When the logo changes, please do not overwrite this file, but upload the new logo under a different name and keep it here for history!
Licencja
Public domainPublic domainfalsefalse
Ta grafika, lub tekst w niej zawarty, składa się tylko z prostych geometrycznych kształtów i tekstu. Nie spełnia więc wymogu oryginalności, niezbędnego do bycia chronionym przez prawo autorskie, i dlatego znajduje się w domenie publicznej. Chociaż nie obejmują jej restrykcje prawa autorskiego, nadal może być obiektem innych ograniczeń. Zobacz też WP:PD § Fonts lub Dyskusja szablonu:PD-textlogo, aby uzyskać więcej informacji (strony te są w języku angielskim).
Ten plik zawiera materiał, który może być obiektem prawa znaków towarowych na terenie jednej lub kilku jurysdykcji. Przed użyciem tego pliku proszę się upewnić, czy masz prawo do użycia go w zamierzonym przez Ciebie celu i w zamierzonych warunkach. Na Tobie spoczywa obowiązek upewnienia się, czy nie naruszysz prawa do znaków towarowych należącego do osób trzecich. Zobacz też nasze ogólne zrzeczenie się odpowiedzialności. Użycie tego znaku towarowego nie oznacza, że właściciel Wikimedia Commons lub Wikimedia Foundation na to zezwolił ani vice versa. Ten szablon nie wskazuje stanu prawnego pliku. Standardowy szablon licencji jest nadal wymagany.Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę Commons:Licencja.
Informacja prawna Obraz ten przedstawia (lub przypomina) symbol używany przez komunistyczny rząd byłego Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, komunistyczne rządy innych krajów lub organizację komunistyczną, której istnienie jest zabronione przez Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej oraz niektórych innych państw, jak np. Ukrainy.
Użycie takiego symbolu (jak np. sierp i młot) może być naruszeniem prawa polskiego, gruzińskiego, węgierskiego, indonezyjskiego, litewskiego, łotewskiego, estońskiego, południowokoreańskiego, ukraińskiego, mołdawskiego oraz praw niektórych innych państw. W Polsce właściwym przepisem jest Artykuł 256 Kodeksu karnego (Dz. U. z 1997 r., nr 88, poz. 553 z późn. zm.) o zakazie propagowania nazistowskiego, komunistycznego, faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwa. Użycie wyżej wymienionych symboli jest w świetle Kodeksu dozwolone jedynie w celach artystycznych, edukacyjnych, naukowych, bądź kolekcjonerskich.