Skrót: WP:ZnO

Wikipedia:Zamówienia na obrazki

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Na tej stronie można zgłaszać zapotrzebowanie na pliki graficzne potrzebne do zilustrowania artykułów Wikipedii.

Zamówienia można też składać na stronie Wikimedia Commons, repozytorium plików dla wszystkich Wikipedii – Commons:Picture requests. Nie wpisuj zamówienia do kilku miejsc. Jeśli wpisałeś je do dyskusji wikipedysty, to nie dodawaj go tutaj, i odwrotnie. Inaczej ludzie będą marnować czas, pracując nad tym samym.

Zamówienia[edytuj | edytuj kod]

Autokar FlixBus[edytuj | edytuj kod]

Status: wykonane

Od niemal roku w Polsce na szeroką skalę obecny jest europejski przewoźnik autokarowy FlixBus. Nie mamy niestety zdjęcia żadnego z autokarów FlixBusa na terenie Polski (najlepiej gdyby był to autokar, który dawniej jeździł w barwach PolskiBus.com). Jak wyglądają FlixBusy można zobaczyć w kategorii na Commons. Autokary jeżdżą niemal po całej Polsce, najłatwiej oczywiście w dużych miastach. Rozkład jazdy FlixBusów jest dostępny tutaj lub w Mapach Google. Zachęcam do fotografowania i z góry dziękuję :) Michozord (dyskusja) 23:34, 18 wrz 2018 (CEST)

Fota Flixbusa w Katowicach zrobiona, wrzucę na dniach.Gower (dyskusja) 10:31, 23 wrz 2018 (CEST)
@Gower Wielkie dzięki :) Michozord (dyskusja) 10:37, 23 wrz 2018 (CEST)
Wrzucone na Commons: link --Gower (dyskusja) 19:59, 25 wrz 2018 (CEST)

Warszawa: Potrzebna siedziba „Twórczości” oraz gmach liceum muzycznego przy ul. Krasińskiego 1[edytuj | edytuj kod]

Status: w trakcie
Opis zamówienia
Hej Warszawiacy i inni przebywający czasem w stolicy! Przydałyby się dwie rzeczy:

Może @Boston9 dałby radę coś sfotografować? Byłbym bardzo wdzięczny za zdjęcia, obie instytucje są istotne dla polskiej kultury :)

Chętni wikipedyści
  • Jasne, zajrzę tam w najbliższych dniach i dam znać. Boston9 (dyskusja) 14:17, 29 cze 2019 (CEST)
Dyskusja
  • Hej, niestety jak wczoraj sprawdziłem budynek Liceum Muzycznego jest obecnie w remoncie. Dziedziniec główny jest zagrodzony jako plac budowy i nie można tam wejść. Z kolei z drugiej strony są rusztowania i dużo drzew. Tak więc niestety teraz pass, ale wrzuciłem sobie na listę do zrobienia. Patrząc na tempo robót, do 1 września powinni skończyć. Sprawdzę teraz Wiejską i mozaiki. Boston9 (dyskusja) 10:15, 14 lip 2019 (CEST)
  • @Gower Zrobiłem, niestety mega słoneczny dzień dzisiaj i bardzo mocno kontrastowe. Tablica przy wejściu informuje, że redakcja „Twórczości” mieści się w oficynie na parterze. Boston9 (dyskusja) 17:00, 14 lip 2019 (CEST) PS. Na Krasińskiego zajrzę ponownie, jak się zacznie rok szkolny, bliżej złotej polskiej jesieni:)
  • @Boston9 Dzięki serdeczne za zdjęcie z Wiejskiej, jestem Ci bardzo wdzięczny. Dynamika jest okej jak dla mnie. --Gower (dyskusja) 17:49, 14 lip 2019 (CEST)