Martin Møller

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Martin Møller
Data i miejsce urodzenia 18 maja 1980
Dania Næstved, Dania
Klub Nuuk Biathlon
Wzrost 186 cm
Dorobek medalowy
od 1999
Reprezentacja  Dania
od 1999
Reprezentacja  Grenlandia
Zakończenie kariery: 2018 r.

Martin Troels Møller (ur. 18 maja 1980 w Næstved) – reprezentant Grenlandii w biathlonie a także reprezentant Danii w biegach narciarskich, zawodnik klubu Nuuk Biathlon.

Debiut w PŚ[edytuj | edytuj kod]

Pierwsze punkty w PŚ[edytuj | edytuj kod]

Kariera biegi narciarskie[edytuj | edytuj kod]

Po raz pierwszy na arenie międzynarodowej w biegach narciarskich Martin Møller pojawił się w styczniu 1998 roku, podczas zawodów Mistrzostw Świata Juniorów w Pontresina (Szwajcaria) , gdzie zajął 47. miejsce w biegu na 10 km techniką dowolnym. W Pucharze Świata zadebiutował 8 marca 2000 roku w Oslo, gdzie zajął 62. miejsce w sprincie stylem klasycznym . Pucharowe punkty wywalczył w Düsseldorfie w sprincie stylem dowolnym gdzie zajął 26 miejsce i zdobył 5 pucharowych punktów.

Kariera biathlon[edytuj | edytuj kod]

Po raz pierwszy na arenie międzynarodowej w biathlonie Martin Møller pojawił się w 21 marca 2002 roku, podczas zawodów Pucharu Świata w Oslo (Norwegia) , nie ukończył sprintu rozgrywanego na 10 km. Pucharowych punktów nigdy nie zdobył.

Osiągnięcia w biathlonie[edytuj | edytuj kod]

Mistrzostwa świata w biathlonie[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Konkurencja Czas biegu Strata Strzelanie Strzelanie Martina Zwycięzca
88. 6 lutego 2007 Włochy Rasen-Antholz bieg indywidualny 56:14.6 +12:16.9 0 (0+0+0+0) 7 (1+3+1+2) Francja Raphaël Poirée
90. 6 lutego 2007 Włochy Rasen-Antholz bieg sprinterski 26:18.8 +6:43.3 1 (0+1) 5 (1+4) Norwegia Ole Einar Bjørndalen

Mistrzostwa Europy w biathlonie[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Konkurencja Czas biegu Strata Strzelanie Strzelanie Martina Zwycięzca
DSQ. 28 lutego 2006 Niemcy Langdorf bieg indywidualny 52:18.0 min zdyskwalifikowany 2 (1+1+0+0) zdyskwalifikowany Norwegia Alexander Os
60. 2 marca 2006 Niemcy Langdorf Sprint 28:42,5 min +3:36.4 min 0 (0+0) 5 (2+3) Czechy Jaroslav Soukup
55. 3 marca 2006 Niemcy Langdorf Bieg pościgowy 35:21,3 min +11:11.0 min 0 (0+0+0+1) 12 (2+4+2+4) Białoruś Siergiej Nowikow

Miejsca w poszczególnych konkursach Pucharu Świata w biathlonie[edytuj | edytuj kod]

