirowiec i alkoholik. Wyłudza rentę jeżdżąc na wózku i udając niepełnosprawnego, o czym wiedzą tylko bohaterowie i jego rodzina. Jest wierzącym kalwinistą i często powołuje się na Biblię. Mieszka w Sunnyvale od dawna i w młodości kolegował się z Laheym. W sezonie 5 jego barak zostaje doszczętnie spalony przez nieuwagę Rickyego, z kolei Lahey odkrywa jego oszustwo i eksmituje z osiedla, po czym Ray zamieszkuje w kabinie ciężarówki na wysypisku. W sezonie 6 zostaje zastępcą Randyego jako nadzorcy osiedla, jednak zostaje następnie aresztowany w USA podczas podróży tirem, po czym wraca do Kanady i zamieszkuje w Sunnyvale wraz z synem. Ray występuje jedynie w pierwszych siedmiu sezonach. W sezonie 11 Julian i Bubbles odkrywają, że Ray nie jest biologicznym ojcem Rickiego podobnie jak Lahey, jednak zatajają ten fakt mówiąc Rickiemu, że naprawdę jest on synem Raya gdyż to on go wychował.
 • Barbara "Barb" Lahey - właścicielka osiedla i była żona Jima Laheya, z którym ma córkę Treenę. Lubi podrywać innych mężczyzn, w tym Rickego, Juliana i Randyego. W sezonach 2 i 7 jest w związku z Samem Losco.
 • Jacob Collins
 • Philadelphia "Phil" Collins
 • Cyrus - gangster i postrach osiedla, który wprowadził się do baraku Juliana podczas gdy siedział on z Rickym w więzieniu. Jeździ czerwonym Chevroletem Corvette i słucha rocka. Żywi nienawiść do Juliana, gdyż wyrzucił go z Sunnyvale w pierwszym odcinku serialu. W drugim sezonie Cyrus popada w konflikt z Rickym, który doniósł na niego podczas egzaminu na którym ściągał, przez co oblał 10 klasę. W 5 sezonie współpracuje on z dwoma japońskim gangsterami - Dennisem i Terrym, z którymi para się handlem haszyszem. Podczas incydentu w ich domu narkotyki zostają skradzione przez Juliana, zaś Cyrus dąży do ich odzyskania w wyniku czego w Sunnyvale wywiązuje się strzelanina między nim a bohaterami, przez co trafia on do więzienia.
 • Sam Losco
 • George Green - policjant i były wspólnik Laheya wykazujący się ogromną głupotą, która skutkowała między innymi wydaleniem Jima z pracy w 1977. W 7 sezonie wspólnie z Tedem stara się zabić Laheya w zemście, jednak dzięki intrydze bohaterów trafiają oni do więzienia. W sezonie 8 pracuje jako szef ochrony w centrum handlowym i mieszka z Lucy, jednak okazuje się działać po kryjomu w celu pozbycia się Jima z Sunnyvale. W 11 sezonie jest szefem policji, ale zostaje zwolniony, zaś w następnym pracuje jako zastępca nadzorcy Sunnyvale, ale traci także tę posadę z uwagi na nieprzyjemne traktowanie Randyego.
 • Ted Johnson
 • Conky - pacynka Bubblesa stworzona na jego podobieństwo. Conky to polarne przeciwieństwo właściciela - jest zgryźliwy i wrogo nastawiony do innych, a zwłaszcza do Rickyego, którego z wzajemnością nienawidzi. Wydaje się być samoświadomy, gdyż po pewnym czasie noszenia przejmuje kontrolę nad Bubblesem i jego poczynaniami, a nawet jest w stanie prowadzić rozmowę oddzielnie od niego. W dzieciństwie Bubbles traktował Conkyego jak najlepszego przyjaciela i zawsze go słuchał, jednak gdy bohaterowie byli w 6 klasie Conky zawładnął nim do tego stopnia, że musiał zostać wrzucony przez Rickyego do bagna, z którego zostaje wyłowiony 4 sezonie aby zachęcić Bubblesa do pójścia do dentysty. Podczas afery u Sama Conky zmusza Bubblesa do zaatakowania Randyego i Laheya a następnie zaczyna obrażać pozostałą dwójkę. Wówczas wyzwany od Patricka Swayze Julian strzela Conkyemu w głowę a następnie lalka trafia z powrotem do bagna. Conky powraca w sezonie 7 gdzie wzywa policję demaskując plan przemytu marihuany do USA, jednak Bubbles decyduje się ostatecznie utopić go w rzece. Conky raz jeszcze pojawia się w kreskówce jako Conky 2.0, jednak zostaje zastrzelony przez Rickyego.

