CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (gra komputerowa)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
Producent

Legacy Interactive

Wydawca

Ubisoft

Data wydania

18 listopada 2008

Gatunek

przygodowa

Tryby gry

gra jednoosobowa

Kategorie wiekowe

16+ (PEGI), T (ERSB)

Język

angielski

Wymagania sprzętowe
Platforma

Windows

Nośniki

1 CD/1 DVD

Wymagania

Pentium 4 1.2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)

Kontrolery

mysz, klawiatura

Strona internetowa

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku – gra komputerowa na podstawie serialu o tym samym tytule, stworzona przez studio Legacy Interactive, wydana 18 listopada 2008. W przeciwieństwie do innych gier serii gra posiada grafikę 2D zamiast trójwymiarowej.

Gra pozwala na rozegranie czterech spraw kryminalnych (piąta została udostępniona w marcu 2009 jako DLC).

Sprawy[edytuj | edytuj kod]

Sprawa 1: Downard Spiral[edytuj | edytuj kod]

W tym śledztwie kierujesz detektywem Mac'iem Taylorem. Sprawa dotyczy człowieka, który został wypchnięty z 81 piętra Empire State Building.

Sprawa 2: Just Desserts[edytuj | edytuj kod]

Śledztwo prowadzi Stella Bonasera. We włoskiej restauracji, która nie została jeszcze oficjalnie otwarta zostaje zamordowany krytyk kulinarny, Andrew Lourdes.

Sprawa 3: Off The Mark[edytuj | edytuj kod]

Śledztwo prowadzi Stella Bonasera. Na Coney Island, podczas przedstawienia zostaje odnaleziona martwa kobieta z mieczem wbitym w jej gardło.

Sprawa 4: Hillridge Confidential[edytuj | edytuj kod]

Śledztwo prowadzi Mac Taylor. W trakcie występu na swoim blogu zostaje zastrzelona dziewczyna. Okazuje się, że posiadała wielu wrogów ze względu na informacje, które umieszczała w internecie.

Sprawa 5: Derailed[edytuj | edytuj kod]

(Piąte śledztwo zostało udostępnione przez Ubisoft na początku kwietnia. Aby uruchomić sprawę, wystarczy uruchomić grę, a program aktualizujący pobierze potrzebne pliki.) Śledztwo prowadzi Mac Taylor. W metrze zostaje odnalezione ciało zamrożonego mężczyzny, w którym Mac rozpoznaje winnego ze swojej pierwszej sprawy podczas pracy w CSI, który nigdy nie został zamknięty w więzieniu, z powodu braku dowodów. W mieszkaniu ofiary i na miejscu zbrodni znajduje się DNA i krew Maca (Taylor przybywa na miejsce zbrodni z podbitym okiem i rozciętym policzkiem). To on staje się głównym podejrzanym w sprawie.

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]