Sezon 2001/2002
Hochfilzen Sprint
SP
Hochfilzen Bieg pościgowy
PU
Pokljuka Bieg indywidualny
IN
Pokljuka Bieg pościgowy
PU
Osrblie Bieg indywidualny
IN
Osrblie Sprint
SP
Osrblie Bieg masowy
MS
Oberhof Sprint
SP
Oberhof Bieg pościgowy
PU
Oberhof Bieg masowy
MS
Ruhpolding Sprint
SP
Ruhpolding Bieg pościgowy
PU
Anterselva Bieg indywidualny
IN
Östersund Sprint
PU
Östersund Bieg na dochodzenie
MS
Lahti Sprint
SP
Lahti Bieg pościgowy
PU
Oslo-Holmenkollen Sprint
SP
Oslo-Holmenkollen Bieg pościgowy
PU
Oslo-Holmenkollen Bieg masowy
MS
punkty
- - - - - - - - - - - - - - - - - dnf - - 0
Sezon 2005/2006
Östersund Sprint
SP
Östersund Bieg na dochodzenie
PU
Hochfilzen Bieg indywidualny
IN
Hochfilzen Sprint
SP
Osrblie Bieg indywidualny
IN
Osrblie Sprint
SP
Osrblie Bieg na dochodzenie
PU
Oberhof Sprint
SP
Oberhof Bieg masowy
MS
Ruhpolding Sprint
SP
Ruhpolding Bieg na dochodzenie
PU
Anterselva Sprint
SP
Anterselva Bieg na dochodzenie
PU
Anterselva Bieg masowy
MS
Pokljuka Sprint
SP
Pokljuka Bieg na dochodzenie
PU
Kontiolahti Sprint
SP
Kontiolahti Bieg na pochodzenie
PU
Kontiolahti Bieg masowy
MS
Oslo Sprint
SP
Oslo Bieg na pochodzenie
PU
Oslo Bieg masowy
MS
punkty
102 - 109 89 dns - - 92 - 98 - 84 - - 81 - 96 - - 94 - - 0
Sezon 2006/2007
Östersund Bieg indywidualny
IN
Östersund Sprint
SP
Östersund Bieg na dochodzenie
PU
Hochfilzen Sprint
SP
Hochfilzen Bieg na dochodzenie
PU
Hochfilzen Sprint
SP
Hochfilzen Sprint
SP
Oberhof Sprint
SP
Oberhof Bieg na dochodzenie
PU
Ruhpolding Sprint
SP
Ruhpolding Bieg masowy
MS
Pokljuka Sprint
SP
Pokljuka Bieg na dochodzenie
PU
Pokljuka Bieg masowy
MS
Lahti Bieg indywidalny
IN
Lahti Sprint
SP
Lahti Bieg na dochodzenie
PU
Oslo Bieg indywidualny
IN
Oslo Bieg na pochodzenie
PU
Oslo Bieg masowy
MS
Chanty-Mansyjsk Sprint
SP
Chanty-Mansyjsk Bieg na dochodzenie
PU
Chanty-Mansyjsk Bieg masowy
MS
punkty
87 94 78 - - - - 93 - 96 - - - - - 79 - 95 - - - - - 0
Legenda

dnf - nie ukończył

Osiągnięcia w biegach narciarskich[edytuj | edytuj kod]

Igrzyska olimpijskie Olympic rings without rims.svg[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Konkurencja Czas biegu Strata Zwycięzca
51. 9 lutego 2014 Rosja Soczi 30 km bieg łączony 1:08:15,4 h +5:49,7 min Szwajcaria Dario Cologna
54. 11 lutego 2014 Rosja Soczi sprint stylem dowolnym - - Norwegia Ola Vigen Hattestad
58. 14 lutego 2014 Rosja Soczi 15 km stylem klasycznym 38:29,7 min +5:00.0 min Szwajcaria Dario Cologna
45. 23 lutego 2014 Rosja Soczi 50 km stylem dowolnym 1:46:55,2 h +5:37,5 min Rosja Aleksandr Legkow
90. 16 lutego 2018 Korea Południowa Pjongczang 15 km stylem dowolnym 33:43,9 min +5:51,5 min Szwajcaria Dario Cologna
60. 24 lutego 2018 Korea Południowa Pjongczang 50 km stylem klasycznym 2:08:22,1 h +27:48,7 min Finlandia Iivo Niskanen

Mistrzostwa świata[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Konkurencja Czas biegu Strata Zwycięzca
67. 19 lutego 1999 Austria Ramsau am Dachstein 30 km stylem dowolnym 1:15:26,2 h +14:34,2 min Finlandia Mika Myllylä
81. 22 lutego 1999 Austria Ramsau am Dachstein 10 km stylem klasycznym 24:19,2 min +5:54,1 min Finlandia Mika Myllylä
47. 22 lutego 2003 Włochy Val di Fiemme sprint stylem dowolnym Szwecja Thobias Fredriksson
64. 17 lutego 2005 Niemcy Oberstdorf 15 km stylem dowolnym 34:49,7 min +3:17,8 min Włochy Pietro Piller Cottrer
49. 17 lutego 2005 Niemcy Oberstdorf sprint stylem klasycznym Rosja Vasily Rochev
76. 21 lutego 2013 Włochy Val di Fiemme sprint stylem klasycznym Rosja Nikita Kriukow
83. 21 lutego 2013 Włochy Val di Fiemme 15 km stylem dowolnym 34:37,1 min +6:38,1 min Norwegia Petter Northug
74. 25 lutego 2015 Szwecja Falun 15 km stylem dowolnym 35:01,6 min +5:57,8 min Szwecja Johan Olsson
100. 23 lutego 2017 Finlandia Lahti Sprint stylem dowolnym 3:13,76 min Włochy Federico Pellegrino
DNS. 1 marca 2017 Finlandia Lahti 15 km stylem klasycznym 36:44,0 min nie wystartował Finlandia Iivo Niskanen

