Kawasaki Super Meet 2011

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Kawasaki Super Meet 2011mityng lekkoatletyczny, który odbył się 8 maja w japońskim Kawasaki. Zawody zaliczane były do cyklu World Challenge Meetings rozgrywanego pod egidą IAAF.

Rezultaty[edytuj | edytuj kod]

NR – rekord kraju

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja: 1. miejsce Rezultat 2. miejsce Rezultat 3. miejsce Rezultat
Bieg na 100 m Saint Kitts i Nevis Kim Collins 10,40 Australia Aaron Rouge-Serret 10,42 Japonia Ryōta Yamagata 10,51
Bieg na 200 m Egipt Amr Ibrahim Mostafa Seoud 20,65 Japonia Hitoshi Saito 20,71 Japonia Shinji Takahira 20,81
Bieg na 800 m Japonia Masato Yokota 1:46,87 Australia James Kaan 1:47,25 Maroko Rachid Khoua 1:48,44
Bieg na 110 m przez płotki Stany Zjednoczone Ryan Wilson 13,73 Chińska Republika Ludowa Shi Dongpeng 13,78 Stany Zjednoczone Dexter Faulk 13,79
Bieg na 400 m przez płotki Australia Brendan Cole 49,60 Japonia Takatoshi Abe 50,17 Wielka Brytania Richard Davenport 50,35
Skok o tyczce Japonia Daichi Sawano 5,60 Rosja Siergiej Kuczerianu 5,45 Japonia Hiroki Ogita 5,25
Skok w dal Bermudy Tyrone Smith 8,09 Australia Mitchell Watt 8,07 Japonia Yohei Sugai 8,05w
Rzut młotem Węgry Krisztián Pars 79,47 Japonia Kōji Murofushi 78,10 Tadżykistan Dilszod Nazarow 76,52
Rzut oszczepem Japonia Yukifumi Murakami 82,90 Nowa Zelandia Stuart Farquhar 81,14 Japonia Genki Dean 78,90
Sztafeta 4 × 100 m  Japonia A
Masashi Eriguchi
Shintaro Kimura
Shinji Takahira
Hitoshi Saitō
38,78  Japonia B
Seiya Kusano
Sota Kawatsura
Yuichi Kobayashi
Shōta Iizuka
38,94  Chiny
Lu Bin
Liang Jiahong
Su Bingtian
Lao Yi
39,25

Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja: 1. miejsce Rezultat 2. miejsce Rezultat 3. miejsce Rezultat
Bieg na 100 m Stany Zjednoczone Alexandria Anderson 11,28 Uzbekistan Guzel Khubbieva 11,54 Australia Melissa Breen 11,56
Bieg na 400 m Stany Zjednoczone Shareese Woods 52,68 Stany Zjednoczone Mary Wineberg 53,27 Nigeria Margaret Etim 53,52
Bieg na 100 m przez płotki Stany Zjednoczone LoLo Jones 12,92 Stany Zjednoczone Yvette Lewis 13,07 Rosja Tatiana Diektiariowa 13,23
Bieg na 400 m przez płotki Australia Lauren Boden 55,86 Japonia Satomi Kubokura 56,62 Stany Zjednoczone Christine Spence 56,74
Skok w dal Japonia Saeko Okayama 6,61w Chińska Republika Ludowa Lu Minjia 6,61w Chińska Republika Ludowa Wang Wupin 6,47w
Sztafeta 4 × 100 m  Japonia A
Saori Kitakaze
Momoko Takahashi
Chisato Fukushima
Kana Ichikawa
43,39 NR  Australia
Sally Pearson
Charlotte Van Veenendaal
Laura Whaler
Melissa Breen
43,69  Japonia B
Yumeka Sano
Mayumi Watanabe
Saori Imai
Maki Wada
44,62

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]