Plik:Bausch and Lomb Logo 2010.svg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(Plik SVG, nominalnie 530 × 50 pikseli, rozmiar pliku: 98 KB)

Opis
English: Bausch & Lomb Inc Jan. 2010-July 2017 since 2004.
Data
Źródło http://www.bausch.com/en_US/ecp/resources/image_library/full_img/corp_logo_icon_eps.zip
Autor Bausch & Lomb Inc

Licencja

Public domain
Ta grafika, lub tekst w niej zawarty, składa się tylko z prostych geometrycznych kształtów i tekstu. Nie spełnia więc wymogu oryginalności, niezbędnego do bycia chronionym przez prawo autorskie, i dlatego znajduje się w domenie publicznej. Chociaż nie obejmują jej restrykcje prawa autorskiego, nadal może być obiektem innych ograniczeń. Zobacz też WP:PD#Fonts lub Dyskusja szablonu:PD-textlogo, aby uzyskać więcej informacji (strony te są w języku angielskim).
Trademarked
Praca ta zawiera materiał, który może być obiektem prawa dotyczącego znaków towarowych na terenie jednej lub kilku jurysdykcji. Przed użyciem tej pracy proszę się upewnić, czy masz prawo do użycia jej w zamierzonym przez Ciebie celu i w zamierzonych warunkach. Na Tobie spoczywa obowiązek upewnienia się czy nie naruszysz prawa do znaków towarowych należącego do osób trzecich. Zobacz też nasze ogólne zrzeczenie się odpowiedzialności. Użycie tego znaku towarowego nie oznacza, że właściciel Wikimedii Commons lub Fundacji Wikimedii na to zezwolił ani vice versa.
Ten szablon nie wskazuje stanu prawnego pliku. Standardowy szablon licencji jest nadal wymagany. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę Commons:Licencja.

Oryginalny rejestr przesyłania

Na Commons przeniósł z en.wikipedia użytkownik Wylve z pomocą narzędzia CommonsHelper.

Oryginalna strona opisu była tutaj. Wszystkie poniższe nazwy użytkowników odwołują się do en.wikipedia.
  • 2010-06-07 08:08 Lordoftheoats 530×50× (100057 bytes) {{logo fur <!-- REQUIRED --> |Article = Bausch & Lomb |Use = Org <!-- HIGHLY RECOMMENDED --> |Source = http://www.bausch.com/en_US/ecp/resources/image_library/full_img/corp_logo_icon_eps.zip <!-- ADDITIONAL INFORMATIO

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny06:36, 1 kwi 2013Miniatura wersji z 06:36, 1 kwi 2013530 × 50 (98 KB)File Upload Bot (Magnus Manske)Transfered from en.wikipedia by User:Wylve using CommonsHelper

Poniższa strona korzysta z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:

Metadane