Marzena Mazur

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Marzena Mazur (ur. 31 maja 1973 w Warszawie) – psycholog biznesu, doktor psychologii, wykładowca akademicki, coach, trener i dziennikarz radiowy.

W 1996 ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Stopień naukowy doktora uzyskała na macierzystej uczelni w 2003 r. W latach 1996-2003 była wykładowcą akademickim na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmowała się psychologią społeczną i psychologią biznesu: orientacjami społecznymi, negocjacjami, metodami rozwiązywania konfliktów i wpływem społecznym. Autorka kilkunastu artykułów naukowych i kilkudziesięciu publikacji w prasie branżowej i codziennej. Nadal prowadzi działalność dydaktyczną, m.in. wykładając na studiach MBA na Uczelni Łazarskiego.

Od 2000 pracuje jako coach, mentor i doradca biznesowy. Specjalizuje się w marketingu narracyjnym (personal branding) i rozwoju zawodowym wyższej kadry menedżerskiej. W 2011 została prezydentem polskiego oddziału International Institute of Coaching. Od 2009 współpracuje z Radiem Tok FM prowadząc autorskie audycje, najpierw Na własnej skórze, a od 2011 Strefę Szefa - pierwszą na polskim rynku audycję o zarządzaniu.

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]