RTL Ski Jumping 2007

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
RTL Ski Jumping 2007
Producent 49Games
Wydawca RTL Enterprises
Dystrybutor POL: City interactive
Seria gier RTL Ski Jumping
Licencja FIS (tylko skocznie)
Data wydania ŚWI: 17 listopada 2006
POL: 19 stycznia 2007
Gatunek sportowe
Tryby gry gra jednoosobowa, gra wieloosobowa
Wymagania sprzętowe
Platforma PC i PS2
Nośniki DVD
Wymagania

Windows 98 SE/ME/XP(SP2)/2000, DirectX 9.0c, Procesor 1 GHz, 256 MB RAM, karta graficzna GeForce3/Radeon 8500, 1 GB wolnego miejsca na dysku, DVD-ROM, mysz, klawiatura, karta dźwiękowa

Kontrolery klawiatura, mysz i gamepad

RTL Ski Jumping 2007; RTL Skispringen 2007 – ósma i ostatnia część serii gier komputerowych RTL Ski Jumping o skokach narciarskich. Licencjonowany produkt FIS. Zawiera 41 obiektów w tym, skocznie igelitowe i nocne. W grze gracz startuje w trzech ligach: juniorskiej, amatorskiej i profesjonalnej. Na początku w trybie kariery gracz zaczyna jako szesnastolatek. Umiejętności podnosi poprzez trening. Wpływ na skoki ma również sprzęt i jakość nawoskowania nart. Ten zdobywany jest poprzez awanse na kolejne poziomy umiejętności i zaliczanie wyzwań takich jak np. skok powyżej 225 metra. Oprócz startów w zawodach, pieniądze gracz może zdobyć na wiele sposobów: dzięki zakładom bukmacherskim, sponsorom i wygranych w quizie.

Dzięki zwycięstwom zawodnik awansuje do kolejnych, wyższych lig. Gra zawiera samouczek pozwalający szybkie zapoznanie się z nią nawet początkującym. W rozgrywce uczestniczą wyłącznie fikcyjni zawodnicy. W porównaniu z poprzednią wersją w tej można kontrolować zawodnika również przy odjeździe i wyhamowaniu. Edycja 2007 cechuje się także mroczniejszą grafiką.

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]