Plik:Netscape logo.svg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(Plik SVG, nominalnie 512 × 139 pikseli, rozmiar pliku: 5 KB)

Opis

Opis
English: Netscape logo
Português: Logomarca da Netscape
Español: Logomarca del Netscape
Data
Źródło Netscape
Autor Netscape Corporation
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)
Public domain
Ta grafika, lub tekst w niej zawarty, składa się tylko z prostych geometrycznych kształtów i tekstu. Nie spełnia więc wymogu oryginalności, niezbędnego do bycia chronionym przez prawo autorskie, i dlatego znajduje się w domenie publicznej. Chociaż nie obejmują jej restrykcje prawa autorskiego, nadal może być obiektem innych ograniczeń. Zobacz też WP:PD#Fonts lub Dyskusja szablonu:PD-textlogo, aby uzyskać więcej informacji (strony te są w języku angielskim).
Trademarked
Praca ta zawiera materiał, który może być obiektem prawa dotyczącego znaków towarowych na terenie jednej lub kilku jurysdykcji. Przed użyciem tej pracy proszę się upewnić, czy masz prawo do użycia jej w zamierzonym przez Ciebie celu i w zamierzonych warunkach. Na Tobie spoczywa obowiązek upewnienia się czy nie naruszysz prawa do znaków towarowych należącego do osób trzecich. Zobacz też nasze ogólne zrzeczenie się odpowiedzialności. Użycie tego znaku towarowego nie oznacza, że właściciel Wikimedii Commons lub Fundacji Wikimedii na to zezwolił ani vice versa.
Ten szablon nie wskazuje stanu prawnego pliku. Standardowy szablon licencji jest nadal wymagany. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę Commons:Licencja.

The image is being used on en.wiki under a claim of fair-use, but here it is claimed to not be original enough for copyright protection. --Diannaa (talk) 23:11, 2 April 2011 (UTC)

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny16:26, 4 mar 2017Miniatura wersji z 16:26, 4 mar 2017512 × 139 (5 KB)Gabriel dos Santostypeface fix; file size optimized; added viewbox
19:55, 19 paź 2010Miniatura wersji z 19:55, 19 paź 2010201 × 55 (15 KB)Gabriel dos Santos{{Information |Description={{en|1=Netscape logo}} {{pt|1=Logomarca da Netscape}} {{es|1=Logomarca del Netscape}} |Source=Netscape |Author=Netscape Corporation |Date= |Permission={{pd-textlogo}} {{trademark}} |other_versions= }} Category:Netscape

Następujące strony korzystają z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:

Metadane