Zlatá Přilba w Pardubicach 2006

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Zwycięzca turnieju

LVIII Turniej żużlowy – Zlatá Přilba odbył się 14-15 października 2006 roku.

Lista startowa[edytuj | edytuj kod]

  1. Wielka Brytania Scott Nicholls
  2. Niemcy Joachim Kugelmann
  3. Węgry Attila Stefani
  4. Czechy Richard Wolff
  5. Australia Leigh Adams
  6. Australia Jason Crump
  7. Australia Steve Johnston
  8. Dania Hans Niklas Andersen
  9. Dania Kenneth Bjerre
  10. Dania Nicki Pedersen
  11. Holandia Jannick de Jong
  12. Chorwacja Jurica Pavlic
  13. Włochy Mattia Carpanese
  14. Włochy Alessandro Milanesse
  15. Włochy Guglielmo Franchetti
  16. Węgry Sándor Tihanyi
  17. Czechy Jaroslav Petrák
  18. Niemcy Christian Hefenbrock
  19. Polska Krzysztof Kasprzak
  20. Polska Sebastian Ułamek
  21. Niemcy Roberto Haupt
  22. Austria Fritz Wallner
  23. Słowenia Izak Šantej
  24. Słowenia Jernej Kolenko
  25. Szwecja Fredrik Lindgren
  26. Czechy Matěj Kůs
  27. Dania Jesper Bruun Jensen
  28. Ukraina Andrij Karpow
  29. Niemcy Robert Barth
  30. Czechy Marian Jirout
  31. Czechy Josef Franc
  32. Polska Stanisław Burza
  33. Czechy Filip Šitera
  34. Czechy Hynek Štichauer
  35. Czechy Luboš Tomíček
  36. Polska Zbigniew Suchecki

Rezerwowy:

  1. Czechy Pavel Fuksa

Biegi eliminacyjne[edytuj | edytuj kod]

Grupa 1[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 Filip Šitera  Czechy 10 (5,5,-)
2 Izak Šantej  Słowenia 9 (1,4,5)
3 Alessandro Milanesse  Włochy 7 (4,2,3)
4 Attila Stefani  Węgry 7 (3,1,4)
5 Roberto Haupt  Niemcy 5 (2,3,2)
6 Jaroslav Petrák  Czechy 0 (0,-,-)

Awans: 3 do Ćwierćfinałów

Grupa 2[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 Stanisław Burza  Polska 10 (5,3,5)
2 Marian Jirout  Czechy 8 (3,5,-)
3 Fredrik Lindgren  Szwecja 8 (4,4,-)
4 Zbigniew Suchecki  Polska 6 (2,1,4)
5 Jannick de Jong  Holandia 5 (0,2,3)
6 Fritz Wallner  Austria 1 (1,0,0)

Awans: 3 do Ćwierćfinałów

Grupa 3[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 Krzysztof Kasprzak  Polska 10 (3,5,5)
2 Jernej Kolenko  Słowenia 9 (5,4,2)
3 Robert Barth  Niemcy 6 (2,3,3)
4 Josef Franc  Czechy 5 (4,1,0)
5 Mattia Carpanesse  Włochy 4 (-,0,4)
6 Joachim Kugelmann  Niemcy 3 (1,2,1)

Awans: 3 do Ćwierćfinałów

Grupa 4[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 Jurica Pavlic  Chorwacja 10 (5,5,0)
2 Luboš Tomíček  Czechy 8 (4,4,-)
3 Sándor Tihanyi  Węgry 7 (2,2,5)
4 Steve Johnston  Australia 7 (3,3,4)
5 Andrij Karpow  Ukraina 4 (1,1,3)
6 Guglielmo Franchetti  Włochy 2 (0,0,2)

Awans: 3 do Ćwierćfinałów

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

Grupa 1[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 Hans Niklas Andersen  Dania 8 (3,5,-)
2 Scott Nicholls  Wielka Brytania 8 (5,3,-)
3 Marian Jirout  Czechy 8 (4,4,-)
4 Robert Barth  Niemcy 7 (1,2,5)
5 Filip Šitera  Czechy 5 (2,1,3)
6 Christian Hefenbrock  Niemcy 4 (0,0,4)

Awans: 3 do Półfinałów

Grupa 2[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 Nicki Pedersen  Dania 10 (5,5,-)
2 Fredrik Lindgren  Szwecja 9 (4,4,5)
3 Jurica Pavlic  Chorwacja 7 (3,2,4)
4 Hynek Štichauer  Czechy 5 (2,1,3)
5 Izak Šantej  Słowenia 4 (1,3,1)
6 Richard Wolff  Czechy 2 (0,0,2)

Awans: 3 do Półfinałów

Grupa 3[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 Leigh Adams  Australia 10 (5,5,4)
2 Kenneth Bjerre  Dania 9 (2,4,5)
3 Krzysztof Kasprzak  Polska 7 (4,3,3)
4 Luboš Tomíček  Czechy 5 (3,2,2)
5 Alessandro Milanesse  Włochy 2 (1,0,1)
6 Matěj Kůs  Czechy 1 (0,1,0)

Awans: 3 do Półfinałów

Grupa 4[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 Jason Crump  Australia 10 (5,5,5)
2 Jesper Bruun Jensen  Dania 7 (2,4,3)
3 Sebastian Ułamek  Polska 6 (1,2,4)
4 Jernej Kolenko  Słowenia 6 (3,3,d)
5 Stanisław Burza  Polska 5 (4,1,-)
6 Sándor Tihanyi  Węgry 2 (0,0,2)

Awans: 3 do Półfinałów

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

Grupa 1[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 Jason Crump  Australia 9 (4,2,5)
2 Sebastian Ułamek  Polska 9 (0,5,4)
3 Hans Niklas Andersen  Dania 9 (5,4,-)
4 Kenneth Bjerre  Dania 6 (3,1,3)
5 Fredrik Lindgren  Szwecja 5 (1,3,2)
6 Marian Jirout  Czechy 3 (2,0,1)

Awans: 3 do Wielkiego Finału
Awans: 3 do Małego Finału

Grupa 2[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 Nicki Pedersen  Dania 9 (5,3,4)
2 Leigh Adams  Australia 9 (4,5,-)
3 Krzysztof Kasprzak  Polska 7 (2,1,5)
4 Scott Nicholls  Wielka Brytania 7 (3,4,3)
5 Jesper Bruun Jensen  Dania 4 (1,2,2)
6 Jurica Pavlic  Chorwacja 1 (0,0,1)

Awans: 3 do Wielkiego Finału
Awans: 3 do Małego Finału

Mały Finał[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 Kenneth Bjerre  Dania
2 Fredrik Lindgren  Szwecja
3 Marian Jirout  Czechy
4 Jurica Pavlic  Chorwacja
5 Scott Nicholls  Wielka Brytania
6 Jesper Bruun Jensen  Dania

Wielki Finał[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 Jason Crump  Australia
2 Hans Niklas Andersen  Dania
3 Nicki Pedersen  Dania
4 Sebastian Ułamek  Polska
5 Krzysztof Kasprzak  Polska
6 Leigh Adams  Australia

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]