Plik:Alitalia logo splash.png

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Alitalia_logo_splash.png(303 × 80 pikseli, rozmiar pliku: 12 KB, typ MIME: image/png)

Opis

Opis
Deutsch: Neues Logo der Alitalia, seit 2015
Data
Źródło www.alitalia.com
Autor Alitalia
Remarks

Licencja

Public domain
Ta grafika, lub tekst w niej zawarty, składa się tylko z prostych geometrycznych kształtów i tekstu. Nie spełnia więc wymogu oryginalności, niezbędnego do bycia chronionym przez prawo autorskie, i dlatego znajduje się w domenie publicznej. Chociaż nie obejmują jej restrykcje prawa autorskiego, nadal może być obiektem innych ograniczeń. Zobacz też WP:PD#Fonts lub Dyskusja szablonu:PD-textlogo, aby uzyskać więcej informacji (strony te są w języku angielskim).
Trademarked
Praca ta zawiera materiał, który może być obiektem prawa dotyczącego znaków towarowych na terenie jednej lub kilku jurysdykcji. Przed użyciem tej pracy proszę się upewnić, czy masz prawo do użycia jej w zamierzonym przez Ciebie celu i w zamierzonych warunkach. Na Tobie spoczywa obowiązek upewnienia się czy nie naruszysz prawa do znaków towarowych należącego do osób trzecich. Zobacz też nasze ogólne zrzeczenie się odpowiedzialności. Użycie tego znaku towarowego nie oznacza, że właściciel Wikimedii Commons lub Fundacji Wikimedii na to zezwolił ani vice versa.

Ten szablon nie wskazuje stanu prawnego pliku. Standardowy szablon licencji jest nadal wymagany. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę Commons:Licencja.

Oryginalny rejestr przesyłania

Na Commons przeniósł z de.wikipedia użytkownik Wdwdbot z pomocą narzędzia script bot_filetrans.pl (r30M).

Oryginalna strona opisu była tutaj. Wszystkie poniższe nazwy użytkowników odwołują się do de.wikipedia.
  • 2015-06-04 17:14:28 Reustli (12707 Bytes) {{Information |Beschreibung = |Quelle = |Urheber = |Datum = |Genehmigung = |Andere Versionen = |Anmerkungen = }}

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny23:30, 20 cze 2015Miniatura wersji z 23:30, 20 cze 2015303 × 80 (12 KB)WdwdbotBot Move: Original uploader of this revision (#1) was Reustli at de.wikipedia

Żadna strona nie korzysta z tego pliku.

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:

Metadane