Mistrzostwa świata juniorów[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Konkurencja Czas biegu Strata Zwycięzca
47. 21 stycznia 1998 Szwajcaria Pontresina 10 km stylem dowolnym 25:27.0 27:42.1 Austria Andreas Koiser
85. 21 stycznia 1998 Szwajcaria Pontresina 30 km stylem klasycznym 1:27:16.9 1:47:23.6 Rosja Alexej Louchkine
64. 21 stycznia 1999 Austria Seefeld 10 km stylem klasycznym 25:32.7 28:50.9 Niemcy Axel Teichmann
19. 25 stycznia 2000 Słowacja Štrbské Pleso 10 km stylem dowolnym 25:37.8 28:11.7 Niemcy Ron Spanuth
40. 29 stycznia 2000 Słowacja Štrbské Pleso sprint stylem dowolnym - - Rosja Sergei Novikov

Puchar Świata[edytuj | edytuj kod]

Miejsca w klasyfikacji generalnej[edytuj | edytuj kod]

Sezon Miejsce
1999/2000 niesklasyfikowany
2000/2001 niesklasyfikowany
2001/2002 niesklasyfikowany
2002/2003 niesklasyfikowany
2003/2004 niesklasyfikowany
2004/2005 137.
2005/2006 niesklasyfikowany
2012/2013 niesklasyfikowany
2013/2014 niesklasyfikowany
2014/2015 niesklasyfikowany
2015/2016 niesklasyfikowany
2016/2017 niesklasyfikowany
2017/2018 niesklasyfikowany

Miejsca na podium[edytuj | edytuj kod]

Møller nigdy nie stał na podium indywidualnych zawodów Pucharu Świata.

Miejsca w poszczególnych zawodach w biegach narciarskich[edytuj | edytuj kod]

