Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkoatletyce 2006

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkoatletyce 2006
2005 2007
Data 25–26 lutego 2006
Gospodarz Polska Spała
Hala Hala Ośrodka Przygotowań Olimpijskich

47. Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkoatletyce – zawody sportowe, które rozegrano 25 i 26 lutego 2006 w Spale, w hali Ośrodka Przygotowań Olimpijskich.

Rezultaty[edytuj]

Mężczyźni[edytuj]

Konkurencja: Gold medal blank.svg 1. miejsce Rezultat Silver medal blank.svg 2. miejsce Rezultat Bronze medal blank.svg 3. miejsce Rezultat
Bieg na 60 m Dariusz Kuć
Wawel Kraków
6,67 Marcin Jędrusiński
AZS Poznań
6,71 Marcin Nowak
AZS-AWF Kraków
6,73
Bieg na 200 m Daniel Dąbrowski
AZS Łódź
21,07 Marcin Jędrusiński
AZS Poznań
21,08 Marcin Nowak
AZS-AWF Kraków
21,49
Bieg na 400 m Marcin Marciniszyn
Śląsk Wrocław
46,64 Piotr Klimczak
AZS-AWF Kraków
47,24 Piotr Kędzia
AZS Łódź
47,75
Bieg na 800 m Grzegorz Krzosek
RLTL ZTE Radom
1:50,29 Michał Podolak
AZS-UWM Olsztyn
1:52,27 Adrian Otoliński
Truso Elbląg
1:52,30
Bieg na 1500 m Ireneusz Sekretarski
Vectra Włocławek
3:43,07 Rafał Snochowski
Wawel Kraków
3:43,92 Piotr Krupa
Ostrowianka
3:47,57
Bieg na 3000 m Yared Shegumo
Polonia Warszawa
8:03,52 Łukasz Parszczyński
Polonia Warszawa
8:03,63 Rafał Snochowski
Wawel Kraków
8:07,53
Bieg na 60 m przez płotki Tomasz Ścigaczewski
AZS Poznań
7,70 Artur Kohutek
Zawisza Bydgoszcz
7,90 Mariusz Kubaszewski
Zawisza Bydgoszcz
7,93
Chód na 5000 m[1] Grzegorz Sudoł
AZS-AWF Kraków
19:04,24 Benjamin Kuciński
AZS-AWF Katowice
19:22,38 Kamil Kalka
AZS-AWF Warszawa
19:30,34
Skok wzwyż Robert Wolski
MKLA Łęczyca
2,28 Aleksander Waleriańczyk
Wawel Kraków
2,24 Wojciech Theiner
Pogoń Ruda Śląska
2,22
Skok o tyczce Przemysław Czerwiński
MKL Szczecin
5,60 Krzysztof Skrzyński
OST Gdańsk
5,15 Jakub Pewiński
SKLA Sopot
4,85
Skok w dal Marcin Starzak
Wawel Kraków
7,74 Michał Łukasiak
AZS-AWF Warszawa
7,65 Przemysław Pochopień
AZS-AWF Kraków
7,39
Trójskok Paweł Kruhlik
AZS-AWF Wrocław
16,72 Robert Michniewski
BKS Bydgoszcz
16,21 Konrad Katarzyński
AZS-AWF Kraków
16,12
Pchnięcie kulą Tomasz Majewski
AZS-AWF Warszawa
20,01 Jakub Giża
Stal Mielec
18,78 Michał Hodun
AZS-AWF Biała Podl.
18,60
Siedmiobój Łukasz Płaczek
AZS-AWFiS Gdańsk
5591 Krzysztof Andrzejak
BKS Bydgoszcz
5471 Marcin Dróżdż
Zawisza Bydgoszcz
5435

Kobiety[edytuj]

Konkurencja: Gold medal blank.svg 1. miejsce Rezultat Silver medal blank.svg 2. miejsce Rezultat Bronze medal blank.svg 3. miejsce Rezultat
Bieg na 60 m Iwona Brzezińska
Warszawianka
7,40 Iwona Dorobisz
AZS-AWF Wrocław
7,44 Monika Długa
LKS Ziemi Puckiej
7,47
Bieg na 200 m Monika Bejnar
AZS-AWF Warszawa
23,55 Joanna Gabryelewicz
AZS-AWF Poznań
24,30 Iwona Dorobisz
AZS-AWF Wrocław
24,31
Bieg na 400 m Małgorzata Pskit
AZS-AWF Wrocław
54,09 Anita Hennig
AZS-AWF Wrocław
54,63 Jolanta Wójcik
AZS-AWF Kraków
54,86
Bieg na 800 m Ewelina Sętowska
AZS-AWF Warszawa
2:04,30 Anna Jakubczak
Agros Zamość
2:05,82 Joanna Kuś
AZS-AWF Katowice
2:07,73
Bieg na 1500 m Lidia Chojecka
Pogoń Siedlce
4:11,78 Renata Pliś
Maraton Świnoujście
4:21,98 Sylwia Ejdys
AZS-AWF Wrocław
4:26,33
Bieg na 3000 m Wioletta Janowska
AZS-AWF Kraków
9:08,14 Sylwia Ejdys
AZS-AWF Wrocław
9:33,56 Justyna Mudy
AZS-AWF Katowice
9:38,41
Bieg na 60 m przez płotki Joanna Kocielnik
Orzeł Warszawa
8,40 Kaja Tokarska
AZS-AWF Warszawa
8,65 Monika Nabiałek
AZS-AWF Wrocław
8,82
Chód na 3000 m Agnieszka Olesz
AZS-AWF Katowice
13:31,60 Agnieszka Dygacz
AZS-AWF Katowice
13:41,59 Paulina Buziak
Sokół Mielec
14:07,53
Skok wzwyż Kamila Stepaniuk
Podlasie Białystok
1,81 Karolina Gronau
AZS-AWF Biała Podl.
1,78 Marta Borkowska
AZS-UMCS Lublin
1,74
Skok o tyczce Monika Pyrek
MKL Szczecin
4,40 Róża Kasprzak
AZS-AWFiS Gdańsk
4,30 Joanna Piwowarska
AZS-AWF Warszawa
4,30
Skok w dal Małgorzata Trybańska
Warszawianka
6,45 Ewelina Wilk
Wawel Kraków
5,74 Monika Piotrowska
AZS-AWF Warszawa
5,68
Trójskok Aneta Sadach
Vis Ksawerów
13,79 Aleksandra Fila
Start Lublin
13,46 Małgorzata Trybańska
Warszawianka
13,32
Pchnięcie kulą Krystyna Zabawska
Podlasie Białystok
18,02 Magdalena Sobieszek
AZS-AWF Warszawa
16,84 Agnieszka Bronisz
Płomień Sosnowiec
16,64
Pięciobój Karolina Tymińska
AZS-AWFiS Gdańsk
4458 Beata Lewicka
AZS-AWFiS Gdańsk
3994 Olimpia Nowak
Kadet Rawicz
3685

Przypisy

  1. Drugie miejsce zajął startujący poza konkursem Ilja Markow z WKS Wawel z czasem 19:04,40.

Bibliografia[edytuj]