Wikipedia:GLAMowy Miesiąc z Muzeum Narodowym w Krakowie/Nagrody

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


W ramach konkursu przyznawane są następujące nagrody:

Nagrody Kaskadowe

Nagrody kaskadowe to nagrody, na które pracują wspólnie wszyscy uczestnicy konkursu. Po przekroczeniu poszczególnych progów nagród każdy uczestnik konkursu, który napisał przynajmniej 1 nowe hasło konkursowe oraz wypełnił formularz zgłoszeniowy, otrzyma zestaw nagród kaskadowych!

Ustanawia się pięć progów nagród kaskadowych:


Próg I – składa się nań wyjątkowy breloczek na klucze;

Próg II – nagrodą za ten próg jest ołówek z kolekcji MNK

Próg III – na nagrodę za ten próg składają się Wikinaklejki
i Wikisłodycze

Próg IV – nagrodę za ten próg stanowi magnes z kolekcji Muzeum Narodowego w Krakowie

Próg V – nagrodą za ten próg jest podręczny planner
z dziełami z kolekcji Muzeum Narodowego w Krakowie


Aby otrzymać nagrody kaskadowe, należy napisać przynajmniej jeden nowy artykuł w ramach konkursu, a następnie wypełnić ten formularz. Jeżeli progi nagród zostaną przekroczone, nagrody kaskadowe otrzymają wszyscy uczestnicy konkursu. W przypadku, gdy przekroczone zostaną wszystkie progi nagród, dla Uczestników przygotowaliśmy niespodziankę!

Nagrody Specjalne

Pierwsza Nagroda Specjalna

Po 70 dniach od daty zakończenia konkursu zostanie przyznana nagroda za jakość, na którą będzie się składać karnet roczny do Muzeum Narodowego w Krakowie, bon do Sklepu Muzealnego Muzeum Narodowego w Krakowie o wartości 300 PLN, unikatowe etui na laptop oraz wyjątkowy GLAMowy T-shirt. Nagrodę zdobędzie osoba, która wykaże się wysoką jakością pisanych haseł i zdobędzie największą liczbę punktów (według punktacji przedstawionej poniżej) za napisanie lub znaczące rozbudowanie artykułów związanych tematycznie z konkursem, które uzyskają status Dobrego Artykułu lub Artykułu na Medal.

Punkty przyznawane za hasła wysokiej jakości
Liczba punktów
Artykuł na Medal 3
Dobry Artykuł 1

Druga Nagroda Specjalna

Po 70 dniach od daty zakończenia konkursu zostanie przyznana Druga Nagroda Specjalna, na którą będzie się składać karnet półroczny do Muzeum Narodowego w Krakowie, bon do Sklepu Muzealnego Muzeum Narodowego w Krakowie o wartości 200 PLN, unikatowe etui na laptop oraz wyjątkowy T-shirt. Nagrodę zdobędzie osoba, która napisze najwięcej konkursowych artykułów haseł eksponowanych w rubryce Czy wiesz... na stronie głównej Wikipedii.

Trzecia Nagroda Specjalna

Trzecią Nagrodę Specjalną, na którą będzie się składać karnet półroczny do Muzeum Narodowego w Krakowie, bon do Sklepu Muzealnego Muzeum Narodowego w Krakowie o wartości 150 PLN, unikatowe etui na laptop oraz wyjątkowy T-shirt otrzyma osoba, która podczas trwania całego Konkursu napisze lub rozbuduje najwięcej artykułów powiązanych z tematyką konkursową artykułów.Więcej szczegółów na temat konkursu znajduje się w Regulaminie konkursu dostępnym na stronie Wikimedia Polska.