Przejdź do zawartości

Dyskusja Wikipedii:Poczekalnia/artykuły/2015:01:11:Orange the Juice

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Nie do końca rozumiem powód aż takiej dyskwalifikacji tekstu. Konkrety:

"Wyróżnienia na lokalnych i nieposiadających własnych haseł festiwalach"

Nieprawda.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rock'Autostrada_Festival / rok 2007 hhttps://www.facebook.com/RockInMinskFest http://festiwal.kortowiada.pl/historia

Świat nie kończy się na Jarocinie, Sopocie i San Remo. Zawsze sam możesz poszukać większej ilości materiałów i stworzyć festiwalom strony, które uwiarygodnią ten tekst. Przecież jesteś wikipedystą.

"Albumy poza jednym wydane własnym sumptem nienotowane na listach OLiSu itp. (a przynajmniej brak inf. w haśle)."

Nieprawda. Albumy wydane w wytwórniach są dwa. Pierwszy ARS MUNDI drugi FOR TUNE. W chwili obecnej FOR TUNE to jedna z prężniej działających wytwórni zajmujących się muzyką współczesną i jazzową w PL. Wystarczy poczytać. Poza tym Minor Threat wydawało i wydaje swoje albumy w myśl zasady DIY i nie jest notowane na Olisie. Brak zestawienia na Olisie to powód do dyskwalifikacji ?

"Treść hasła pełna zachwytów i jednocześnie bardzo udawane uźródłowienie."

Co to znaczy "udawane uźródłowienie" ? Treść zawsze możesz przecież sam edytować jeżeli coś Ci nie pasuje.


"Dziwaczne wstawki np. o > akcji „Narodowego czytania” dzieł Aleksandra Fredry<, gdzie wrzuca się dużo linków do ency osób bez związku z zespołem."

Co to znaczy ency ? Nie mam wrażenia "dziwaczności". Tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=GrXylGSGtbE pełna relacja z Narodowego Czytania. Sam możesz sobie stwierdzić, czy to jest fake, czy nie. Zespół brał w niej udział. To znaczy, że mam o tym nie pisać ?

"Wydawcą jest warszawska oficyna For Tune[8], specjalizująca się we współczesnej muzyce improwizowanej i jazzowej."

Bo jest: http://for-tune.pl/plyty/orange-the-juice-the-drug-of-choice/

"Autorem zdjęcia na okładce jest fotograf Andrzej „Fetish” Frankowski, laureat m.in. konkursu „Fotoerotica” organizowanego przez miesięcznik Playboy."

Bo jest: https://pl.wikipedia.org/wiki/Fotoerotica

"Jedną z gwiazd edycji tej imprezy był czołowy przedstawiciel skandynawskiej sceny free jazz, saksofonista Mats Gustafsson[9].", 

Bo był.

"Za finalny miks oraz mastering całości odpowiadał Piotr "Falko" Rychlec, znany ze współpracy choćby z Justyną Steczkowską, Stanisławem Sojką, Matragoną, Tołhajami, czy Zbigniewem Hołdysem."

Bo Piotr Falko Rychlec był odpowiedzialny i współpracował z tymi osobami.