Pływanie na Igrzyskach Małych Państw Europy 2011

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Swimming pictogram.svg

Pływanie na Igrzyskach Małych Państw Europy 2011, odbyło się w dniach 31 maja - 3 czerwca w Schwimmbad Mühleholz w Vaduzie.

Medaliści[edytuj]

Mężczyźni[edytuj]

Kategoria Gold GSSE.svg Czas Silver GSSE.svg Czas Bronze GSSE.svg Czas
50 m stylem dowolnym[1] Islandia Arni Mar Arnason 23.17 Cypr Alexandre Bakhtiarov 23.25 Malta Andrew Chetcuti 23.67
100 m stylem dowolnym[2] Cypr Alexandre Bakhtiarov 51.52 Malta Andrew Chetcuti 51.98 Islandia Arni Mar Arnason 52.33
200 m stylem dowolnym[3] Luksemburg Raphael Stacchiotti 1:54.06 Islandia Anton Sveinn McKee 1:55.26 Cypr Alexandre Bakhtiarov 1:55.43
400 m stylem dowolnym[4] Luksemburg Raphael Stacchiotti 4:01.03 Islandia Anton Sveinn McKee 4:01.82 San Marino Emanuele Nicolini 4:05.54
1500 m stylem dowolnym[5] Islandia Anton Sveinn McKee 15:49.61 MR Cypr Iacovos Hadjiconstantinou 16:23.39 San Marino Emanuele Nicolini 16:37.20
100 m stylem grzbietowym[6] Luksemburg Jean-François Schneiders 58.41 Islandia David Hildiber Adalsteinsson 58.55 Islandia Kolbeinn Adalsteinsson 1:00.09
200 m stylem grzbietowym[7] Luksemburg Raphael Stacchiotti 2:05.50 MR Luksemburg Jean-François Schneiders 2:06.21 Islandia David Hildiber Hrafnkelsson 2:09.09
100 m stylem klasycznym[8] Islandia Jakob Jóhann Sveinsson 1:02.60 MR Luksemburg Laurent Carnol 1:02.70 Islandia Arni Mar Arnason 1:03.08
200 m stylem klasycznym[9] Luksemburg Laurent Carnol 2:14.66 MR Islandia Jakob Jóhann Sveinsson 2:17.94 Andora Hocine Haciane 2:19.45
100 m stylem motylkowym[10] Cypr Alexandre Bakhtiarov 54.70 Islandia Agust Juliusson 56.77 Islandia Orri Freyr Gudmundsson 56.98
200 m stylem motylkowym[11] Andora Hocine Haciane 2:05.05 Liechtenstein Christoph Meier 2:08.60 Islandia Anton Sveinn McKee 2:08.70
200 m stylem zmiennym ind.[12] Luksemburg Raphael Stacchiotti 2:06.08 Andora Hocine Haciane 2:08.39 Islandia Anton Sveinn McKee 2:11.57
400 m stylem zmiennym ind.[13] Luksemburg Raphael Stacchiotti 4:29.46 Islandia Anton Sveinn McKee 4:31.87 Andora Hocine Haciane 4:33.08
Sztafeta 4×100 m stylem dowolnym[14]  Monako
Thomas Molina
Francois-Xavier Paquot
Sebastien Brillouet
Michael Aubert
3:27.33  Islandia
Arni Mar Arnason
David Hildiber Adalsteinsson
Orri Freyr Gudmundsson
Agust Juliusson
3:28.89  Luksemburg
Raphael Stacchiotti
Thibault Assini
Julien Henx
Damien Assini
3:32.98
Sztafeta 4×200 m stylem dowolnym[15]  Luksemburg
Jean-François Schneiders
Raphael Stacchiotti
Julien Henx
Damien Assini
7:44.18  Islandia
Anton Sveinn McKee
David Hildiber Adalsteinsson
Orri Freyr Gudmundsson
Arni Mar Arnason
7:49.12  Monako
Thomas Molina
Sebastien Brillouet
Francois-Xavier Paquot
Michael Aubert
7:53.74
Sztafeta 4×100 m stylem zmiennym[16]  Islandia
David Hildiber Adalsteinsson
Agust Juliusson
Jakob Jóhann Sveinsson
Arni Mar Arnason
3:48.14  Luksemburg
Raphael Stacchiotti
Thibault Assini
Laurent Carnol
Damien Assini
3:52.96  Monako
Michael Aubert
Sebastien Brillouet
Francois-Xavier Paquot
Thomas Molina
3:57.59

