Wikipedia:CEE Spring 2023/Nagrody

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Licznik haseł aktualizowany na bieżąco:

Do końca rywalizacji pozostało 65 dni.

Do celu pozostało 914 artykułów, co daje 14.0615 artykułów na dzień. Powodzenia!


Nagroda podróżnika[edytuj | edytuj kod]

Nagrodę podróżnika stanowi magnes przedstawiający jeden z krajów, których dotyczy dany tydzień. Otrzymują ją wszyscy uczestnicy Konkursu, którzy do momentu zakończenia rundy napisali lub rozbudowali przynajmniej 2 hasła o minimum 2 kB.

Nagrody kaskadowe[edytuj | edytuj kod]

Nagrody kaskadowe to nagrody, na które pracują wspólnie wszyscy uczestnicy konkursu. Po przekroczeniu poszczególnych progów nagród każdy uczestnik konkursu, który zdobył przynajmniej cztery nagrody podróżnika oraz wypełnił formularz zgłoszeniowy, otrzyma daną nagrodę kaskadową.

Nagrody kaskadowe CEE Spring 2023.png


Nagrody cząstkowe[edytuj | edytuj kod]

Pod koniec każdej rundy policzymy wszystkie nowe hasła związane z krajami tygodnia, o wielkości min. 2 kB, a osoba, która napisze ich najwięcej, otrzyma voucher do księgarni internetowej o wartości 100 zł!

Jedna osoba może otrzymać nagrodę cząstkową tylko raz. W przypadku, kiedy daną rundę wygrywa osoba, która już otrzymała nagrodę cząstkową, nagroda przechodzi na kolejną osobę.

Pierwsza Nagroda Specjalna[edytuj | edytuj kod]

Po 60 dniach od daty zakończenia konkursu zostanie ponadto przyznana nagroda za jakość – voucher do księgarni internetowej o wartości 300 zł. Zdobędzie ją osoba, która wykaże się wysoką jakością pisanych haseł i zdobędzie największą liczbę punktów (według punktacji przedstawionej poniżej) za napisanie lub znaczące rozbudowanie artykułów związanych tematycznie z konkursem, które uzyskają status Dobrego Artykułu lub Artykułu na Medal.

Punkty przyznawane za hasła wysokiej jakości
Liczba punktów
Artykuł na Medal 3
Dobry Artykuł 1


Druga Nagroda Specjalna[edytuj | edytuj kod]

Po 60 dniach od daty zakończenia konkursu zostanie przyznana Druga Nagroda Specjalna – voucher do księgarni internetowej o wartości 200 zł. Zdobędzie ją osoba, która napisze najwięcej konkursowych artykułów haseł eksponowanych w rubryce Czy wiesz... na stronie głównej Wikipedii.


Trzecia Nagroda Specjalna[edytuj | edytuj kod]

Trzecią Nagrodę Specjalną za hasła o kobietach w postaci voucheru do księgarni internetowej o wartości 200 zł zdobędzie osoba, która w trakcie całego konkursu napisze najwięcej haseł biograficznych o kobietach.


Więcej szczegółów na temat konkursu i nagród znajduje się w Regulaminie konkursu dostępnym na stronie Wikimedia Polska.