S-SIM: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 543 bajty ,  14 lat temu
+
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
(Nowa strona: Kategoria:Telekomunikacja'''S-SIMTM''' - nowa karta o pojemności 1 GB zaprezentowana przez firmę Samsung Electronics. Służy do ide...)
 
(+)
[[Kategoria:Telekomunikacja]]'''S-SIMTM''' - nowa plastikowa [[karta SIM]] (Subscriber Identity Module - moduł identyfikacji abonenta) o pojemnościoznaczeniu 1S-SIM GBz zaprezentowanawbudowaną pamięcią i mikroprocesorem. Zaprezentowana została przez firmę [[Samsung Electronics]]. na targach Cartes 2006, które odbyły sie w Paryżu.
 
Karta S-SIM ma wbudowaną pamięć NAND flash, pozwalającą na przechowywanie do 1 GB danych. Wcześniejszy model z 2004 roku miał pojemność 128 MB. Karta jest kompatybilna ze standardem MMC w wersji High-Speed.
Służy do identyfikacji użytkowników w sieciach komórkowych. Dzięki swej pojemności jest w stanie zgromadzić dużo większą ilość multimedialnych danych.
Służy do identyfikacji użytkowników w sieciach komórkowych. Duża pojemność pozwoli użytkownikom bezpiecznie przechowywać tysiące utworów muzycznych, zdjęć i wszelkich innych prywatnych danych. Dzięki temu, karta S-SIM nowej generacji ograniczy potrzebę wykorzystywania dodatkowych nośników pamięci, m.in. kart flash. Pozwoli to na zmniejszenie rozmiarów [[telefon komórkowy|telefonów komórkowych]] oraz przyspieszy przetwarzanie danych. Funkcjonalność kart S-SIM da nowe możliwości operatorom w dostarczaniu nowych usług i aplikacji.
 
Należy zauważyć iż dzięki technologii SiP (system-in-package) karta, mimo swej dużej pojemności zachowała standardowy wymiar i jest kompatybilna z każdym telefonem komórkowym. Samsung zwiększył także nacisk na system bezpieczeństwa co zapewni lepszą ochronę danych użytkownika.
6

edycji

Menu nawigacyjne