Kobiety[edytuj]

Kategoria Gold GSSE.svg Czas Silver GSSE.svg Czas Bronze GSSE.svg Czas
50 m stylem dowolnym[17] Islandia Ragnheidur Ragnarsdottir 26.13 Islandia Ingibjorg Krist Jonsdottir 26.32 San Marino Clelia Tini 26.73
100 m stylem dowolnym[18] Islandia Ragnheidur Ragnarsdottir 56.61 Cypr Anna Stylianou 56.94 Islandia Ingibjorg Krist Jonsdottir 58.48
200 m stylem dowolnym[19] Cypr Anna Stylianou 2:02.26 MR Liechtenstein Julia Hassler 2:04.05 Islandia Eyglo Osk Gustafsdottir 2:05.10
400 m stylem dowolnym[20] Cypr Anna Stylianou 4:16.64 MR Liechtenstein Julia Hassler 4:18.08 Islandia Inga Elin Cryer 4:30.67
800 m stylem dowolnym[21] Liechtenstein Julia Hassler 8:50.99 MR Islandia Inga Elin Cryer 9:12.06 Islandia Eyglo Osk Gustafsdottir 9:15.79
100 m stylem grzbietowym[22] Islandia Eyglo Osk Gustafsdottir 1:04.82 Andora Abella Monica Ramirez 1:05.67 Islandia Ingibjorg Krist Jonsdottir 1:06.33
200 m stylem grzbietowym[23] Islandia Eyglo Osk Gustafsdottir 2:18.21 Andora Abella Monica Ramirez 2:25.51 Luksemburg Julie Meynen 2:25.85
100 m stylem klasycznym[24] Islandia Hrafnhildur Luthersdottir 1:10.92 MR Islandia Erla Dogg Haraldsdottir 1:11.29 Luksemburg Aurelie Waltzing 1:16.38
200 m stylem klasycznym[25] Islandia Hrafnhildur Luthersdottir 2:32.94 Islandia Erla Dogg Haraldsdottir 2:37.61 Luksemburg Aurelie Waltzing 2:41.84
100 m stylem motylkowym[26] Cypr Maria Papadopoulos 1:03.37 Cypr Anna Schegoleva 1:04.19 Islandia Bryndis Run Hansen 1:04.48
200 m stylem motylkowym[27] Liechtenstein Julia Hassler 2:19.34 Cypr Anna Schegoleva 2:21.67 San Marino Simona Muccioli 2:22.23
200 m stylem zmiennym ind.[28] Islandia Hrafnhildur Luthersdottir 2:18.56 MR Islandia Erla Dogg Haraldsdottir 2:22.15 Cypr Anna Schegoleva 2:22.56
400 m stylem zmiennym ind.[29] Islandia Jona Helena Bjarnadottir 5:03.79 Liechtenstein Julia Hassler 5:06.01 Islandia Inga Elin Cryer 5:06.09
Sztafeta 4×100 m stylem dowolnym[30]  Islandia
Ragnheidur Ragnarsdottiir
Run Bryndis Hansen
Krist Ingibjorg Jonsdottir
Osk Eyglo Gustafsdottir
3:51.03 MR  Luksemburg
Jacqueline Banky
Julie Meynen
Christine Mailliet
Charne Olivier
3:59.98  Cypr
Anna Stylianou
Maria Papadopoulos
Anastasia Christoforou
Anna Schegoleva
4:00.48
Sztafeta 4×200 m stylem dowolnym[31]  Islandia
Osk Eyglo Gustafsdottir
Krist Ingibjorg Jonsdottir
Run Bryndis Hansen
Elin Inga Cryer
8:36.43  Malta
Nicola Muscat
Talisa Pace
Melinda Sue Micallef
Davina Mangion
8:58.15  Monako
Angelique Trinquier
Johanna Vasse
Amelie Trinquier
Lucie La Pointe
9:21.90
Sztafeta 4×100 m stylem zmiennym[32]  Cypr
Anna Schegoleva
Maria Papadopoulos
Anastasia Christoforou
Anna Stylianou
4:18.94  Islandia
Eyglo Osk Gustafsdottir
Ingibjorg Krist Jonsdottir
Hrafnhildur Luthersdottir
Ragnheidur Ragnarsdottiir
4:19.21  Luksemburg
Julie Meynen
Christine Mailliet
Aurelie Waltzing
Jacqueline Banky
4:29.68

