Line of Sight: Vietnam

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Line of Sight: Vietnam
Wydawca Infogrames
Projektant nFusion Interactive
Data wydania 5 marca 2003 (USA)
Europa
Gatunek FPP
Tryby gry Gra jednoosobowa, Gra wieloosobowa- Lan / Internet
Kategorie wiekowe ESRB: M
Wymagania sprzętowe
Platforma Windows
Nośniki 1 cd
Wymagania

Pentium III 900 MHz, 256 MB RAM, akcelerator 3D z 32 MB RAM i zgodny z DX 9.0, 650 MB HDD

Line of Sight: Vietnam – gra FPP, w której mamy możliwość przełączyć się na tryb TPP. Sami twórcy określają grę jako taktyczno-"skradankowy" FPS. Po wydaniu Deadly Dozen oraz Deadly Dozen: Pacific Theater developer nFusion Interactive ponownie stworzyło grę w realiach wojennych. Tym razem przenosimy się do Wietnamu. Pod kontrolą mamy 4 osobowy oddział. Gra podzielona jest na 12 misji.

Fabuła[edytuj | edytuj kod]

W grze przenosimy się do roku 1968. Terenem działania jest ogarnięty konfliktem Wietnam. Amerykańska armia wysyła tam młodego snajpera Chrisa Egana z 5 Oddziału Sił Specjalnych lepiej znanych jako Zielone Berety. Zadaniem jego i jego drużyny jest dezorganizacja struktur wroga, eliminacja wyższych rangą żołnierzy, odkrywanie pozycji Wietkongu.

Drużyna[edytuj | edytuj kod]

Szeregowy Chris Egan Główny bohater, pojawia się we wszystkich misjach. Ekspert w dziedzinie snajperki, podkradania się oraz leczenia.

Szeregowy Barry Barden Zadaniem Bardena jest obserwacja. Biegle posługuje się strzelbami, pistoletami maszynowymi oraz granatami. Pomocny przy zabezpieczaniu tyłów.

Szeregowy Gareth Vaughan Najlepiej posługuje się karabinem M60. Nie najlepszy do misji typu stealth.

Szeregowy Harper Rhett Ekspert od materiałów wybuchowych. Wszechstronny.

Demo[edytuj | edytuj kod]

Na oficjalnej stronie gry można ściągnąć demo, które zawiera tutorial, 1 poziom (trzeci) oraz wszystkie 4 tryby gry wieloosobowej. Wielkość dema to 170 MB.

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]