Plik:MC6809EP.jpg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(901 × 576 pikseli, rozmiar pliku: 133 KB, typ MIME: image/jpeg)

Opis

Opis

Photograph of a 1MHz Motorola 6809E (External Clock) microprocessor. The date code indicates it was manufactured in the 28th week of 1983. From the collection of the contributor, most likely pulled from a TRS-80 Color Computer. The package is a standard plastic (P suffix) 40 pin dual-inline.

Data  (według danych Exif)
Źródło Źródło nie zostało podane w rozpoznawalny automatycznie sposób. Założono, że to praca własna (w oparciu o szablon praw autorskich).
Autor Autor nie został podany w rozpoznawalny automatycznie sposób. Założono, że to Lamune~commonswiki (w oparciu o szablon praw autorskich).

Licencja

Trademarked
Praca ta zawiera materiał, który może być obiektem prawa dotyczącego znaków towarowych na terenie jednej lub kilku jurysdykcji. Przed użyciem tej pracy proszę się upewnić, czy masz prawo do użycia jej w zamierzonym przez Ciebie celu i w zamierzonych warunkach. Na Tobie spoczywa obowiązek upewnienia się czy nie naruszysz prawa do znaków towarowych należącego do osób trzecich. Zobacz też nasze ogólne zrzeczenie się odpowiedzialności. Użycie tego znaku towarowego nie oznacza, że właściciel Wikimedii Commons lub Fundacji Wikimedii na to zezwolił ani vice versa.
Ten szablon nie wskazuje stanu prawnego pliku. Standardowy szablon licencji jest nadal wymagany. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę Commons:Licencja.
Public domain Ja, właściciel praw autorskich do tej pracy, udostępniam ją jako własność publiczną. Dotyczy to całego świata.
W niektórych krajach może nie być to prawnie możliwe, jeśli tak, to:
Zapewniam każdemu prawo do użycia tej pracy w dowolnym celu, bez żadnych ograniczeń, chyba że te ograniczenia są wymagane przez prawo.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny16:23, 3 lut 2006Miniatura wersji z 16:23, 3 lut 2006901 × 576 (133 KB)Lamune~commonswikiPhotograph of a 1MHz Motorola 6809E (External Clock) microprocessor. The date code indicates it was manufactured in the 28th week of 1983. From the collection of the contributor, most likely pulled from a TRS-80 Color Computer.

Następujące strony korzystają z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:

Metadane