Tabela medalowa[edytuj]

Poz. Państwo Gold GSSE.svg Silver GSSE.svg Bronze GSSE.svg Łącznie
1  Islandia 14 14 14 42
2  Luksemburg 8 4 5 17
3  Cypr 6 5 3 14
4  Liechtenstein 2 4 0 6
5  Andora 1 3 2 6
6  Monako 1 0 3 4
7  Malta 0 2 1 3
8  San Marino 0 0 4 4
Łącznie 32 32 32 96

Przypisy

  1. http://web.archive.org/web/20160304053130/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_20F.pdf
  2. http://web.archive.org/web/20120324194450/http://liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_6F.pdf
  3. http://web.archive.org/web/20160303220921/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_24F.pdf
  4. http://web.archive.org/web/20160304051006/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_12F.pdf
  5. http://web.archive.org/web/20160304054032/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_28.pdf
  6. http://web.archive.org/web/20160303235830/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_10F.pdf
  7. http://web.archive.org/web/20120324194458/http://liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_2F.pdf
  8. http://web.archive.org/web/20160303225748/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_16F.pdf
  9. http://web.archive.org/web/20160303231826/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_22F.pdf
  10. http://web.archive.org/web/20160304050736/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_14F.pdf
  11. http://web.archive.org/web/20120324194509/http://liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_4F.pdf
  12. http://web.archive.org/web/20120324194521/http://liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_8F.pdf
  13. http://web.archive.org/web/20160304002100/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_30F.pdf
  14. http://web.archive.org/web/20160304053714/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_32.pdf
  15. http://web.archive.org/web/20160304051138/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_18.pdf
  16. http://web.archive.org/web/20160304043440/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_26.pdf
  17. http://web.archive.org/web/20160303174329/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_19F.pdf
  18. http://web.archive.org/web/20120324194531/http://liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_5F.pdf
  19. http://web.archive.org/web/20160304053308/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_23F.pdf
  20. http://web.archive.org/web/20160304050858/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_11F.pdf
  21. http://web.archive.org/web/20160304053935/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_27.pdf
  22. http://web.archive.org/web/20160304050612/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_9F.pdf
  23. http://web.archive.org/web/20120324194610/http://liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_1F_3.pdf
  24. http://web.archive.org/web/20160303225822/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_15F.pdf
  25. http://web.archive.org/web/20160303225813/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_21F.pdf
  26. http://web.archive.org/web/20120330113350/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_13F.pdf
  27. http://web.archive.org/web/20120324194536/http://liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_3F.pdf
  28. http://web.archive.org/web/20120324194546/http://liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_7F.pdf
  29. http://web.archive.org/web/20120330113405/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_29F.pdf
  30. http://web.archive.org/web/20120315173549/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_31.pdf
  31. http://web.archive.org/web/20160303231758/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_17.pdf
  32. http://web.archive.org/web/20160303235843/http://www.liegames2011.li/Portals/20/contortionistUniverses/2605/rsc/Event_ergebnissePdf/ResultList_25.pdf