Austin i Jessie i Ally

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Austin & Jessie & Ally: All Star New Year
Odcinek serialu
Austin i Ally
Jessie
Numer odcinka 32 (Jessie)
25 (Austin i Ally)
Sezon Sezon 2 (Jessie; Austin i Ally)
Odcinek 6 (Jessie; Austin i Ally)
Kraj produkcji  Stany Zjednoczone
Rok produkcji 2012
Data premiery Stany Zjednoczone 7 grudnia 2012
Polska 27 kwietnia 2013
Czas trwania odcinka ok. 48 minut
Produkcja
Reżyseria Bob Koherr
Scenariusz Wayne Conley, Mike Montesano, Ted Zizik
Oryginalna stacja telewizyjna Stany Zjednoczone Disney Channel
Polska Disney Channel
Chronologia
← Poprzedni odcinek
„Trashi'n Fashion (Jessie)/Crybabies & Cologne (Austin i Ally)”
Następny odcinek →
„The Trouble with Tessie (Jessie)/Ferris Wheels & Funky Breath (Austin i Ally)”

Austin & Jessie & Ally: All Star New Year[1][2] – to specjalny 40 minutowy crossover łączący seriale Jessie i Austin i Ally. Odcinek w USA miał swoją premierę 7 grudnia 2012 roku, natomiast w Polsce 27 kwietnia 2013 roku na kanale Disney Channel. W crossoverze Austin Moon leci z przyjaciółmi na sylwestra na Time Sqare, by wykonać tam jedną piosenkę. Spotykają tam Jessie Prescott i Emme Ross.

Fabuła[edytuj | edytuj kod]

Część 1: „Big Dreams & Big Apples”[edytuj | edytuj kod]

Odcinek 25 serialu Austin i Ally
Nieobecni są z serialu Jessie: Cameron Boyce, Karan Brar, Skai Jackson i Kevin Chamberlin
Trish mówi Austinowi, że zarezerwowała mu występ na Time Square w Sylwestra. Okazuje się jednak, że zarezerwowała mu występ na Tim Square Pizza. W końcu obmyśla plan, w którym Dez ma zająć Jimmy’ego, a Trish ma zabrać mu Laptopa i zarezerwować mu występ na Time Square. Plan się udaje. W Samolocie do Nowego Jorku występują komplikacje, Zamiast do Nowego Jorku samolot kieruje się do Filadelfii. Z Filadelfii jadą taxi do Nowego Jorku. Jednak nie mają dość pieniędzy by zapłacić za Taxi, więc Taksówkarz wyrzuca ich obok Penthouse'u. Stamtąd biegną na Time Square. Jednak ochroniarz nie wpuszcza Austina na scene. Na Time Square spotykają Emme i Jessie. Emma jest zachwycona, że poznała Austina, Jessie mówi Austinowi, Ally, Trish i Dezowi, że może ich podwieźć na scenę helikopterem. Oni zgadzają się. Na scenie Austin wykonuje jedną piosenkę.

Część 2: „Nanny in Miami”[edytuj | edytuj kod]

Odcinek 32 serialu Jessie
Luke, Ravi i Bertram docierają na Time Square. Mówią Jessie i Emmie, że zgubili Zuri. Wkrótce okazuje się, że Zuri utknęła w wielkiej kuli. Ravi ją stamtąd ściąga. Następnego dnia Emma zaprosiła Austina, Ally, Deza i Trish do swojego domu. Gdy juz tam docierają Jessie mówi Emmie, że nie mogą u nich zostać, lecz Emma mówi Jessie, że jeśli się zgodzi żeby zostali Austin może wykonać jedną z piosenek Jessie. Gdy Jessie to słyszy zgadza się. Jessie mówi Ally i Austinowi żeby przejrzeli jej piosenki i jedną zaśpiewali. Oni się zgadzają. Ally mówi Austinowi, że wszystkie piosenki Jessie są okropne oprócz jednej (tę piosenkę napisała Zuri) o wymyślonych przyjaciołach. W końcu Jessie, Luke, Emma, Ravi, Zuri, Austin, Ally, Dez, Trish i Pani Kipling lecą do Miami. Austin i Jessie ćwiczą piosenkę, lecz Jessie ukrywa, że nie jest jej. Ravi jest smutny gdy widzi jak Pani Kipling spędza więcej czasu z Dezem, a Luke stara się pocieszyć Ravi'ego. Jessie mówi Zuri, że ukradła jej piosenkę. Ku zdziwieniu Jessie, Zuri mówi żeby ją zaśpiewała. Gdy nadchodzi czas występu Austina i Jessie, Jessie mówi wszystkim, że piosenka jest Zuri. W końcu Jessie i Austin śpiewają piosenkę, a Dez kręci do niej fantastyczny teledysk. W końcu Jessie, Pani Kipling i dzieciak Ross wracają do Nowego Jorku. Gdy wchodzą do domu Bertram bawi się ciuchcią a lalki z podobiznami Jessie i Dzieciaków przywiązuje do torów gdzie uderza w nie ciuchcia.

Obsada[edytuj | edytuj kod]

Z serialu Austin i Ally[edytuj | edytuj kod]

Z serialu Jessie[edytuj | edytuj kod]

Gościnnie[edytuj | edytuj kod]

Wersja polska[edytuj | edytuj kod]

Opracowanie wersji polskiej:

Reżyseria:

Dialogi:

Dźwięk i montaż: Krzysztof Podolski (Nanny In Miami)
Organizacja produkcji: Aneta Studnicka (Nanny In Miami)
Udział wzięli:

oraz:

Piosenki[edytuj | edytuj kod]

  1. Hey, Jessie i Can't Do It Without You (dwie czołówki połączone w jedną całość) – Ross Lych i Debby Ryan
  2. Christmas Soul – Ross Lynch
  3. Can You Feel It – Ross Lynch
  4. Face to Face – Ross Lynch i Debby Ryan

Przypisy[edytuj | edytuj kod]