The Dominion Curling Club Championships 2010
The Dominion Curling Club Championships 2010, turniej rozegrano między 23 a 28 listopada 2010 na Wyspie Księcia Edwarda, w Charlottetown i Cornwall.
Turniej odbył się na dwóch obiektach: Charlottetown Curling Club (tory 1-3) i Cornwall Curling Club (tory 3-6). Obrońcami tytułów z poprzedniego roku były reprezentacje Ontario.
Tytuły mistrzowskie wywalczyły reprezentantki Alberty i reprezentanci Saskatchewanu.
Spis treści | |
---|---|
Kobiety Drużyny Round Robin – 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7 | |
Mężczyźni Drużyny Round Robin – 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7 | |
Linki zewnętrzne – Zobacz też |
Kobiety[edytuj | edytuj kod]
Drużyny[edytuj | edytuj kod]
Play-off[edytuj | edytuj kod]
Finał[edytuj | edytuj kod]
Tor | Prowincja/Terytorium | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
B | Saskatchewan | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | x | - | - | 4 | |
Alberta | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | x | - | - | 9 |
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Tor | Prowincja/Terytorium | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Alberta | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | - | 8 | |
Nowa Szkocja | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | 3 |
Tor | Prowincja/Terytorium | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
A | Manitoba | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | - | - | 1 | |
Saskatchewan | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | x | - | - | 7 |
Tie-breaker[edytuj | edytuj kod]
Ontario | 4:6 | Nowa Szkocja |
Round Robin[edytuj | edytuj kod]
|
|
Sesja 1.[edytuj | edytuj kod]
24 listopada 2010; 13:30
Kolumbia Brytyjska | 5:8 | Manitoba |
Jukon | 5:9 | Alberta |
Northern Ontario | 9:5 | Nowy Brunszwik |
Quebec | 5:6 | Saskatchewan |
Nunavut | 2:11 | Ontario |
Nowa Szkocja | 7:6 | Nowa Fundlandia i Labrador |
Sesja 2.[edytuj | edytuj kod]
24 listopada 2010; 21:00
Nowa Szkocja | 5:3 | Ontario |
Wyspa Księcia Edwarda | 9:4 | Quebec |
Saskatchewan | 9:1 | Nunavut |
Northern Ontario | 2:8 | Alberta |
Terytoria Północno-Zachodnie | 5:6 | Kolumbia Brytyjska |
Manitoba | 11:4 | Jukon |
Sesja 3.[edytuj | edytuj kod]
25 listopada 2010; 10:00
Terytoria Północno-Zachodnie | 8:9 | Jukon |
Manitoba | 6:5 | Northern Ontario |
Nowa Fundlandia i Labrador | 4:9 | Ontario |
Wyspa Księcia Edwarda | 9:1 | Nunavut |
Nowy Brunszwik | 6:5 | Alberta |
Saskatchewan | 8:1 | Nowa Szkocja |
Sesja 4.[edytuj | edytuj kod]
25 listopada 2010; 16:45
Wyspa Księcia Edwarda | 3:6 | Saskatchewan |
Nowa Fundlandia i Labrador | 3:10 | Nunavut |
Terytoria Północno-Zachodnie | 1:9 | Manitoba |
Nowy Brunszwik | 8:6 | Jukon |
Ontario | 8:4 | Quebec |
Alberta | 12:2 | Kolumbia Brytyjska |
Sesja 5.[edytuj | edytuj kod]
26 listopada 2010; 13:30
Manitoba | 11:3 | Nowy Brunszwik |
Nowa Szkocja | 5:4 | Wyspa Księcia Edwarda |
Jukon | 12:3 | Kolumbia Brytyjska |
Saskatchewan | 9:6 | Nowa Fundlandia i Labrador |
Northern Ontario | 3:8 | Terytoria Północno-Zachodnie |
Nunavut | 5:10 | Quebec |
Sesja 6.[edytuj | edytuj kod]
26 listopada 2010; 20:00
Nunavut | 7:5 | Nowa Szkocja |
Kolumbia Brytyjska | 7:5 | Nowy Brunszwik |
Alberta | 7:1 | Terytoria Północno-Zachodnie |
Ontario | 6:8 | Wyspa Księcia Edwarda |
Quebec | 4:6 | Nowa Fundlandia i Labrador |
Jukon | 4:9 | Northern Ontario |
Sesja 7.[edytuj | edytuj kod]
27 listopada 2010; 10:00
