GoldenLine

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

GoldenLine – polski serwis rekrutacyjny, oferujący usługi z zakresu rekrutacji i employer branding. Co miesiąc serwis odwiedza ponad 2 mln użytkowników. GoldenLine kandydatom dostarcza oferty pracy, informacje o ocenach pracodawców oraz umożliwia założenie profilu zawodowego. Pracodawcom oferuje rozbudowane usługi rekrutacyjne, zarówno możliwość zamieszczenia ogłoszenia o pracę, dostęp do Wyszukiwarki Kandydatów jak i możliwość skorzystania z usługi rekrutacyjnej Jobile. GoldenLine wspiera firmy w obszarze employer branding poprzez możliwość założenia Profilu Pracodawcy jak i wyspecjalizowaną Agencję EB, która świadczy doradztwo i szkolenia z zakresu employer branding oraz kampanie marketingu rekrutacyjnego.

Założony latem 2005, w maju 2009 roku portal ten miał pół miliona profilów użytkowników. W sierpniu 2017 roku liczba zarejestrowanych użytkowników przekroczyła 2,5 mln. W grudniu 2011 roku za kwotę 11,5 miliona złotych 36% udziałów w spółce zakupiło wydawnictwo AGORA SA. Od stycznia 2016 roku Agora posiada 89% udziałów w spółce.

Według rankingu firmy Alexa Internet portal GoldenLine plasuje się na 974. miejscu pod względem popularności wśród polskich użytkowników Internetu (dane z 23 kwietnia 2020)[1].

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. goldenline.pl. alexa.com. [dostęp 2020-04-23].

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]