Sezon 1999/2000
Kiruna 27.11 (10 km C) Sappada 10.12 (15 km F) Sappada 11.12 (10 km F) Davos 18.12 (30 km C) Engelberg 27.12 (SP C) Garmisch-Partenkirchen 28.12 (SP C) Kitzbühel 29.12 (SP F) Moskwa 29.12 (30 km F) Nové Město 12.01 (15 km C) Trondheim 2.02 (10 km F) Lillehammer 5.02 (2x10 km ) Ulrichen 16.02 (10 km F) Lamoura Mouthe 20.02 (72 km F) Falun 26.02 (15 km F) Sztokholm 28.02 (SP C) Lahti 3.03 (SP F) Lahti 5.03 (30 km C) Oslo 8.03 (SP C) Oslo 11.03 (50 km C) Bormio 17.03 (10 km C) Bormio 19.03 (15 km F) punkty
- - - - - - - - - - - - - - - - 62 - - - 0
Sezon 2000/2001
Beitostølen 25.11 (15 km C) Beitostølen 29.11 (10 km F) Santa Caterina 8.12 (15 km F) Brusson 16.12 (2x10km) Brusson 17.12 (SP F) Davos 20.12 (30 km C) Engelberg 28.12 (SP C) Engelberg 29.12 (SP F) Soldier Hollow 10.01 (30 km F) Soldier Hollow 13.01 (15 km C) Soldier Hollow 14.01 (SP F) Asiago 1.02 (SP F) Nové Město 4.02 (SP F) Otepää 10.02 (10 km C) Kawgołowo 4.03 (15 km F) Oslo 7.03 (SP C) Oslo 10.03 (50 km C) Borlänge 14.03 (10 km F) Falun 17.03 (15 km C) Kupoio 25.03 (60 km F) punkty
- - - - - - 55 65 - - - - - - - - - - - - 0
Sezon 2001/2002
Kuopio 24.11 (15 km C) Kuopio 25.11 (10 KM F) Cogne 8.12 (10 km C) Cogne 9.12 Brusson 12.12 Davos 15.12 Asiago 19.12 Ramsau 22.12 Garmisch-Partenkirchen 27.12 Salzburg 29.12 Val di Fiemme 5.01 Val di Fiemme 6.01 Val di Fiemme 8.01 Nové Město 12.01 Lahti 2.03 Sztokholm 5.03 Falun 9.03 Oslo 13.03 Oslo 16.03 Lillehammer 23.03 punkty
- - - 95 - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Sezon 2002/2003
Düsseldorf 26.10 (SP F) Kiruna 23.11 (10 km F) Kuusamo 30.11 (10 km C) Davos 7.12 (15 km F) Clusone 11.12 (SP F) Cogne 14.12 (30 km C) Cogne 15.12 (SP C) Linz 19.12 (SP F) Ramsau 21.12 (20 km F) Kawgołowo 4.01 (10 km F) Otepää 12.01 (30 km C) Nové Město 18.01 (15 km F) Oberhof 25.01 (15 km C) Reit im Winkl 12.02 (SP C) Asiago 15.02 (10 km C) Oslo 6.03 (SP C) Oslo 8.03 (50 km C) Drammen 11.03 (SP F) Lahti 16.03 (15 km F) Borlänge 20.03 (SP F) Falun 22.03 (20 km F) punkty
- - - - - - - - - - - - - 45 - - - - - 61 - 0
Sezon 2003/2004
Düsseldorf 25.10 (SP F) Beitostølen 22.11 (15 km F) Kuusamo 28.11 (15 km C) Kuusamo 30.11 (30 km F) Dobbiaco 6.12 (30 km F) Davos 13.12 (15 km C) Val di Fiemme 16.12 (SP C) Ramsau 20.12 (30 km C) Ramsau 21.12 (10 km F) Falun 7.12 (30 km F) Otepää 10.01 (30 km F) Nové Město 17.01 (15 km C) Nové Město 19.01 (SP F) Val di Fiemme 25.01 (70 km F) La Clusaz 6.02 (15 km C) Oberstdorf 13.02 (30 km C) Sztokholm 18.02 (SP C) Umeå 21.02 (SP C) Trondheim 24.02 (SP F) Drammen 26.02 (SP C) Oslo 28.02 (50 km F) Lahti 5.03 (SP F) Lahti 6.03 (15 km C) Borlänge 20.03 (SP F) Falun 22.03 (30 km F) punkty
52 - - - - - - - - - - - - - dnf - 59 - 71 dns dnf 64 89 - - 0
Sezon 2004/2005
