Mike Brewer

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Mike Brewer
Michael Brewer
Ilustracja
Data urodzenia 28 sierpnia 1964 roku
Zawód, zajęcie Prezenter telewizyjny, dawny handlowiec samochodowy, dziennikarz, gospodarz talk show, osobowość medialna. Lata zawodu: 1997 – obecnie
Miejsce zamieszkania Lambeth, Londyn
Narodowość Brytyjczyk
Małżeństwo Michelle Brewer (1992 – obecnie)

Mike Brewer (właściwie Michael Brewer) (ur. 28 sierpnia 1964 roku) – dawny brytyjski handlowiec samochodowy, który teraz jest prezenterem motoryzacyjnych programów telewizyjnych. Do 2017 roku prowadził program Wheeler Dealers (Fani czterech kółek) na kanale Discovery Channel razem z Eddem China.

Obejmuje także takie programy jak Driven na kanale 4, Deals on Wheels, Pulling Power, Wrecks To Riches, Auto Trader. Z wyjątkiem Driven i Pulling Power, wszystkie programy pojawiły się na kanale Discovery Channel. Pojawił się w serii zwanej Revved Up w której samochody są modyfikowane, zdawał relację z Brytyjskich Mistrzostw Rajdowych na Sky Sports. Prowadził program zwany Remote Madness w którym ludzie z malutkimi kontrolowanymi samochodami i helikopterami biorą udział w multi wyścigu. W 2010 roku zmienił kierunek i wszedł na kanale Discovery Channel z serią Frontline Battle Machines (Frontowe maszyny bojowe), kiedy pojechał do Afganistanu, towarzyszył wojsku na linii frontu, pokazując jak oni używają swojego zmotoryzowanego sprzętu. W 2004 roku zdobył nagrodę Royal Television Society Midland Centre za „Najlepsza Osobowość Na Wizji”.

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]