Dyskusja wikiprojektu:Holandia

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zaproszenie do akcji Tydzień eksklaw i enklaw[edytuj kod]

TEiE mapa.png
Zaproszenie do akcji Tydzień eksklaw i enklaw


Drogi Wikipedysto! W imieniu uczestników Tygodnia eksklaw i enklaw mam zaszczyt zaprosić Cię do uczestnictwa w tej akcji. Jeśli jesteś chętny, dopisz się proszę do listy uczestników.

Kapsuglan (dyskusja) 18:36, 29 wrz 2013 (CEST)

Tydzień Artykułu Polskiego na nl.wp.[edytuj kod]

Już wkrótce rozpocznie się Tydzień Artykułu Polskiego na niderlandzkojęzycznej wikipedii. Oficjalna informacja została zamieszczona na naszej tablicy ogłoszeń tutaj. Gdyby ktoś zechciał i był w stanie w jakiś sposób pomóc, np. dopisać do listy propozycje haseł o polskiej tematyce, których jeszcze brakuje w holenderskiej wikipedii czy powiadomić o tym przedsięwzięciu znajome osoby zainteresowane wzięciem udziału, to bardzo proszę. Hortensja (dyskusja) 09:53, 6 lis 2013 (CET)

W ramach rewanzu zaproponowalem, by powtorzyc za rok tydzien holenderski na pl-wiki :) Olos88 (dyskusja) 10:00, 10 lis 2013 (CET)
Tak widziałam. Idea szczytna. Hortensja (dyskusja) 11:40, 11 lis 2013 (CET)

Tydzień Artykułu Polskiego na niderlandzkojęzycznej wikipedii[edytuj kod]

Logo

Dzisiaj 11 listopada w dniu Narodowego Święta Niepodległości na niderlandzkojęzycznej wikipedii rozpoczął się Polski Tydzień Tematyczny. W ramach współpracy Matma Rex zaprojektował nowe logo. Głównym organizatorem i opiekunem przedsięwzięcia jest Holender Mathonius. Podczas trwania tygodnia tematycznego grupa wikipedystów-ochotników będzie dodawać hasła związane z tematyką polską do niderlandzkojęzycznej wersji Wikipedii. Propozycje haseł proszę zgłaszać na stronie Wikipedysta:Mathonius/Propozycje tematów w ramach Tygodnia Artykułu Polskiego na niderlandzkojęzycznej Wikipedii. Na logo oprócz flagi holenderskiej godło Polski otaczają flagi Belgii i Surinamu – państw, w których język niderlandzki jest językiem urzędowym. Hortensja (dyskusja) 11:36, 11 lis 2013 (CET)

Strony oczekujące na przejrzenie[edytuj kod]

Wśród haseł oczekujących na przejrzenie jest 68 (stan na 16 stycznia 2019) związanych z Holandią. Nedops (dyskusja) 12:42, 16 sty 2019 (CET)