Here We Go Again (album Demi Lovato)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Here We Go Again
Album studyjny Demi Lovato
Wydany Stany Zjednoczone 21 lipca 2009

Polska 16 października 2009

Gatunek pop-rock, rock
Wydawnictwo Hollywood Records
Album po albumie
Single z albumu Here We Go Again
 1. „Here We Go Again”
  Wydany: 2009
 2. Remember December
  Wydany: 2009

Here We Go Again – drugi studyjny album amerykańskiej wokalistki pop-rockowej Demi Lovato. Premiera płyty w Stanach Zjednoczonych miała miejsce 21 lipca 2009 roku.

Tym razem Demi nie współpracowała głównie z Jonas Brothers. Tylko jedną piosenkę pomógł jej napisać Nick Jonas Stop The World. Oprócz tego przy dwóch piosenkach współpracowała z Johnem Mayerem Shut Up And Love Me & World Of Chances. Pierwsza z tych piosenek nie została umieszczona na albumie, ponieważ według Demi jest zbyt odważna, prawdopodobnie zostanie umieszczona na następnym. Will Beckett z zespołu The Academy Is... napisał z Demi piosenkę For The Love Of A Daughter, która opowiada o relacjach Demi z jej ojcem. Piosenka została usunięta z albumu. Na swoim Live Webcast na Facebooku Demi wytłumaczyła, że nie chce, żeby rodzice słuchając tej piosenki zastanawiali się, co ma na myśli.

Demi chciała uzyskać na albumie brzmienie, określające jej styl, a jednocześnie przypominające styl Johna Mayera – jej inspiracji, idola. Chciała, żeby piosenki opowiadały o prawdziwym życiu, a nie głupotach.

Album został napisany z ciągu 3 tygodni, a nagrany w ciągu 2 (kwiecień-maj 2009).

Single[edytuj | edytuj kod]

Pierwszym singlem z tej płyty została piosenka "Here We Go Again". Teledysk został nagrany 8 czerwca. Zostali do niego zaproszeni fani Demi. Można go obejrzeć w internecie od 25 maja 2009. Oficjalną premierę miał 26 czerwca 2009.

Lista utworów[edytuj | edytuj kod]

 1. Here We Go Again
 2. Solo
 3. U Got Nothin' On Me
 4. Falling Over Me
 5. Quiet
 6. Catch Me
 7. Every Time You Lie
 8. Got Dynamite
 9. Stop The World
 10. World Of Chances
 11. Remember December
 12. Everything You're Not
 13. Gift Of A Friend Bonus track
 14. So Far So Great Bonus track

Piosenka "For The Love Of A Daughter" została usunięta, ponieważ jak wiadomo Demi nie miała dobrych kontaktów z ojcem i nie chciała umieszczać jej na płycie. Piosenka ta jednak znalazła się na kolejnym albumie Lovato, Unbroken. (źródło – www.demiweb.org)

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]