Skrót: WP:ZnO

Wikipedia:Zamówienia na obrazki

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Na tej stronie można zgłaszać zapotrzebowanie na pliki graficzne potrzebne do zilustrowania artykułów Wikipedii.

Zamówienia można też składać na stronie Wikimedia Commons, repozytorium plików dla wszystkich Wikipedii – Commons:Picture requests. Nie wpisuj zamówienia do kilku miejsc. Jeśli wpisałeś je do dyskusji wikipedysty, to nie dodawaj go tutaj, i odwrotnie. Inaczej ludzie będą marnować czas, pracując nad tym samym.

Zamówienia[edytuj | edytuj kod]

Autokar FlixBus[edytuj | edytuj kod]

Status: wykonane

Od niemal roku w Polsce na szeroką skalę obecny jest europejski przewoźnik autokarowy FlixBus. Nie mamy niestety zdjęcia żadnego z autokarów FlixBusa na terenie Polski (najlepiej gdyby był to autokar, który dawniej jeździł w barwach PolskiBus.com). Jak wyglądają FlixBusy można zobaczyć w kategorii na Commons. Autokary jeżdżą niemal po całej Polsce, najłatwiej oczywiście w dużych miastach. Rozkład jazdy FlixBusów jest dostępny tutaj lub w Mapach Google. Zachęcam do fotografowania i z góry dziękuję :) Michozord (dyskusja) 23:34, 18 wrz 2018 (CEST)

Fota Flixbusa w Katowicach zrobiona, wrzucę na dniach.Gower (dyskusja) 10:31, 23 wrz 2018 (CEST)
@Gower Wielkie dzięki :) Michozord (dyskusja) 10:37, 23 wrz 2018 (CEST)
Wrzucone na Commons: link --Gower (dyskusja) 19:59, 25 wrz 2018 (CEST)

Ilustracja o wsi Mstów w Małopolsce[edytuj | edytuj kod]

Status: nowe
Opis zamówienia
Rozwinąłem Mstów (województwo małopolskie), ale brak ilustracji. Commons ma stosy zdjęć z Mstowa na Śląsku, ale z tego małopolskiego nic (albo nie umiałem znaleźć). Są dwie niewykluczające się opcje: wyjazd i zrobienie zdjęć, albo przerysowanie znaku napieczętnego sołectwa ze strony [1]. Gżdacz (dyskusja) 12:19, 29 maj 2019 (CEST)
Chętni wikipedyści
Dyskusja