Chris Cage

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Kris Pavone
Kris Pavone
Pseudonim Caylen Croft[1]
Chris Banks[1]
Chris Cage[1]
Chris Pavone[1]
French Man Deux[1]
Caylen Cage
Data urodzenia 2 maja 1980
Youngstown
Obywatelstwo USA
Wzrost 185 cm
Masa ciała 100 kg

Kris Pavone (ur. 2 maja 1980 w Youngstown) – profesjonalny wrestler. Bardziej znany z World Wrestling Entertainment (WWE), jako Caylen Croft. był częścią tag teamu Dude Busters który współtworzył z Trentem Barretą. Obecnie walczy w federacjach niezależnych.

Pavone zadebiutował w 2001 roku pod pseudonimem Chris Cage. Po dwóch latach występowania w federacjach niezależnych podpisał kontrakt z World Wrestling Entertainment (WWE) i został przeniesiony do Ohio Valley Wrestling (OVW). W OVW, wygrał Southern Tag Team Championship cztery razy (trzy razy z Tankem Tolandem i raz z Mikiem Mizaninem) i Heavyweight Championship raz. Jego kontrakt z WWE wygasł w 2006 roku zanim podpisał go ponownie w 2008. Walczył w FCW gdzie wygrał Florida Tag Team Championship dwa razy, zadebiutował w jednym z głównych rosterów WWE, ECW w grudniu 2009.

Kariera[edytuj | edytuj kod]

Pavone zadebiutował w 2001 jako uczeń Dannego Davisa oraz Nicka Dinsmore'a. W ciągu dwóch lat, pojawił się w ECWA Super 8 Tournament w kwietniu 2003 i zaczął walczyć w Ohio Valley Wrestling (OVW) kilka tygodni później[potrzebny przypis]

Życie prywatne[edytuj | edytuj kod]

Pavone dorastał w Youngstown w Ohio. Był pod nadzorem Breta Harta i Shawna Michaelsa. Pavone uczęszczał na Uniwersytet w Youngstown który ukończył z statusem magistra.

Osiągnięcia[edytuj | edytuj kod]

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]