Zet na punkcie muzyki

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zet na punkcie muzyki – muzyczna audycja radiowa nadawana na antenie Radia Zet od 1 września 2009 r. do 23 czerwca 2017 r. od poniedziałku do piątku między 18.00 a 21.00. Program prowadził Marcin Wojciechowski.

W ramach programu prowadzone były konkursy dla słuchaczy. Jedną z części audycji była Szczęśliwa siódemka, w której przedstawiany był wynik głosowania dziennego w Liście przebojów Radia Zet. Prezentowanych było siedem piosenek, na które internauci najczęściej głosowali. Stałe punkty programu to również : Nie tak dawno temu w muzyce, Strona B oraz Kopia czy oryginał.

Konkursy (obecnie) :

  • Piosenki połączone
  • 10 płyt Radia Zet
  • Prawda czy fałsz
  • Płyta tygodnia

W zastępstwie Marcina Wojciechowskiego program prowadzili również: Tomasz Kasprzyk, Agnieszka Kołodziejska, Tomasz Miara, Przemysław Cacak, Rafał Turowski, Marcin Sońta, Radomir Wit, Paweł Szreiber, Piotr Sworakowski, Mateusz Ptaszyński i Marcin Łukasik.

W 2013 Marcin Wojciechowski otrzymał za prowadzenie programu statuetkę w pierwszej edycji plebiscytu Radiofony w kategorii audycja radiowa.[potrzebny przypis][co to za nagroda / kto ją przyznał]