Nowa Fundlandia i Labrador | 9:4 | Wyspa Księcia Edwarda |
Quebec | 7:9 | Nowa Szkocja |
Ontario | 6:5 | Saskatchewan |
Kolumbia Brytyjska | 2:8 | Northern Ontario |
Alberta | 9:2 | Manitoba |
Nowy Brunszwik | 7:6 | Terytoria Północno-Zachodnie |
Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]
Drużyny[edytuj | edytuj kod]
Play-off[edytuj | edytuj kod]
Finał[edytuj | edytuj kod]
Tor | Prowincja/Terytorium | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
C | Ontario | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | 5 | |
Saskatchewan | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | - | - | 6 |
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Prowincja/Terytorium | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
Manitoba | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | - | 5 | |
Saskatchewan | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | - | 6 |
Prowincja/Terytorium | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem | |
Ontario | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | 6 | |
Alberta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | - | - | 3 |
Tie-breaker[edytuj | edytuj kod]
Northern Ontario | 4:8 | Alberta |
Saskatchewan | 6:2 | Quebec |
Nowa Szkocja | 6:9 | Saskatchewan |
Round Robin[edytuj | edytuj kod]
|
|
Sesja 1.[edytuj | edytuj kod]
24 listopada 2010; 10:00
Kolumbia Brytyjska | 2:6 | Manitoba |
Jukon | 2:10 | Alberta |
Northern Ontario | 10:4 | Nowy Brunszwik |
Quebec | 3:11 | Saskatchewan |
Nunavut | 3:7 | Ontario |
Nowa Szkocja | 9:5 | Nowa Fundlandia i Labrador |
Sesja 2.[edytuj | edytuj kod]
24 listopada 2010; 16:45
Nowa Szkocja | 3:7 | Ontario |
Wyspa Księcia Edwarda | 2:8 | Quebec |
Saskatchewan | 7:5 | Nunavut |
Northern Ontario | 5:8 | Alberta |
Terytoria Północno-Zachodnie | 2:8 | Kolumbia Brytyjska |
Manitoba | 10:4 | Jukon |
Sesja 3.[edytuj | edytuj kod]
25 listopada 2010; 13:30
Terytoria Północno-Zachodnie | 7:2 | Jukon |
Manitoba | 7:3 | Northern Ontario |
Nowa Fundlandia i Labrador | 6:7 | Ontario |
Wyspa Księcia Edwarda | 9:4 | Nunavut |
Nowy Brunszwik | 2:5 | Alberta |
Saskatchewan | 5:6 | Nowa Szkocja |
Sesja 4.[edytuj | edytuj kod]
25 listopada 2010; 20:00
Wyspa Księcia Edwarda | 3:7 | Saskatchewan |
Nowa Fundlandia i Labrador | 11:2 | Nunavut |
Terytoria Północno-Zachodnie | 2:9 | Manitoba |
Nowy Brunszwik | 9:7 | Jukon |
Ontario | 8:2 | Quebec |
Alberta | 3:8 | Kolumbia Brytyjska |
Sesja 5.[edytuj | edytuj kod]
26 listopada 2010; 10:00
Manitoba | 7:4 | Nowy Brunszwik |
Nowa Szkocja | 6:5 | Wyspa Księcia Edwarda |
Jukon | 4:5 | Kolumbia Brytyjska |
Saskatchewan | 6:2 | Nowa Fundlandia i Labrador |
Northern Ontario | 7:4 | Terytoria Północno-Zachodnie |
Nunavut | 2:10 | Quebec |
Sesja 6.[edytuj | edytuj kod]
26 listopada 2010; 16:45
Nunavut | 4:9 | Nowa Szkocja |
Kolumbia Brytyjska | 5:7 | Nowy Brunszwik |
Alberta | 10:3 | Terytoria Północno-Zachodnie |
Ontario | 6:1 | Wyspa Księcia Edwarda |
Quebec | 7:4 | Nowa Fundlandia i Labrador |
Jukon | 4:6 | Northern Ontario |
Sesja 7.[edytuj | edytuj kod]
27 listopada 2010; 13:30
Nowa Fundlandia i Labrador | 7:3 | Wyspa Księcia Edwarda |
Quebec | 6:5 | Nowa Szkocja |
Ontario | 5:4 | Saskatchewan |
Kolumbia Brytyjska | 5:8 | Northern Ontario |
Alberta | 0:7 | Manitoba |
Nowy Brunszwik | 7:5 | Terytoria Północno-Zachodnie |
Zobacz też[edytuj | edytuj kod]
Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]
- Oficjalna strona internetowa mistrzostw. thedominioncurls.ca. [zarchiwizowane z tego adresu (2012-09-18)].