Spis odcinków[edytuj | edytuj kod]

Seria pierwsza (2001)[edytuj | edytuj kod]

Odcinki Tytuł angielski Tytuł polski (Comedy Central) Tytuł polski (Netflix)
1 1 Take Your Little Gun and Get Out of My Trailer Park Schowaj ten pistolecik i jazda z dzielnicy Wynoś się z mojego osiedla
2 2 Fuck Community College, Let's Get Drunk and Eat Chicken Fingers Olej szkołę, nawalimy się i wciągniemy paluszki z kurczaka Pierdol college, napijemy się i zjemy kurczaka
3 3 Mr. Lahey's Got My Porno Tape! Lahey ma moją kasetę porno Lahey ma moją kasetę porno
4 4 Mrs. Peterson's Dog Gets Fucked Up Pies pani Peterson się naćpał Pies pani Peterson jest pojebany
5 5 I'm Not Gay, I Love Lucy... Wait a Second, Maybe I am Gay Nie jestem gejem, kocham Lucy... Zaraz, może jestem gejem. Nie jestem gejem, kocham Lucy
6 6 Who the Hell Invited These Idiots to My Wedding? Kto zaprosił tych idiotów na mój ślub? Kto zaprosił na wesele tych kretynów?

Seria druga (2002)[edytuj | edytuj kod]

Odcinki Tytuł angielski Tytuł polski (Comedy Central) Tytuł polski (Netflix)
7 1 What in the Fuck Happened to Our Trailer Park? O w mordę! Co się stało z moją dzielnicą? Co się, kurwa, stało z naszym osiedlem?
8 2 Jim Lahey Is a Drunk Bastard Jim Lahey to pijak i świnia Jim Lahey to pijany sukinsyn
9 3 I've Met Cats and Dogs Smarter Than Trevor and Cory! Psy i koty bywają mądrzejsze niż Cory i Trevor! Trevor i Cory są głupsi od psa albo kota
10 4 A Dope Trailer Is No Place for a Kitty Buda z grassem to nie miejsce dla Kici! Hodowla zioła to nie miejsce dla kici
11 5 The Bible Pimp Frajer z biblią Gościu od Biblii
12 6 Never Trust a Man with No Shirt On Nigdy nie ufaj facetowi bez koszulki Nigdy nie ufaj gościowi bez koszulki
13 7 The Bare Pimp Project Jurny wiedźmin Projekt Alfons

Seria trzecia (2003)[edytuj | edytuj kod]

Odcinki Tytuł angielski Tytuł polski (Comedy Central) Tytuł polski (Netflix)
14 1 The Kiss of Freedom Pocałunek wolności Smak wolności
15 2 Temporary Relief Assistant Trailer Park Supervisor Czasowy zastępca asystenta strażnika parkingu Tymczasowy asystent nadzorcy osiedla
16 3 If I Can't Smoke And Swear I'm Fucked Jak mi nie dacie palić i klnąć mam przesrane Jeśli nie palę i nie przeklinam, mam przejebane
17 4 Who's the Microphone Assassin? Kto jest przekrólem mikrofonu? Kto jest zabójcą mikrofonów?
18 5 Closer to the Heart Najbliżsi sercu Bliżej serca
19 6 Where in the Fuck is Randy's Barbecue? Gdzie jest do cholery grill Randy'ego? Gdzie, do kurwy nędzy, jest grill Randy'ego?
20 7 The Delusions of Officer Jim Lahey Złudzenia oficera Jima Lahey'a Urojenia funkcjonariusza Jima Laheya
21 8 A Shit Leopard Can't Change Its Spots Lampart nigdy się nie pozbędzie cętek z gówna Ricky nigdy się nie zmieni

Seria czwarta (2004)[edytuj | edytuj kod]

