Mi corazón es tuyo

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Mi corazón es tuyo
ilustracja
Gatunek

telenowela

Kraj produkcji

Meksyk

Oryginalny język

hiszpański

Twórcy

Ana García Obregón

Główne role

Silvia Navarro
Jorge Salinas
Mayrin Villanueva
Adrián Uribe

Muzyka tytułowa

„Mi corazón es tuyo” – Kaay & Axel[1]

Liczba odcinków

176

Produkcja
Produkcja

Juan Osorio

Scenariusz

Alejandro Pohlenz
Marcia del Rio
Ricardo Tejeda

Czas trwania odcinka

ok. 45 min

Pierwsza emisja
Stacja telewizyjna

Canal de las Estrellas

Pierwsza emisja

30 czerwca 2014 - 1 marca 2015[2]

Lata emisji

2014-2015

Format obrazu

480i SDTV
1080i HDTV

Chronologia
Poprzednik

Qué pobres tan ricos

Kontynuacja

Amores con trampa

Strona internetowa

Mi corazón es tuyo (pol. Moje serce należy do Ciebie/dosł. Moje serce jest twoje) – meksykańska telenowela Televisy z 2014 roku, której producentem jest Juan Osorio. Jest to nowa wersja hiszpańskiego serialu Ana y los siete. W rolach głównych występują: Silvia Navarro i Jorge Sailnas[3]. Produkcja jest emitowana w Meksyku na kanale XEW-TV (El Canal de las Estrellas) o godzinie 20:00.

Historia opowiada o perypetiach pewnego biznesmena (Jorge Salinas), jego dzieci (przez producentów nazwanych „La Tropa Lascurain”) i ich nietuzinkowej niani (Silvia Navarro).

Fabuła[edytuj | edytuj kod]

Ana Leal (Silvia Navarro) jest młodą, pracowitą kobietą, pełną marzeń. Jest szczęśliwa, ponieważ w jej życiu wszystko układa się pomyślnie. U jej boku stoi Johnny (Adrian Uribe) – mężczyzna, którego kocha; ma wspaniałą przyjaciółkę - Jennifer (Fabiola Campomanes), którą traktuje jak siostrę, udało jej się kupić własny dom, ma pracę, którą lubi. Jednak los sprawia, że w ciągu jednego dnia jej świat się sypie - dom płonie w pożarze, spóźnia się do pracy, przez co prawie ją traci, a Johnny okazuje się być oszustem, który ją zdradza.

W tym samym czasie w zupełnie innej części miasta kłopoty dosięgają Fernanda Lascuraina, który samotnie wychowuje siódemkę dzieci - najstarszą Estefanię „Fanny” (Paulina Goto), Fernanda „Nando” (Polo Morin), Alicię (Isidora Vives), Sebastiana (Emilio Osorio), bliźnięta Alexa i Guille (Manuel Alanis i Pablo Alanis) i najmłodszą Luz (Isabella Tena), która po śmierci matki (Karla Gómez) przestała mówić. Nieznośne rodzeństwo skutecznie wyrzuca z domu każdą nianię.

Wtedy to do domu Lascurainów trafia poszukująca pracy Ana, która powoli i drobnymi kroczkami zjednywać sobie będzie rodzeństwo i na nowo odbudowywać rodzinę pomagając im w rozwiązywaniu problemów. Zauroczenie nową pracownicą dopadnie też Fernanda, który po śmierci żony jest samotny i oddany pracy. Zakochanym na drodze stanie jednak Isabela - kobieta piękna, inteligentna, dystyngowana, która zawróci w głowie Lascurainowi i wraz z matką (Carmen Salinas) knuć będzie przeciwko niani.

W serialu rozgrywa się też wiele innych wątków. W rezydencji prócz rodziny biznesmena mieszka również zakochana w majordomusie (Rene Casados) pomoc domowa (Beatriz Moroya), Fanny zakochuje się w Leonie (Juan Pablo Gil), a Jennifer i ojciec Fernanda - don Nicholas pokażą, że miłość nie zna wieku.

Obsada[edytuj | edytuj kod]

Przypisy[edytuj | edytuj kod]