Düsseldorf 23.10 (SP F) Gällivare 22.11 (15 km C) Kuusamo 27.11 (15 km C) Kuusamo 28.11 (15 km F) Berno 4.12 (SP F) Val di Fiemme 11.12 (2x15 km) Asiago 14.12 (SP C) Ramsau 18.12 (30 km F) Otepää 10.01 (15 km C) Nové Město 15.01 (15 km F) Nové Město 16.01 (SP C) Pragelato 22.01 (2x15 km) Reit im Winkl 12.02 (15 km F) Reit im Winkl 13.02 (SP C) Lahti 5.03 (SP C) Lahti 6.03 (SP F) Drammen 9.03 (SP C) Oslo 12.02 (50 km F) Göteborg 16.02 (SP F) Falun 7.12 (30 km F) punkty
26 - 96 96 56 - - dnf - 64 61 - dnf 65 - - - - - - 5
Sezon 2005/2006
Düsseldorf 22.10 (SP F) Beitostølen 19.11 (15 km C) Kuusamo 26.11 (15 km C) Kuusamo 27.11 (15 km f) Vernon 10.12 (2x10 km) Vernon 11.12 (SP F) Canmore 15.12 (15 km F) Canmore 17.12 (30 km C) Nové Město 30.12 (SP F) Nové Město 31.12 (15 km F) Otepää 7.01 (15 km C) Otepää 8.01 (SP C) Val di Fiemme 14.01 (30 km F) Oberstdorf 21.01 (2x15 km) Oberstdorf 22.01 SP C) Davos 4.02 SP F) Davos 5.02 (15 km C) Mora 5.03 (90 km C) Borlänge 7.03 (SP F) Falun 8.03 (2x10 km) Drammen 9.03 (SP C) Oslo 11.03 (50 km C) Changchun 15.03 (SP F) Sapporo 19.03 (2x15 km) punkty
48 - - - - - - - 55 62 - - - - - - - - - - - - - - 0
Sezon 2012/2013
Gällivare 24.11 (15 km F) Kuusamo 30.11 (SP C) Kuusamo 1.12 (10 km F) Kuusamo 2.12 (15 km C) RT Quebec 8.12 (SP F) Canmore 13.12 (15 km C) Canmore 15.12 (SP F) Canmore 16.12 (2 × 15x km) Oberhof 29.12 (3,75 km F) Oberhof 30.12 (15 km C) Münstertal 1.01 (SP F) Cortina-Toblach 3.01 (35 km F) Toblach 4.01 (5 km C) Val di Fiemme 5.01 (20 km C) Val di Fiemme 6.01 (9 km F) TdS Liberec 12.01 (SP C) La Clusaz 19.01 (15 km C) Sochi 1.02 (SP F) Sochi 2.02 (2 × 15x km Davos 16.02 (SP C) Davos 17.02 (15km F) Lahti 9.03 (SP F) Lahti 10.03 (15 km C) Drammen 13.03 (SP C) Oslo 16.03 (50 km C) Sztokholm 20.03 (SP C) Falun 22.03 (3,75 km F) Falun 23.03 (15 km C) Finał Pucharu Świata 24.03 punkty
- - - - - - - - - 96 95 78 73 73 67 65 65 - - - - - 73 - - - - - - - - 0
Sezon 2013/2014
Kuusamo 29.11 (SP C) Kuusamo 30.11 (10 km C) Kuusamo 1.12 (15 km F) Nordic Opening Lillehammer 7.12 (15 km C) Davos 14.12 (30 km F) Davos 15.12 (SP F) Asiago 21.12 (SP C) Oberhof 28.12 (4 km F) Oberhof 30.12 (SP F) Lenzerheide 31.12 (SP F) Lenzerheide 1.01 (15 km C) Cortina-Toblach 3.01 (35 km F) Val di Fiemme 4.01 (10 km C) Val di Fiemme 5.01 (9 km F) TdS Nové Město na Moravě 11.01 (SP F) Szklarska Poręba 18.01 (SP F) Szklarska Poręba 19.01 (15 km C) Toblach 1.02 (15 km C) Toblach 2.02 (SP F) Lahti 1.03 (SP F) Lahti 2.03 (15 km F) Drammen 5.03 (SP C) Oslo 9.03 (50 km C) Falun 14.03 (SP C) Falun 15.03 (2 × 15 km) Finał Pucharu Świata 16.03 punkty
113 116 91 98 - 57 74 - 95 81 88 87 dns - - - - - - - - - - - - - - - 0
Sezon 2014/2015
Kuusamo 29.11 (SP C) Kuusamo 30.11 (15 km C) Lillehammer 5.12 (SP F) Lillehammer 6.12 (10 km F) Lillehammer 7.12 (15 km C) LT Davos 13.12 (15 km C) Davos 14.12 (SP F) Davos 20.12 (15 km F) Davos 21.12 (SP F) Oberstdorf 3.01 (4,4 km F) Oberstdorf 4.01 (15 km C) Val Müstair 6.01 (SP F) Toblach 7.01 (10 km C) Toblach 8.01 (25 km F) Val di Fiemme 10.01 (15 km C) Val di Fiemme 11.01 (9 km F) TdS Otepää 17.01 (SP C) Rybińsk 23.01 (15 km F) Rybińsk 24.01 (SP F) Rybińsk 25.01 (2×15 km) Östersund 14.02 (SP C) Östersund 15.02 (15 km F) Lahti 7.03 (SP F) Lahti 8.03 (15 km C) Drammen 11.03 (SP C) Oslo 14.03 (50 km F) punkty