Odcinki Tytuł angielski Tytuł polski (Comedy Central) Tytuł polski (Netflix)
22 1 Never Cry Shitwolf Nie wołaj wilk, jak gówno masz Nie wywołuj wilka z gówiennego lasu
23 2 A Man's Gotta Eat Człowiek musi jeść Coś trzeba jeść
24 3 Rub 'n Tiz'zug Smarowanko i bzykanko Masaż z finiszem
25 4 The Green Bastard Zielony skurwiel Ricky „Green Bastard”
26 5 Conky Conky Conky
27 6 If You Love Something, Set It Free Jeśli coś kochasz, pozwól mu odejść Jeśli coś kochasz, daj temu odejść
28 7 Propane, Propane Propan - butan Propan, propan
29 8 Working Man Murzyn zgina kark Pracujący człowiek
30 9 X Mas Special Dear Santa Claus Go Fuck Yourself Drogi święty Mikołaju, wal się na cyce Drogi Mikołaju, wal się

Seria piąta (2005)[edytuj | edytuj kod]

Odcinki Tytuł angielski Tytuł polski (Comedy Central) Tytuł polski (Netflix)
31 1 Give Peace A Chance Dajmy szansę pokojowi Niech zapanuje pokój
32 2 The Shit Puppets Gówniane marionetki Marionetki
33 3 The Fuckin' Way She Goes Tak to kurna bywa Tak, kurwaa, bywa
34 4 You Got To Blame The Thing Up Here Pretensje możesz mieć do tego z góry Trzeba winić tego na górze
35 5 Jim Lahey Is A Fuckin' Drunk And He Always Will Be Jim Lahey to chlor i nic tego nie zmieni Jim Lahey to pieprzony pijak i tak już zostanie
36 6 Don't Cross The Shitline Nie wdeptuj w cudze gówno Nie mieszaj w moim gównie
37 7 The Winds Of Shit Gównowiatry Gówniane wiatry
38 8 Dressed All Over & Zesty Mordant W zajebiście ostrym sosie Dressed All Over i Zesty Mordant
39 9 I Am The Liquor Ja jestem wódką Ja jestem gorzałą
40 10 The Shit Blizzard Nawałnica gówna Gówniana burza

Seria szósta (2006)[edytuj | edytuj kod]

Odcinki Tytuł angielski Tytuł polski (Comedy Central) Tytuł polski (Netflix)
41 1 Way of the Road W trasie Tak się robi w trasie
42 2 The Cheeseburger Picnic Czisburgerowy piknik Piknik burgerowy
43 3 High Definition Piss Jugs Najnowsza generacja bidonów na siki Sikobidony
44 4 Where in the Fuck is Oscar Goldman? Gdzie jest kurde Oskar Goldman Gdzie jest, kurwa, Oscar Goldman?
45 5 Halloween 1977 Halloween 1977 Halloween 1977
46 6 Gimme My Fuckin' Money or Randy's Dead Wyskakuj z kasy albo Randy zginie Dawaj, kurwa, kasę albo Randy zginie

Seria siódma (2007)[edytuj | edytuj kod]

Odcinki Tytuł angielski Tytuł polski (Comedy Central) Tytuł polski (Netflix)
47 1 I fuckin' miss Cory and Trevor Cholernie tęsknię za Corym i Trevorem Tęsknię, kurwa, za Corym i Trevorem
48 2 I Banged Lucy and Knocked Her Up... No Big Deal Zrobiłem Lucy bachora...wielkie mi halo. Puknąłem Lucy i machnąłem jej bachora
49 3 Three Good Men are Dead Trzech porządnych gości nie żyje Trzy osoby nie żyją
50 4 Friends of the Road Towarzysze drogi Towarzyszki drogi
51 5 The Mustard Tiger Musztardowy Tygrys Musztardowy tygrys
52 6 We Can't Call People Without Wings Angels So We Call Them Friends Anioły bez skrzydeł nazywamy przyjaciółmi Przez brak skrzydeł nie zwiemy ludzi aniołami, tylko przyjaciółmi
53 7 Jump The Cheeseburger Skok przez czisburgera Przeskakiwanie cheeseburgera
54 8 Let The Liquor Do The Thinking Wódka nas poprowadzi Pozwolę gorzałce za mnie pomyśleć
55 9 Going Off The Rails On The Swayze Train Szalona jazda ekspresem Swayze Wykolejeńcy ze Swayzie Express
56 10 A Shitriver Runs Through It Środkiem zasranej rzeki Rzeka gówna

Seria ósma (2014)[edytuj | edytuj kod]

