Wikipedia:Komitet Arbitrażowy/Wnioski o arbitraż/(03/2008) Andrzej19 o ponowne rozpatrzenie sprawy

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Wniosek Andrzeja19 o ponowne rozpatrzenie sporu
Ja, Andrzej19 niniejszym składam wniosek do Komitetu Arbitrażowego w następującej sprawie: Proszę o ponowne rozpatrzenie sporu dt. haseł LGBT, ale z zachowaniem pełnej jawności. Proszę o przeprowadzenie postępowania od nowa z możliwością składania publicznych wyjaśnień, odpowiadania publicznie na pytania KA. W postępowaniu tym, mogliby zabrać głos (jako świadkowie) wszyscy Wikipedyści mający coś do powiedzenia w tej sprawie. Komitet po zapoznaniu się z materiałem wydałby ponownie opinię.

Aby móc wziąć udział w tym postępowaniu wnioskuję o czasowe zawieszenie mojej blokady z zastrzeżeniem zakazu edytowania haseł związanych bezpośrednio lub pośrednio z tematami LGBT, polskimi politykami oraz hasłami kontrowersyjnymi lub wokół których toczą się wojny edycyjne czyli są to tzw. "hasła niestabilne".

Ponowne zajęcie się sprawą z zachowaniem pełnej jawności oraz z możliwością udziału innych Wikipedystów, którzy mają cenne uwagi lub też są w stanie wyjaśnić wątpliwości KA pozwoliłoby naprawdę rozwiązać problem. Atmosfera wzajemnego poszanowania się oraz możliwości nieskrępowanej odpowiedzi na wątpliwości czy też zarzuty pozwoliłaby wszystkim zainteresowanym na przedstawienie swoich racji. Jestem przekonany, iż w ten sposób Komitet będzie mógł w sposób doskonalszy rozwiązać dany problem.

Z wyrazami szacunku Andrzej19. 19:49, 29 sty 2008 (wpis dokonany przez Maire w imieniu wnioskodawcy zablokowanego werdyktem KA)

Potwierdzenie

Stan rozpatrywania

Wniosek został odrzucony

Decyzja Komitetu Arbitrażowego

Komitet Arbitrażowy 6 głosami za i 2 wstrzymującymi się odrzucił wniosek ze względu na brak zapisów w Polityce Arbitrażu odnoszących się do możliwości odwołania od werdyktu wydanego przez KA. Istnieje jednak możliwość komentowania werdyktu na jego stronie dyskusji. Pięciu arbitrów było za odrzuceniem wniosku, wstrzymało się dwóch, nie wzięło udziału w głosowaniu dwóch.

W imieniu Komitetu Arbitrażowego, Pimke (dyskusja) 17:33, 5 lut 2008 (CET)