Interwencja (program telewizyjny)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Interwencja
Kraj produkcji Polska
Język polski
Prowadzący Michał Bebło, Marcin Łukasik[1]
Data premiery 19 lutego 2003
Lata emisji od 2003
Czas trwania odcinka około 20 minut (nie ma reklam)
Od lat dozwolone od 12 lat (według KRRiT)
Produkcja
Stacja telewizyjna Polsat, Polsat 2, Polsat News

Interwencja – popołudniowy program reporterski o tematyce społeczno-interwencyjnej, nadawany codziennie od poniedziałku do piątku (dawniej również w soboty) na antenie Telewizji Polsat. Opiekę merytoryczną nad programem sprawuje Bogusław Chrabota, dyrektor anteny i redaktor naczelny Telewizji Polsat od września 2004 (wcześniej: Dorota Gawryluk). Pierwszym historycznym prezenterem programu był Janusz Zadura.

W programie emitowane są 2 bądź 3 reportaże dotyczące różnych ludzkich spraw. Program jest emitowany w dni powszednie w Polsacie o 16:15 i trwa 15 minut (w wakacje 30 minut), a powtórki nadawane są tego samego dnia o 20:40 i 3:10 następnego dnia w Polsacie 2 i 19:35 w Polsat News.

Interwencja Extra[edytuj kod]

Blisko półgodzinny program interwencyjno-śledczy emitowany na antenie Telewizji Polsat co poniedziałek o godz. 20:10 do jesieni 2006. Było to specjalne wydanie Magazynu Reporterów Polsatu Interwencja, które prowadzili Michał Bebło i Adam Kuklewicz. Następnie był nadawany na antenie Polsat News, obecnie nieemitowany.

Przypisy

  1. Interwencja - Załoga (pol.). [dostęp 2015-08-14].

Linki zewnętrzne[edytuj kod]