Plik:European Olympic Committees logo.svg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(Plik SVG, nominalnie 300 × 281 pikseli, rozmiar pliku: 29 KB)

Opis

Opis
English: Logo for the European Olympic Committees
Data
Źródło http://www.tampere.fi/material/attachments/5lY0utu4y/EYOF_tampere2009_Final_lowres.pdf
Autor European Olympic Committees

Licencja

Public domain Ta grafika przedstawiająca proste kształty geometryczne nie spełnia warunków dla praw autorskich i dlatego jest dostępna jako domena publiczna, gdyż składa się całkowicie z powszechnych kształtów i nie zawiera oryginalnego wzornictwa.
Heptagon
Public domain
Ta grafika, lub tekst w niej zawarty, składa się tylko z prostych geometrycznych kształtów i tekstu. Nie spełnia więc wymogu oryginalności, niezbędnego do bycia chronionym przez prawo autorskie, i dlatego znajduje się w domenie publicznej. Chociaż nie obejmują jej restrykcje prawa autorskiego, nadal może być obiektem innych ograniczeń. Zobacz też WP:PD#Fonts lub Dyskusja szablonu:PD-textlogo, aby uzyskać więcej informacji (strony te są w języku angielskim).
Trademarked
Praca ta zawiera materiał, który może być obiektem prawa dotyczącego znaków towarowych na terenie jednej lub kilku jurysdykcji. Przed użyciem tej pracy proszę się upewnić, czy masz prawo do użycia jej w zamierzonym przez Ciebie celu i w zamierzonych warunkach. Na Tobie spoczywa obowiązek upewnienia się czy nie naruszysz prawa do znaków towarowych należącego do osób trzecich. Zobacz też nasze ogólne zrzeczenie się odpowiedzialności. Użycie tego znaku towarowego nie oznacza, że właściciel Wikimedii Commons lub Fundacji Wikimedii na to zezwolił ani vice versa.

Ten szablon nie wskazuje stanu prawnego pliku. Standardowy szablon licencji jest nadal wymagany. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę Commons:Licencja.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny15:32, 7 gru 2013Miniatura wersji z 15:32, 7 gru 2013300 × 281 (29 KB)CarniolusBetter colours, source: http://www.tampere.fi/material/attachments/5lY0utu4y/EYOF_tampere2009_Final_lowres.pdf
18:56, 26 lis 2013Miniatura wersji z 18:56, 26 lis 2013300 × 282 (41 KB)CarniolusUser created page with UploadWizard

Następujące strony korzystają z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Metadane