Senegal na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Senegal na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008
Senegal
Kod MKOl SEN
Letnie Igrzyska Olimpijskie 2008
Pekin
Chorąży Bineta Diedhiou
Liczba zawodników 12 w 7 dyscyplinach
Medale Złoto
0
Srebro
0
Brąz
0
Razem
0

Senegal na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008 reprezentowało 12 zawodników w 7 dyscyplinach.

Był to dwunasty start reprezentacji Senegalu na letnich igrzyskach olimpijskich.

Wyniki reprezentantów Senegalu[edytuj | edytuj kod]

Judo pictogram.svg Judo[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Preeliminacje 1/32 1/16 Ćwierćfinał Półfinał Pierwsza runda
repasaży
Ćwierćfinał
repasaży
Półfinał
repasaży
Finał
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Deguy Bathily Diegy +100 kg Stany Zjednoczone Daniel McCormick
P 0010 / 0001
Odpadł z dalszej rywalizacji

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Preeliminacje 1/32 1/16 Ćwierćfinał Półfinał Pierwsza runda
repasaży
Ćwierćfinał
repasaży
Półfinał
repasaży
Finał
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Gisele Mendy 70 kg Niemcy Annett Bohm
P 1000 / 0000
Udział w repasażach Ukraina Nataliya Smal
P 0201 / 0000
Odpadła z dalszej rywalizacji
Cecile Hanne 63 kg Wenezuela Ysis Lenis Barreto
P 1012 / 0000
Odpadła z dalszej rywalizacji
Hortanse Diedhiou 52 kg Algieria Soraya Haddad
P 0010 / 0001
Udział w repasażach Luksemburg Marie Muller
P 1001 / 0001
Odpadła z dalszej rywalizacji

Canoeing (flatwater) pictogram.svg Kajakarstwo[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Assane Dame Fall K-1 500m 1:52.215 26 2:04.633 25 Odpadł z dalszej rywalizacji
K-1 1000m 4:07.061 24 Odpadł z dalszej rywalizacji

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Khathia Ba K-1 500m 2:17.740 25 Odpadła z dalszej rywalizacji

Athletics pictogram.svg Lekkoatletyka[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał Miejsce
Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik
Ndiss Kaba Badji skok w dal 8,07 7 8,16 6
trójskok - 38 Odpadł z dalszej rywalizacji 38

Swimming pictogram.svg Pływanie[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Wyścig eliminacyjny Półfinał Finał
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Malick Fall 100 m stylem grzbietowym 1:02.51 ? Odpadł z dalszej rywalizacji 48

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Wyścig eliminacyjny Półfinał Finał
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Binta Zahra Diop 100 m stylem motylkowym 1:04.26 ? Odpadła z dalszej rywalizacji 47

Fencing pictogram.svg Szermierka[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja 1/64 1/32 1/16 Ćwierćfinał Półfinał Finał
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Abdulaye Thiam szabla Stany Zjednoczone Jason Rogers
P 15-10
Odpadł z dalszej rywalizacji
Mamadou Keita szabla Japonia Satoshi Ogawa
W 15-14
Rumunia Rares Dumitrescu
P 15-7
Odpadł z dalszej rywalizacji

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja 1/64 1/32 1/16 Ćwierćfinał Półfinał Finał
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Nafi Toure szabla Kuba Maylin Gonzalez Pozo
P 15-7
Odpadła z dalszej rywalizacji

Taekwondo pictogram.svg Taekwondo[edytuj | edytuj kod]

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja 1/16 Ćwierćfinał Półfinał Ćwierćfinał
repasaży
Półfinał
repasaży
Finał
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Bineta Diedhiou 49kg Wietnam Nguyễn Thị Hoài Thu
W 1-0
Włochy Veronica Calabrese
P 3-0
Odpadła z dalszej rywalizacji

Wrestling pictogram.svg Zapasy[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Pierwsza runda repasaży Druga runda repasaży Finał
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Adama Diatta 55 kg Japonia Tomohiro Matsunaga
P F
Udział w repasażach Turcja Sezar Akgul
P 101 / 010
Odpadł z dalszej rywalizacji

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]