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - dnf - - - - 0
Sezon 2015/2016
Kuusamo 27.11 (SP C) Kuusamo 28.11 (10 km F) Kuusamo 29.11 (15 km C) RT Lillehammer 5.12 (2×15 km) Davos 12.12 (30 km F) Davos 13.12 (SP F) Toblach 19.12 (SP F) Toblach 20.12 (15 km C) Lenzerheide 1.01 (SP F) Lenzerheide 2.01 (30 km C) Lenzerheide 3.01 (10 km F) Oberstdorf 5.01 (SP C) Oberstdorf 6.01 (15 km C) Toblach 8.01 (10 km F) Val di Fiemme 9.01 (15 km C) Val di Fiemme 10.01 (9 km F) TdS Planica 16.01 (SP F) Nové Město na Moravě 23.01 (15 km F) Drammen 3.02 (SP C) Oslo 6.02 (50 km C) Sztokholm 11.02 (SP C) Falun 13.02 (10 km C) Falun 14.02 (15 km F) Lahti 20.02 (SP F) Lahti 21.02 (2×15 km) Gatineau 1.03 (SP F) Montreal 2.03 (17,5 km C) Quebec 4.03 (SP F) Quebec 5.03 (15 km F) Canmore 8.03 (SP C) Canmore 9.03 (2×15 km) Canmore 11.03 (15 km F) Canmore 12.03 (15 km C) STK punkty
- - - - - 77 88 79 66 - - - - - - - - - - - - - 72 86 86 - - 67 78 75 78 80 lpd - - - 0
Sezon 2016/2017
Kuusamo 26.11 (SP C) Kuusamo 27.11 (15 km C) Lillehammer 2.12 (SP C) Lillehammer 3.12 (10 km F) Lillehammer 4.12 (15 km C) LT Davos 10.12 (30 km F) Davos 11.12 (SP F) La Clusaz 17.12 (15 km F) Val Müstair 31.12 (SP F) Val Müstair 1.01 (10 km C) Oberstdorf 3.01 (2×10 km) Oberstdorf 4.01 (15 km F) Toblach 6.01 (10 km F) Val di Fiemme 7.01 (15 km C) Val di Fiemme 8.01 (9 km F) TdS Toblach 14.01 (SP F) Ulricehamn 21.01 (15 km F) Falun 28.01 (SP F) Falun 29.01 (30 km C) Pjongczang 3.02 (SP C) Pjongczang 4.02 (2×15 km) Otepää 18.02 (SP F) Otepää 19.02 (15 km C) Drammen 8.03 (SP C) Oslo 11.03 (50 km C) Quebec 17.03 (SP F) Quebec 18.03 (15 km C) Quebec 19.03 (15 km F) FPŚ punkty
- - 92 91 dns - 77 94 - - - - - - - - - - 69 - - - - dns dns - - - - - - 0
Sezon 2017/2018
Kuusamo 24.11 (SP C) Kuusamo 25.11 (15 km C) Kuusamo 26.11 (15 km F) RT Lillehammer 2.12 (SP C) Lillehammer 3.12 (2×15 km) Davos 9.12 (SP F) Davos 10.12 (15 km F) Toblach 16.12 (15 km F) Toblach 17.12 (15 km C) Lenzerheide 30.12 (SP F) Lenzerheide 31.12 (15 km C) Lenzerheide 1.01 (15 km F) Oberstdorf 4.01 (15 km F) Val di Fiemme 6.01 (15 km C) Val di Fiemme 7.01 (9 km F) TdS Drezno 13.01 (SP F) Planica 20.01 (SP C) Planica 21.01 (15 km C) Seefeld 27.01 (SP F) Seefeld 28.01 (15 km F) Lahti 3.03 (SP F) Lahti 4.03 (15 km C) Drammen 7.03 (SP C) Oslo 10.03 (50 km F) Falun 16.03 (SP F) Falun 17.03 (15 km C) Falun 18.03 (15 km F) FPŚ punkty
124 - - - - - - 105 79 - - - - - - - - - - - 81 78 - - - - - - - - 0
Legenda
1 2 3 4-10 11-30 31-100 wyniki anulowane

- – zawodnik nie wystartował
TdS – Tour de Ski dnf – nie ukończył dns – nie wystartował

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]