Przejdź do zawartości

Szablon:Przejmowanie - informacja

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Wniosek o przejęcie konta[edytuj kod]

Witaj. Na stronie WP:USURP złożono wniosek o przejęcie Twojej nazwy użytkownika, gdyż konto o tej nazwie nie było wykorzystywane w celach edycyjnych, a inny użytkownik chciałby edytować pod tym nickiem. Zasady opisane w dokumencie Wikipedia:Przejmowanie nazwy użytkownika stanowią, że nieużywane konta użytkownika mogą być przejęte przez inne osoby jeśli pierwszy właściciel konta nie sprzeciwi się temu procesowi w ciągu siedmiu dni.

Jeśli w Twoich ustawieniach aktywowany jest adres e-mail, jeden z biurokratów wysłał na niego wiadomość, opisującą, jak możesz zgodzić się, lub sprzeciwić przejęciu nazwy konta przez innego użytkownika.

Jeśli nie sprzeciwisz się zmianie nazwy swojego konta by umożliwić innemu użytkownikowi edytowanie pod nazwą, która dotychczas należała do Ciebie, zaloguj się i potwierdź na tej stronie brak sprzeciwu na zmianę nazwy Twojego konta. Możesz również zasugerować nazwę, pod jaką ma być przeniesione Twoje konto - jeśli nie skorzystasz z tej możliwości, nazwę przydzieli Ci biurokrata.

Jeśli nie zrobisz nic, prośba o przejęcie konta zostanie rozpatrzona pozytywnie po upływie siedmiu dni, a Twoje konto zostanie przeniesione pod nazwę wybraną przez biurokratę. W dowolnym momencie możesz poprosić biurokratę o przeniesienie hasła pod nazwę, którą wybierzesz.

Jeśli sprzeciwisz się zmianie nazwy swojego konta, zaloguj się i dokonaj edycji. Możesz na tej stronie wyrazić swój sprzeciw, pisząc "Nie", możesz wykasować zawartość niniejszej strony, lub dowolną inną edycję według własnego wyboru; dokonanie dowolnej edycji skutkuje niemożnością przejęcia konta przez innego użytkownika, gdyż niemożliwe jest przejęcie konta z niepustą historią edycji.

Należy zauważyć, że nie jest Ci odbierana możliwość edycji, nie tracisz też żadnych danych. Wszystkie Twoje preferencje, lista obserwowanych haseł, czy inne ustawienia zostaną przeniesione pod nową nazwę użytkownika, jeśli obecna zostanie przejęta przez innego edytora.

Dziękuję za uwagę.