Zapasy na Igrzyskach Mikronezyjskich 2018

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wrestling pictogram.svg

Turniej zapasów na igrzyskach Mikronezyjskich w 2018 rozegrano w dniach 1618 lipca w Mikronezji, na terenie Yap Sport Complex Volleyball Gym[1]. W tabeli medalowej tryumfowali zapaśnicy z Mikronezji.

Tabela medalowa[edytuj | edytuj kod]

     Gospodarz mistrzostw został zaznaczony kolorem.

Poz. Państwo Gold medal australia.svg Silver medal australia.svg Bronze medal australia.svg Łącznie
1  Mikronezja 9 17 13 39
2  Palau 8 0 1 9
3  Guam 3 2 0 5
4  Wyspy Marshalla 2 3 2 7
Łącznie 22 22 16 60

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Styl klasyczny[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Złoto Srebro Brąz
Kategoria do 55 kg Wyspy Marshalla Joklur Bollong Mikronezja Predrick Risky Mikronezja Frank Sierah
Kategoria do 60 kg Mikronezja Jaylen Racheimal Mikronezja Mayson Ioanis Wyspy Marshalla Kaiser Muller
Kategoria do 63 kg Mikronezja Junjun Asebias Mikronezja Bercil Timothy Mikronezja Kaylord Raechemai
Kategoria do 67 kg Palau Christian Nicolescu Mikronezja Kenfield Mike Mikronezja Nicholas Hashigeitiw
Kategoria do 72 kg Palau Jarvis Tarkong Mikronezja Richard Nakasone Mikronezja James Jefner
Kategoria do 77 kg Palau Guy Delumeau Mikronezja Thomas Wichilbuch Mikronezja John Tulensru
Kategoria do 82 kg Mikronezja Damian Myros Guam Michael Shinohara Mikronezja Kenneth Mike
Kategoria do 87 kg Mikronezja Ryan Ifamilik Mikronezja Patrick Mike Wyspy Marshalla Isaiah Kramer
Kategoria do 97 kg Mikronezja Dolon Alex Wyspy Marshalla Rich Adiniwin ----
Kategoria do 130 kg Palau Florian Temengil Mikronezja Dukay Tairuwepiy ----

Styl wolny[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Złoto Srebro Brąz
Kategoria do 57 kg Mikronezja Predrick Risky Wyspy Marshalla Joklur Bollong Mikronezja Charwin Tawerilmul
Kategoria do 61 kg Mikronezja Junjun Asebias Mikronezja Mayson Ioanis Mikronezja Jaylen Racheimal
Kategoria do 65 kg Palau Christian Nicolescu Mikronezja RD Damion Mikronezja Kaylord Raechemwai
Kategoria do 70 kg Palau Jarvis Tarkong Mikronezja Richard Nakasone Mikronezja Nicholas Hashigeitiw
Kategoria do 74 kg Palau Guy Delumeau Guam Paul Aguon Mikronezja Jim Mccain
Kategoria do 79 kg Guam John Rojas Mikronezja Thomas Wichilbuch Palau Skarlee Renguul
Kategoria do 86 kg Guam Michael Shinohara Mikronezja Ryan Ifamilik Mikronezja Marcel Yatilman
Kategoria do 92 kg Wyspy Marshalla Waylon Muller Mikronezja Baker Hairens Mikronezja Kenneth Mike
Kategoria do 97 kg Mikronezja Alex Dolan Wyspy Marshalla Richard Adiniwin ----
Kategoria do 125 kg Palau Florian Temengil Mikronezja Dukay Tairuwepiy ----

W stylu wolnym kobiet[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Złoto Srebro Brąz
Kategoria do 57 kg Guam Rckaela Aquino Mikronezja Mayoleen Ioanis ----
Kategoria do 75 kg Mikronezja Delimna Kerson Mikronezja Lousia Wagthuih ----

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. Schedules, Sportstg.com [dostęp 2018-07-25] (ang.).

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]