Odcinki Tytuł angielski Tytuł polski (Netflix)
57 1 Money Can Suck My Cock Pieniądze mogą mi possać
58 2 The Fuckin' V-Team Pierdolona drużyna V
59 3 The Dirty Dancer Tancerka
60 4 Orangie's Pretty Fuckin' Tough Orangie to twarda sztuka
61 5 Whore-A-Geddon Kurwogeddon
62 6 Friends with the Benedicts Przyjaciele Benedicta
63 7 Community Service and a Boner Made with Love Prace społeczne i wzwód z miłości
64 8 The Super-Duper-Industrial-Bubbles-Honey-Oil-Inator Przemysłowe przetwórstwo Bubblesa
65 9 Righties Loosies, Lefties Tighties Odkręć w prawo, zakręć w lewo
66 10 Crawling Through the Shitpipe Właź do rury i zacznij się czołgać

Seria dziewiąta (2015)[edytuj | edytuj kod]

Odcinki Tytuł angielski Tytuł polski (Netflix)
67 1 Why in the Fuck Is My Trailer Pink? To jest, kurwa, różowe
68 2 A Stable Fucking Environment Odpowiednie miejsce
69 3 Anointed in Liquor Namaszczony gorzałą
70 4 George Green: Industrial Cock Inhaler George „Wąchacz Chuja” Green
71 5 The Motel Can't Live at the Motel Motel nie może mieszkać w motelu
72 6 Sweet Liquory Load Słodki alkoholowy ładunek
73 7 Piss Szczyny
74 8 A Dancer for Money Szeregowy Dancer
75 9 Sam-Squamptches and Heli-Cocksuckers Sam-Squamptche i heli-kurwa-kopter
76 10 The Liquor Snurf Smerf Bimbrownik

Seria dziesiąta (2016)[edytuj | edytuj kod]

Odcinki Tytuł angielski Tytuł polski (Netflix)
77 1 Freedom 45? Freedom 45?
78 2 You Want the Lot Fees, Suck Them Out of the Tip of My Cock Wyssij sobie czynsz z czubka mojego fiuta
79 3 A Three Tiered Shit Dyke Trzy zasrane lesby
80 4 Shit Covered Cave Teeth Obsrany ząb Sama
81 5 If You Don't Believe It, It's Not Real Jak w coś nie wierzysz, to tego nie ma
82 6 All the Fuckin Dope You Can Smoke Tyle trawy, ile dusza zapragnie
83 7 Up in Smoke We Go Idziemy w palenie
84 8 The Super Bling Cowboy Błyszczący kowboj
85 9 Thugged Out Gangsta Shit Odjebałeś numer, ziom
86 10 Looks Like the Liquor Wins Wygląda na to, że gorzała wygrywa

Seria jedenasta (2017)[edytuj | edytuj kod]

Odcinki Tytuł angielski Tytuł polski (Netflix)
87 1 The Jack Your Cock Furry Whore Slut Waląca kurwa futrzana dziwka
88 2 The Walker Zombley Zombli
89 3 My Fucking Balls, My Cock, My Hole or My Tits? Moje jaja, fiut, dziura czy cyce?
90 4 Darth Lahey Darth Lahey
91 5 Flight of the Bumblecock Zapylacz
92 6 How Do You Keep Your Bag So Soft? Sposób na gładkie jaja
93 7 I Look Like a FUCKING DICK!! Wyglądam jak JEBANY CHUJ!!!
94 8 A Liquor Captain Never Abandons a Sinking Shit Ship Alkoholowy kapitan nigdy nie opuszcza tonącego okrętu
95 9 Oh My Fuck Boys, We Killed Lahey & Randy Chłopaki, ja pierdolę, zabiliśmy Laheya i Randy’ego
96 10 The All You Can Eat Shit Buffet Gównobar bez limitu

Seria dwunasta (2018)[edytuj | edytuj kod]

Odcinki Tytuł angielski Tytuł polski (Netflix)
97 1 Chlamydia Chlamydia
98 2 Godspeed My Muscular Friend Powodzenia, umięśniony przyjacielu
99 3 The Cunt Word Pizda
100 4 All The Shit I Need Trochę potrzebnego gówna
101 5 Happy Birthday Bubbles Sto lat, Bubbles
102 6 Flow Me The Money Rozkaż mi pieniądze
103 7 The Big Cock Wielki Ptaszor
104 8 Will You For To Be Fucking Married To Me? Wyjdziesz za mnie, do chuja?
105 9 Angel Shit Sent Down From Jesus God Anielski gnój zesłany przez Pana Jezusa
106 10 Fuckin' Fucked Out Of Our Fuckin' Minds Jedźmy się najebać w trzy dupy

Obsada[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]